יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך

מה השינוי העיקרי בהפקת סרטי תדמית?


עד השנים האחרונות, היה מקובל להפיק לחברות גדולות סרט תדמית אחד מרכזי לפעמים באורך של 10 דקות. הסרט הקיף את כל תחומי הפעילות של החברה, קצת היסטוריה, הטכנולוגיחה העיקרית של החברה, המבנים והתשתיות, המוצרים העיקריים וכן הלאה. סרט התדמית המקיף הזה שימש לכל הצרכים, החל מפרסום, הצגה ללקוחות, כנסי לקוחות, תערוכות וקידום מכירות. 

כיום, מפיקים סרטי תדמית לעסקים קצרים, של כ 1-2 דקות, מאוד ממוקדים, כאשר כל סרט בא לענות במדויק על צורך. כלומר, קודם כל מגדירים מה הצורך, ורק לאחר מכן מתחילים לתכנן את ההפקה. 

מקובל לחלק את הצרכים לשלושה צרכים מרכזיים:

- מיתוג של העסק- עבורו מקובל להפיק סרט תדמית לעסק

- קידום מכירות של מוצרים- עבורם מקובל להפיק סרטי מוצר לכל מוצר בנפרד

- הצגה ללקוחות בכנסים ובתערוכות- עבורם מקובל להפיק סרט לתערוכה

בואו ונראה דוגמאות מכל סוג סרט, על פי הצרכים השונים
 
לסיכום, כיום מפיקים סרטי תדמית לעסקים קצרים וממוקדים, המותאמים בצורה מדוייקת לצרכים של הלקוחות, ולא סרט אחד ארוך ומקיף עבור צרכים רבים. הצרכים העיקריים הם: מיתוג של העסק, קידום מכירות והצגה ללקוחות בכנסים ותערוכות. לכל צורך- תופרים סרט שונה.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית לעסק- עדיף וידאו על פני אנימציה


                                     חשיבות זכויות יוצרים בסרטי תדמית לעסקים
                                    

מנהל שיווק- מעוניין בקידום שיווקי של העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות ולשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה סרטון תדמית למיתוג עסק יצרני

סרטון תדמית של כ 1.5 דקות, שמתאר את היכולות של החברה, הטכנולוגיה העיקרית ואת הבידול שלה ביחס לתחרות. ניתן גם לראות את יכולות הפתוח והייצור של מכלולים מכנים זעירים למגוון שימושים שזו היכולת החשובה ביותר אותה רצו להעביר ללקוחות החברה, וללקוחות פוטנציאלים.
 
 

ראה סרט מוצר לקידום מכירות של מערכת מתקדמת לרכב

סרט מוצר קצר של כ 1.5 דקות, שממש מראה את הפעולה של המערכת המותקנת ברכב, תוך כדי נסיעה. צילום מאוד מורכב, שמבטיח ללקוח שצופה בסרט שהמעכרכת אכן עובדת, ומציג במדויק את כל היכולות שלה תוך כדי נסיעה. בהחלט מקדם את המכירות של כזו מערכת

ראה סרט לתערוכה עבור יצרן מערכות קירור

סרט לתערוכה מקיף, המבוסס על אינפוגרפיקה (שילוב של תמונות, אנימציה וכותרות דינאמיות), על מנת להציג את כל היכולות של החברה בצורה גדולה, מודגשת ודינאמית, כך שכל מי שצופה אפילו מרחוק בסרט, מבין מהר מאוד מה החברה עושה, ונכנס לעמדה בה החברה מציגה. 
 

ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את היכולות המגוונות של מרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה. בסרט התדמית משולבים צילומי וידאו קרקעיים וניידים, עם צילומי וידאו מרחפן, כך שמתקבל סרט תדמית דינאמי, ברוח החדשנות של המרכז. סרט תדמית זה הוא בעברית, על מנת לקדם שיווקית את המרכז בארץ. בנוסף, קיימת גרסה מלאה באנגלית של הסרט, כולל קריינות מקצועית באנגלית, לקידום שיווקי של מרכז הקונגרסים בחו"ל.

ראו סרט תדמית למערכת ניהול גידול של קנביס רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג פתרון מתקדם של ניהול גידול קנביס רפואי. כל נושא הגידול של קנביס רפואי הוא נושא רגיש, עם הרבה מאוד מגבלות ודרישות של משרד הבריאות. המערכת המוצעת בסרט תדמית זה עונה במדוייק על הצורך של המגדלים בכדי לשכנע מגדלים בכך שהמערכת קיימת ועובדת, סרט התדמית מצולם כמעט כולו בוידאו, כך שלקוחות פוטנצילאים יכולים לראות איך המערכת נראית, ואיך היא משולבת בהצלחה אצל מגדל קנביס רפואי. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות