יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה
כיום, בעקבות הירידה המשמעותית בעלויות הפקת סרטים, אנחנו ממליצים ליצרנים להפיק סרט הדרכה במקום ספר הדרכה, או ספר הפעלה. אבל עלות אינה הסיבה היחידה להפקת סרט הדרכה. מסתבר, שסרט הדרכה הוא האמצעי היעיל ביותר להעברת 'הדרכה טובה'. כאשר נדרש נוהל פשוט להפעלת ציוד חדש, יכול להיות שניתן להסתפק בהנחיות כתובות. אבל, כאשר מדובר על ציוד מורכב, הכולל תכונות רבות, וזה קריטי שהשימוש במוצר יהיה בצורה תקינה, כמו במוצרים רפואיים, אין ספק שסרטי הדרכה הרבה יותר יעילים לספר הדרכה עם מאות עמודים.
מדובר על מכשיר הדמיה מאוד מתקדם, שמחייב הפעלה מאוד מקצועית. כל הפעלה לא נכונה יכולה לסכן את חיי הנבדק. למכשיר זה היצרן המקורי הכין ספר הדרכה בן 800 (!) עמודים. הספר כלל הבה מאוד שרטוטים וציורים על מנת שההסברים יהיו יותר ברורים, אבל כמעט כל מי שניסה להשתמש בספר ההדרכה לצורך לימוד של השימוש במוצר, העיד שההסברים מסובכים, לא ברורים, והם נדרשו לקרוא כמה פעמים, ובהרבה מקרים נאלצו ליצור קשר עם היצרן המקורי לצורך קבלת הבהרות. 

מה שאנחנו עשינו, אחרי שלמדנו לעומק את המוצר, הוא להפיק שלושה סרטי הדרכה, כל סרט על מוד פעולה שונה של המכשיר. כל סרט באורך של 7-8 דקות בסך הכול. סרטים אלה הוצגו למספר גדול של משתמשים פוטנציאלים, והתוצאות היו מאוד מעודדות. כל המשתמשים טענו שהסרטים מספקים את כל המידע הנדרש, בצורה ברורה ומדוייקת, שלא חייבה אף לא שיחת הבהרה אחת עם היצרן. כלומר, שלושה סרטים באורך כולל של כ 20 דקות, החליפו ספר הדרכה של 800 עמודים, והוכיחו שהם לא רק יותר זולים להפקה, אלא הרבה יותר יעילים.

לסיכום, סרט הדרכה הרבה יותר יעיל להדרכה מאשר ספר הדרכה, ובמיוחד עבור מוצרים מורכבים. בנוסף, הם גם הרבה יותר זולים להפקה, מה שהופך את סרטי ההדרכה לכל כך פופולריים.

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום פנורמי

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

ראו סרט הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום CT

ראו סרט הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום צפלומטרי


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן