יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
התאמת סרטוני תדמית לתחומי עסקים שונים
לכל תחום עסקי, יש מאפיינים שונים, צרכים שונים וקהל יעד שונה. לכן, לכל תחום עסקי נדרש להתאים סרטון תדמית שמתאים בצורה מיטבית לאותו תחום. בקובץ מאמרים זה, אנחנו מציגים מהן הדרישות המיוחדות שמאפיינות תחומי עסקים שונים, ודוגמאות של סרטוני תדמית שהפקנו עבור אותם תחומים.

הפקת סרטון תדמית לקידום חברות הזנק ומיזמים

ישראל נחשבת מעצמה עולמית בחדשנות, באמצעות מספר גדול של חברות הזנק ומיזמים, שמעוניינים לשווק את הפתרונות בעולם. הכלי היעיל ביותר לקידום שיווקי של אותם פתרונות הוא הפקת סרטוני תדמית. קראו כאן עוד בנושא

הפקת סרט תדמית לחברות תעשייתיות

לשןב שחברות תעשייתיות יחזקו את המיתוג שלהן מול קהל היעד, וסרט תדמית שהופק בצורה מקצועית, אשר מבוסס בעיקר על צילומי וידאו בחברה, יעשה את זה בצורה הכי טובה עבור החברה. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות.

הפקת סרטי תדמית שיווקיים לתחום הרפואי

על מנת לקדם שיווקית מוצרים טכנולוגיים שפותחו לתחום הרפואי, מומלץ להפיק עבורם סרט תדמית שיווקי, שיציג אותם לקהל היעד. קראו כאן על מה לשים דגש בכאלה הפקות של סרטי תדמית, ומגוון גדול של דוגמאות ישימות.

הפקת סרטוני תדמית לאפליקציות ותוכנות חדשות

בישראל מפותחים מגוון עצום של אפליקציות ותוכנות חדשות, והדרך הכי יעילה לשווק אותן, ולחשוף אותן לקהל היעד היא באמצעות הפקת סרטון תדמית לאפליקציה, או סרטון תדמית לתוכנה. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לחברות שמייצאות מוצרים לחו"ל

ישראל נחשבת למעצמה טכנולוגית, עם פתרונות שהם בחזית הטכנולוגית. לצורך קידום שיווקי של הפתרונות, מומלץ להפיק סרט תדמית שיווקי, אשר יותאם לקהל היעד בכל שוק בינלאומי. קראו כאן על מה להקפיד בהפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית לעיריות ורשויות מקומיות

מכיוון שכל עירייה ומועצה מקומית, דואגת ליחצן את הפעילות שלה לרווחת התושבים בדיגיטל, הפקה של סרטי תדמית לעירייה ולמועצה מקומית עושה את זה בצורה הכי יעילה. קראו כאן על מה מייחד סרט תדמית שמופק לעירייה.

הפקת סרט תדמית שיווקי למוסדות לימוד וחינוך (בית ספר, מכללה ואוניברסיטה)

כל מוסד חינוכי, חייב לקדם את עצמו שיווקית, על מנת לחזק את המיתוג של המקום, ולעודד הרשמה. את זה עושה בצורה הכי יעילה סרט תדמית למוסד החינוכי. קראו כאן על מה לשים דגש בהפקת סרט תדמית למוסד לימוד וחינוך.

הפקת סרט תדמית לתערוכה או לכנס מקצועי

האמצעי היעיל ביותר לחשוף מוצר חדש בכנס מקצועי או בתערוכה, היא באמצעות הפקת סרט תדמית למוצר. סרט התדמית חייב להיות ברור לחלוטין, גם ללא ערוץ הסאונד. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרט תדמית לתערוכה או כנס.

הפקת סרט תדמית ליבואנים ישראליים

מומלץ לכל יבואן של ציוד מחו"ל, לשים דגש על המיתוג של החברה המקורית שפיתחה את המוצרים, להציג אותם בצילומי וידאו בסרט התדמית, להראות שיש למוצרים תמיכה מקומית, כאשר הכל בסרט התדמית מוצג בעברית.

