יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרט לאירוע עסקי
חברות מקיימות הרבה מאוד אירועים עסקיים, כגון: כנס חברה, כנס לקוחות, מסיבת חברה, מסיבת פרישה, ימי כייף, ימי גיבוש, ימי עיון, תערוכות או כל אירוע עסקי מיוחד. מומלץ מאוד לתעד ארועים אלה, ולהעלות אותם לאתר הכנס, או אתר החברה.

מנהל עסק - מעוניין לשדרג אירוע עסקי?

מעוניין בסרט לאירוע מיוחד?

מתכננים מסיבת חברה?
 

 

חשיבות סרט לאירוע

ניתן לשדרג אירועים עסקיים באמצעות הפקת סרט מיוחד עבור האירוע. יהב הפקות תבצע תיעוד ועריכה של אירועים אלו, החל מקליפ וידאו קצר ועד סרט שלם, תוך שימת דגש על העברה רגישה, מעניינת או אפילו היתולית של האירוע- בתאום מלא עם מנהלי העסק
 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

צפו במגוון סרטים לאירועים שהפקנו לאחרונה

ראו תחילה סרט שהופק לאירוע עשור של חברת לאונרדו, יצרני ציוד קוסמטי-רפואי

ראו סרט לאירוע עסקי שהפקנו לאחרונה

מדובר על אירוע עסקי, במסגרתו חולקו פרסים לסמנכ"לי כספים מצטיינים של שנת 2020, מחברות שונות בארץ. סרט לאירוע זה מציג את כל מהלך האירוע, בסרטון באורך של כ- 6 דקות, כולל קבלת הפנים, הצגת צוות השופטים, הצגת הזוכים, ודברי סיכום. באופן כזה האירוע מתועד, וניתן לשלב את הסרט באתרי החברות בהתאם לעיניין.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות