יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטון הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה
כיום, בעקבות הירידה המשמעותית בעלויות הפקת סרטים, אנחנו ממליצים ליצרנים להפיק סרטון הדרכה במקום ספר הדרכה, או ספר הפעלה. אבל עלות אינה הסיבה היחידה להפקת סרטון הדרכה. מסתבר, שסרטון הדרכה הוא האמצעי היעיל ביותר להעברת 'הדרכה טובה'. כאשר נדרש נוהל פשוט להפעלת ציוד חדש, יכול להיות שניתן להסתפק בהנחיות כתובות. אבל, כאשר מדובר על ציוד מורכב, הכולל תכונות רבות, וזה קריטי שהשימוש במוצר יהיה בצורה תקינה, כמו במוצרים רפואיים, אין ספק שסרטוני הדרכה הרבה יותר יעילים לספר הדרכה עם מאות עמודים.
מדובר על מכשיר הדמיה מאוד מתקדם, שמחייב הפעלה מאוד מקצועית. כל הפעלה לא נכונה יכולה לסכן את חיי הנבדק. למכשיר זה היצרן המקורי הכין ספר הדרכה בן 800 (!) עמודים. הספר כלל הבה מאוד שרטוטים וציורים על מנת שההסברים יהיו יותר ברורים, אבל כמעט כל מי שניסה להשתמש בספר ההדרכה לצורך לימוד של השימוש במוצר, העיד שההסברים מסובכים, לא ברורים, והם נדרשו לקרוא כמה פעמים, ובהרבה מקרים נאלצו ליצור קשר עם היצרן המקורי לצורך קבלת הבהרות. 

מה שאנחנו עשינו, אחרי שלמדנו לעומק את המוצר, הוא להפיק שלושה סרטוני הדרכה, כל סרטון על מוד פעולה שונה של המכשיר. כל סרטון באורך של 7-8 דקות בסך הכול. סרטוני הדרכה אלה הוצגו למספר גדול של משתמשים פוטנציאלים, והתוצאות היו מאוד מעודדות. כל המשתמשים טענו שהסרטים מספקים את כל המידע הנדרש, בצורה ברורה ומדוייקת, שלא חייבה אף לא שיחת הבהרה אחת עם היצרן. כלומר, שלושה סרטוני הדרכה באורך כולל של כ 20 דקות, החליפו ספר הדרכה של 800 עמודים, והוכיחו שהם לא רק יותר זולים להפקה, אלא הרבה יותר יעילים.

לסיכום, סרטון הדרכה הרבה יותר יעיל להדרכה מאשר ספר הדרכה, ובמיוחד עבור מוצרים מורכבים. בנוסף, הם גם הרבה יותר זולים להפקה, מה שהופך את סרטוני ההדרכה לכל כך פופולריים.אולי יעניין אותך גם:     סרטון הדרכה יכול לשמש גם כסרט תדמית                                  סרטון הדרכה- הפתרון היעיל ביותר להדרכה טובה

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום פנורמי

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

ראו סרטון הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום CT

ראו סרטון הדרכה למכשיר הדמיה רפואית- צילום צפלומטרי


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן