יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית- שיווק הוא שם המשחק!

שיווק הוא שם המשחק!

בכול עסק קיימים גורמים רבים ששותפים להצלחה של העסק, החל מהעובד הכי זוטר, ועד למנהלי החברה. כל אחד תורם מיכולתו, זמנו, מרצו וכשרונו, במטרה לבנות חברה מצליחה וריווחית, כך שגם כולם יוכלו להנות מפירות ההצלחה. אבל, העסק יכול לפתח ולייצר מוצרים מדהימים, שעונים על צרכים אמיתיים של לקוחות, בלי שיווק שלהם מחוץ לחברה, ובצורה נכונה, החברה לא תמכור כלום. גם אם החברה מפתחת מוצר מדהים, אבל כזה שלא עונה על צורך אמיתי של לקוחות, גם במקרה כזה יהיה מאוד קשה למכור (אם בכלל). לכן, לדעתי גוף השיווק בכול עסק הוא הגורם החשוב ביותר להצלחת העסק. כל פעילות הפיתוח בעסק צריכה להתבסס על דרישות שיווקיות שמנוסחות על ידי גוף השיווק, וכאשר המוצרים קיימים ועובדים, על גוף השיווק להכתיב את התוכנית השיווקית.

כיום, כאשר הרבה מאוד עסקים נעשים דרך האינטרנט (און-ליין), וכמעט כל חיפושי המידע על מוצרים ושירותים מבוצעים דרך האינטרנט, התוכנית השיווקית הכי נפוצה על ידי מנהלי שיווק, היא כזו שמתבססת על האינטרנט. ובתוך התוכנית השיווקית, הכלי היעיל ביותר לקידום שיווקי של העסק הם סרטי התדמית, הן סרט תדמית לעסק, והן סרטי המוצר למוצרים השונים, וסרטים למטרות ספציפיות. 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למערכת טכנולוגית מתקדמת

מדובר על מערכת מתקדמת, אשר פותחה בחברה על פי איפיון של השיווק, במטרה לענות על צורך אמיתי ובעיות שקיימות בשטח, אשר נפתרות על ידי שימוש במערכת, והתוצאה היא ייעול משמעותי של קווי הייצור שעושים שימוש במערכת זו. 

סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית

מדובר על אפליקציה חדשה, אשר פותרת בעיות רבות בתהליך של השכרת דירות, על ידי כך שכל התהליך מתבצע דרך האפליקציה, החל מהצגת הדירה ועד לביצוע התשלומים החודשיים.

מה מייחד סרטי תדמית אלה?

למרות שמדובר על פתרונות טכנולוגיים מאוד מורכבים, המתבססים על חידושים טכנולוגיים, הסרטים מאוד נגישים ופשוטים, ומתמקדים בערך שהלקוח מקבל, והבעיות שהן פותרות ללקוח. הטכנולוגיה לא מוזכרת כלל. הסיבה היא שהסרטים אופיינו על ידי אנשי שיווק, ולא על ידי מהנדסים ותכנתים, ש'מאוהבים' בטכנולוגיה, וחושבים שזה מעניין את הלקוח. ממש לא, את הלקוחות מעניין רק מה הערך שהוא יכול לקבל מהפתרון. 


מה ההמלצות העיקריות שלנו, בהפקת סרטי תדמית?

בתהליך ההפקה של סרטי תדמית, אשר נועדו לקידום שיווקי של העסק, חשוב להקפיד על הנושאים הבאים:

1. סרטים קצרים- עדיף סרטונים באורך של עד דקה (60 שניות)

2. סרטים ממוקדים- מסרים בודדים, ועדיף 1-2 מסרים, כאשר הם פשוטים וברורים, לא בשפה גבוהה ולא במילים טכנולוגיות מורכבות שרק מהנדסים ותכנתים מבינים

3. איזה בעיה המוצר פותר? - חשוב שהלקוח יזדהה עם הבעיה המוצגת, שהיא גם בעיה שקיימת אצלו, מה שיסקרן אותו לראות איך המוצר פותר לו את הבעיה

4. איזה ערך מקבל הלקוח? - מהרגע שהוצגה הבעיה, הלקוח חייב לראות בסרט התדמית איך המוצר פותר את הבעיה, ומה הוא יכול להרוויח אם גם הוא ישתמש במוצר החדש.

5. עדיפות לוידאו- אנחנו עקרונית ממליצים שסרטי תדמית יהיו מצולמים בוידאו. כך הלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את המערכת, לראות אנשים אחרים משתמשים בה, לראות איך היא מותקנת וכן הלאה. אם מדובר על אפליקציה, תוכנה מיוחדת, או מערכת המורכבת ממספר מכלולים, כדאי לשלב בסרט גם אנימציה/גרפיקה דינאמית שתסביר את הפתרון.


ואיך סרטי תדמית משתלבים בתוכנית השיווקית?

הסרטים הם כלי בידי מנהלי השיווק. חשוב להשתמש בהם בכול צינורות השיווק הקיימים באינטרנט, ובכללן:

- אתר החברה (דף הבית ודפי המוצר השונים)
- דפי נחיתה
- רשתות חברתיות
- רשתות עסקיות
- בלוגים מקצועיים
- רשתות שיתוף סרטים (יוטיוב, וימאו וכד)
- קישור במיילים שיווקיים


לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר בכל תוכנית שיווקית, במידה ומדובר על שיווק באינטרנט. הפקה נכונה של הסרטים, והטמעה שלהם בחלופות השונות שבאינטרנט, מבטיחה קידום שיווקי של העסק.למאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר אחד!


                                      סרט תדמית שיווקי- בוידאו או באנימציה?

 

ראו סרט תדמית לרשת מוסכי אלומה אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית רשת מוסכים שפיתחה שיטה לתיקוני פח 'יבשה', בזמן קצר, ללא תיקוני צבע ובלי ירידת ערך בביטוח. הסרט בנוי בצורה הומריסטית, מציג בעיות יום יום שנתקלים בהם כמעט כל בעלי רכבים, כשהכל מצולם בשחור לבן ובסגנון סרטים של פעם, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול להזדהות עם הבעיות המוצגות, ואז להמשיך ולצצפות בסרט התדמית בו מוצג הפתרון והיתרונות שלו. 

ראו סרט תדמית לתוכנה חדשנית אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית תוכנה חדשנית מבוססת ענן שהחברה פיתחה לאחרונה. מטרת התוכנה החדשה היא לבצע סינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים, כך שניתן יהיה מהבטיח להזין את העולם גם בשנים הבאות, ולמנוע בזבוז משאבים. התוכנה מסנכרנת לא רק את הגידולים, אלא את כל התהליך, החל מהגידול ועד לאספקה של המוצרים ברשתות השיווק בכל מקום בעולם. במטרה ליצור הזדהות, סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, הן בשלב הצגת הבעיה והן של החבר4ה שפיתחה את התוכנה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות