יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית לתמיכה בכל התהליך השיווקי

בכדי למכור ולהתקדם- כל עסק חייב לשווק את עצמו!

 
מנהלי שיווק בכל עסק, מכינים תוכנית שיווקית לעסק, במטרה לקדם אותו ובסופו של יום- להגדיל מכירות. תוכניות שיווקיות כוללות בדרך כלל 4 שלבים, שנקראים גם 'המשפך השיווקי':

- חשיפה- השלב בו יוצרים ללקוחות היכרות ראשונה עהעסק

- עניין- זהו השלב שבו הלקוחות מביעים עיניין ראשוני ואנחנו מעוניינים שהם יעמיקו את הקשר

- רצון- הלקוח גיבש החלטת  קנייה, ועכשיו אנחנו רוצים להניע אותו לפעולה

- רכישה- השלב בו הלקוח החליט לרכוש מהעסק

הכלי היעיל ביותר, אשר תומך בכל אחד משלבים אלו הסרטי התדמית. כמובן, מומלץ להתאים לכל שלב את סרט התדמית שמתאים לאותו שלב, כך שיתמוך בשלב בצורה מיטבית, ותהפוך כל לקוח פוטנציאלי ללקוח בפועל. 

נציג מכאן איזה סוג סרט תדמית יכול לתמוך בכל שלב של המשפך השיווקי.

מנהל שיווק - מחפש כלי יעיל לתמיכה בכל התהליך השיווקי?

מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית המותאם לשלב החשיפה

לשלב החשיפה אנחנו ממליצים להציג סרט תדמית קצר, באורך של עד 30 שניות, בעל מאפיינים של פרסומת, כלומר- ממוקד במסר בודד, מאוד דינאמי ומרשים ויזואלית, אשר יכול בשניות ספורות ליצור עיניין אצל לקוחות שמציצים בחטף ובריכוז נמוך בסרטון התדמית.

סרט תדמית המותאם לשלב העיניין של הלקוח

לשלב העיניין של הלקוח, מומלץ להציג סרט תדמית קצר של עד 60 שניות, אשר מציג שוב בצורה ויזואלית מרשימה, כיצד העסק יכול לפתור ללקוח בעיה אמיתית בצורה פשוטה וברורה. במידה ומדובר על אפליקציה, תוכנה מתקדמת או קונספט חדשני, הדרך היעילה ביותר היא לבצע זאת בסרט תדמית באנימציה קצר. אחרת, אנחנו ממליצים על סרט המצולם בוידאו, בו ניתן לראות את הפתרון של העסק כפי שמשתמשים בו לקוחות אחרים

איפה מציגים את סרטי התדמית של כל שלב?

 
אחריי שהפקנו את סרטי התדמית, אשר מותאמים לכל אחד מהשלבים בתוכנית השיווקית, חשוב להפיץ או לשלב אותם במקומות המתאימים, על פי השלב השיווקי:

1. לשלב החשיפה- יש להפיץ את סרטון התדמית בכל אמצעי המדיה החדשה, קרי- ברשתות חברתיות, רשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, רי-מרקטינג, קידום ממומן בגוגל, וכן הלאה. זה השלב החשוב ביותר ליצור חשיפה, כך שככול שנגדיל את האמצעים בהם מופץ הסרטון- החשיפה תגדל.

2. לשלב העיניין- מכיוון שבשלב הזה הלקוח גילה עיניין, ויש סיכוי טוב שהוא כבר נכנס לאתר שלכם, מומלץ להטמיע את סרטון התדמית בדף הבית שהעסק, או בדף המוצר הרלוונטי. בנוסף, מומלץ שהסרטון יוצג ברי-מרקטינג, כי הלקוח כבר גילה סוג של עיניין בתחום או בנושא,אז כדאי שיקבל יותר מידע מאשר רק הסרטון של החשיפה.

3. לשלב הרצון- יש לשלב את סרט התדמית למוצר בדף המוצר באתר החברה, כי עכשיו הלקוח מעוניין לקבל מידע נוסף, על מנת לקבל החלטה סופית.

4. לשלב הרכישה- בשלב זה הלקוח קיבל החלטה, ונדרש רק לחזק את תחושת הרווח מביצוע העסקה, לכן את סרט התדמית של שלב הרכישה אפשר לשלוח כקישור למייל של הלקוח, ואולי גם לשלב אותו בדף המוצר באתר החברה, במיקום יותר נמוך (לא בראש הדף, שם עדיף למקם את הסרט לשלב הרצון)

סרט תדמית המותאם לשלב הרצון של הלקוח

לשלב הרצון של הלקוח, מומלץ להציג סרט תדמית למוצר ספציפי, אותו הלקוח מעוניין לרכוש. כאן אפשר להציג סרט של כ 2 דקות. שסרט התדמית יהיה מצולם בוידאו, כך שהלקוח יוכל לראות בדיוק איך נראה המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש. כדאי גם לצלם אנשים משתמשים במוצר, או את המוצר מותקן אצל לקוחות אחרים, בהתאם לעניין. בשלב הזה הלקוח חייב להיות משוכנע שהמוצר המוצג אכן פותר לו בעיה אמיתית, שהוא יכול לסמוך על החברה שתספק את המוצר, וחשוב שהסרט יכלול הנעה לפעולה, בכדי לוודא שהלקוח אכן יבצע בפועל את הרכישה.

סרט תדמית המותאם לשלב הרכישה של הלקוח

לשלב הרכישה של הלקוח, מומלץ להציג ללקוח סרט תדמית תפעולי. סרט שנותן ללקוח ערך מעצם הרכישה, כגון- סרט המציג את התפעול של המוצר, איזה שימושים ניתן לעשות במוצר שהלקוח רכש, על איזה מגוון בעיות נוספות הוא עונה, וכן הלאה- כל מה שמחזק את הבטחון של הלקוח במוצר. סרט תדמית כזה יכול להיות באורך של עד 3 דקות.

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר (כדקה), אשר נועד לחשוף לקהל היעד מכשיר רפואי מתקדם, אשר מסוגל לבצע מגוון בדיקות לאוכלוסיה המבוגרת. הסרט מתמקד ביתרונות של מכשיר רפואי זה, ומה מי שמשתמש במוצר מקבל מהמכשיר. סרט תדמית זה כולל קריינות באנגלית, על מנת לשווק את המוצר בעולם. אבל, עבור שיווק בדרום אמריקה, הפקנו גרסה עם קריינות בספרדית. 

ראו סרט תדמית לחברת טימנט שהופק לאחרונה

רוב שנותיה, חברת טימנט טיפלה בלקוחות פרטיים. בשנים האחרונות החברה ממוקדת בלקוחות עסקיים, עבורם הם מבצעים שינוע גלובלי של מטענים, בדרך כלל מאוד יקרים. סרט תדמית מקיף זה, באורך של כמעט 3 דקות, מציג צעד אחר צעד את התהליך המורכב והייחודי שפיתחה חברת טימנט, על מנת לשנע לחו"ל ציוד יקר שפותח בארץ, כאשר הכל מצולם בוידאו כך שניתן לראות את מורכבות התהליך. אין ספק, סרט תדמית זה חיזק משמעותית את המיתוג של החברה כמובילה בתחומה בשינוע ציוד יקר לחו"ל.
עדכון אחרון: מאי 2022

ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט תדמית קצר (כדקה), אשר נועד להציג את מגוון סגנונות ההפקה של חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. כל אחד מסרטי התדמית הותאם לצרכים השיווקיים של הלקוח שהזמין את הסרט, במטרה להניב תוצאות מקסימליות למזמין. מניסיוננו, סרטי התדמית היכי יעילים שיווקית, הם סרטים המבוססים על צילומי וידאו, כי 'אין טוב ממראה עיניים', ווידאו עושה את זה בצורה הכי יעילה.
לסיכום, סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לתמיכה בכל אחד משלבי התוכנית השיווקית (המשפך השיווקי). להתאים את סרטי התדמית וסרטי התדמית לכל אחד מהשלבים השונים.למאמרים נוספים בנושא:    מה עלות הפקת סרטי תדמית?  לחץ כאן


                                        מה חשיבות איש השיווק בהפקת סרטוני תדמית?  לחץ כאן