הפקת סרט תדמית לחברות בתחום הנדל"ן

על מנת להשיג תוצאות שיווקיות לחברות בתחום הנדל"ן, מומלצת הפקת סרט תדמית מקיף, שמציג את המקום העתידי, בסרט שאורכו כ- 4 דקות, וגרסה מקוצרת סרט התדמית עבור הרשתות החברתיות. הסרט צריך לרתום אנשים לחזון

הפקת סרט תדמית וסרטוני טיפים לסוכנות ביטוח

לסוכנויות ביטוח אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית עבור העסק, ומקבץ של מספר סרטי טיפים מקצועיים, לחיזוק הפן המקצועי, ויצירת קשר אישי בין מי שצופה בסרטים לבין הסוכנות, ובכך להתחרות בחברות הביטוח הגדולות.

סרט תדמית לעמותה או למלכ"ר

על מנת לקיים עמותה או מלכ"ר, נדרש לגייס תרומות. הכלי היעיל ביותר לגיוס תרומות הוא סרט תדמית שמעורר רגש במי שצופה בו, דרך תסריט ממוקד עשייה, והצגה בצילומי וידאו של פעילות העמותה, מנהלי ועובדי העמותה.

סרט תדמית לחברות בתחום החקלאות ואגריטק

על מנת להציג פתרונות לחברות בתחום החקלאות (אגריטק) מומלץ להפיק סרט תדמית שיציג את הערך לחקלאים, תוך שימוש מרבי בצילומי וידאו של החברה והתשתיות שלה, וכן לייצר גרסה שמתאימה להצגה שיווקית בתערוכות.

סרט תדמית לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים

לעסק בתחום טיפולים קוסמטיים, במקום להפיק סרט תדמית לעסק ארוך, שמציג את כל השירותים והטיפולים, מומלץ להפיק סרט תדמית לכל שירות או טיפול, קצר וממוקד. ראו כאן עוד בנושא, ועל מה להקפיד בכל סרט תדמית לעסק.

סרטון תדמית לחברות קייטרינג ושירותי אירוח

סרטון תדמית לחברות קייטרינג ושירותי אירוח צריך קודם כל להציג את הייחוד של העסק, כי קיימים המון עסקים בתחום. מומלץ שהכל יהיה מצולם בוידאו, בכדי לשדר את הכייף של השירות, ויצירת קשר אישי דרך הסרטון תדמית

סרט תדמית לרפואה משלימה

מומלץ שהפקת סרט תדמית לרפואה משלימה קודם כל תנטרל חששות של מטופלים פוטנציאלים, דרך זה שהם יראו וישמעו את המטפלים, ויראו איך הטיפול מבוצע, כאשר הכל מוצג דרך צילומי וידאו של סרט התדמית.

הפקת סרט תדמית לחנויות מכירה ואולמות תצוגה

בהפקת סרט תדמית לחנות מכירות ולאולם תצוגה, להציג מקום מרשים שמשדר מקצוענות, מגוון גדול של מוצרים, ולהציג את הבידול של המקום, כך שאנשים יבינו למה כדאי להם להגיע פיזית למקום. ראו כאן עוד בנושא סרט תדמית

הפקת סרט תדמית לחברות הובלה ושינוע

הפקת סרט תדמית לחברת הובלות ושינוע, צריך קודם כל לשדר מקצוענות, להציג בוידאו את העסק, כולל התשתיות הרלוונטיות, ליצור סיפור סביב סרט התדמית, ומומלצת קריינות מקצועית שתשולב בסרט. קראו כאן עוד בנושא

סרט תדמית לעסק שמספק שירותים ללקוחות

הפקת סרט תדמית לעסק צריכה להציג את אנשי המפתח של העסק, כי הם 'המוצר' שהעסק 'מוכר'. רצוי שסרט התדמית יהיה מבוסס על צילומי וידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות ולשמוע את אנשי המפתח שמוצגים בסרט התדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות