יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטי תדמית למוצרים רפואיים
ישראל היא מעצמה בפיתוח וייצור של מוצרים רפואיים!
ישנם כיום בארץ מאות חברות, המפתחות ומייצרות מוצרים רפואיים, שהם מאוד מתקדמים טכנולוגית. למיטב ידיעתי, ביחס לגודל האוכלוסיה בישראל היא מעצמה עולמית, והמוצרים נחשביממש בחזית הטכנולוגית. 

אבל, השוק העיקרי של חברות הוא העולם הגדול, וזה לא מספיק לפתח מוצרים מתקדמים. חייבים להשקיע בשיווק שלהם. כבר אמרנו שהכלי השיווקי היעיל ביותר הוא סרט תדמית למוצר. לכן, על מנת לשווק את המוצרים, מנהלי שיווק פונים אליינו להפקת סרטי תדמית לאותם מוצרים רפואיים.

לפני שנבחן את ההמלצות להפקת סרטי תדמית למוצרים רפואיים, ראו מספר דוגמאות של סרטי תדמית למוצרים רפואיים שונים

על מה מומלץ להקפיד כשרוצים להפיק סרט תדמית למוצר רפואי?


מניסיוננו בהפקה של סרטי תדמית למוצרים רפואיים, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תחקיר- מומלץ כשלב ראשון בהפקה, לבצע תחקיר מעמיק על החברה והמוצר, ולהבין לעומק את היכולות של המוצר, בעיקר בתחום השימושיות, ולא בתחום הטכנולוגי. המוצר אמור לסייע בתהליכים רפואיים, ואת אף אחד לא מעניין איך הוא עובד, אלא מה התרומה המדוייקת שלו.

2. תסריט- את התסריט של סרט התדמית אמור לכתוב קופירייטר, שעליו עובר כתב טכני ומעדכן את המסמך, כך שימנעו טעויות בשימוש. זה קריטי למוצרים רפואיים, ובמיוחד לכאלה בהם קיימת סכנת חיים משימוש לא נכון. אחריי כתיבת התסריט, האנשים הטכניים של הלקוח אמורים לעבור עליו ולאשר אותו. אסור לדלג על השלב הזה.

3. צילומים- ככול שזה אפשרי, אנחנו ממליצים שסרט התדמית יצולם בוידאו, ולא כסרט אנימציה. כאשר רואים את המוצר הרפואי כמו שהוא נראה בפועל, הסיכוי לטעות הינו קטן. רק תהלכים רפואיים, שלא ניתן לצלם בוידאו, אפשר להציג בהדמיית דו-ממד, או תלת-ממד, שמסבירות את התהליך. המצלמה חייבת להיות Full HD, ובמידה ונדרש לכלול עדשות מתחלפות, כולל עדשות מאקרו לצילום של פריטים קטנים בצורה ברורה. חשוב שהצילומים יהיו עם תאורה מקצועית עשירה, כך שלא יהיו צללים מאחורי הדמויות שמציגות, אשר מקנות תחושה לא נעימה לצופה בסרט התדמית.

4. קריינות- רצוי שהקריינות שתלווה את הסרט תהיה של קריין מקצועי, אשר הוקלט באולפן קול אקוסטי, על פי תסריט הקריינות, ולא על ידי איש החברה שיצולם במקום. איכות הקריינות של קריינים מקצועיים היא מאוד גבוהה, ומובנת לכל מאזין. מומלץ גם להוסיף כתוביות בתחתית המסך של כל מה שנאמר בסרט, בכדי להבטיח מובנות.

 

איך להציג סרט תדמית למוצר רפואי?

אחריי ההפקה של סרט התדמית למוצר הרפואי, חשוב שהסרט יגיע לקהל היעד. היתרון של המשך הטיפול בקידום המוצר, זה שקהל היעד מאוד מוגדר. במידה ומדובר במכישור רפואי, יש לכוון ולהפיץ את סרט התדמית לקהל המשתמשים באותו מוצר. לדוגמא, במידה ומדובר במכשיר CT למרפאות שיניים, קהל היעד הן המרפאות ומכוני הרנטגן שמטפלים ברפואת שיניים. צריך לטרגט את קהל היעד, דרך האמצעים הבאים:

1. קמפיין ממומן בגוגל, תוך טרגוט קהל היעד, כולל Remarketing לקהל היעד בלבד.

2. קמפיין ממומן ברשתות חברתיות, או רשתות עסקיות, על פי העיניין, שוב תוך טרגוט קהל היעד.

3. מיילים ישירים לקהל היעד הממוקד, תוך צירוף קישור לסרט התדמית שהועלה ליוטיוב של העסק שפיתח את המוצר הרפואי.

מנהל שיווק- לקדם מכירות של מוצרים רפואיים שפיתחתם?

מתכנן קמפיין שיווקי לחדירה לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למכשיר סיטי-פנורמי למכוני רנטגן

מדובר על סרט תדמית של כ- 4 דקות, אשר מציג באמצעות צילומי וידאו את המוצר, את יכולותיו, ואת הנושאים הייחודיים של מכשיר מתוחכם זה. הסרט מלווה בקריינות של מנהל המוצר, שהוא הכי בקיא ביכולות המוצר, ומקרין סמכותיות בקולו. צילומי הוידאו הם באיכות מאוד גבוהה, בכדי לוודא שכל המידע המוצג יהיה באיכות שתמנע טעויות.

ראה סרט תדמית-הדרכתי למוצר רפואי לבתי חולים

מדובר על סרט תדמית הדרכתי של כ 3 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו את צורת השימוש המדוייקת של המוצר הרפואי. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית ונעימה של קריינית שהיא American Native Speaker. צילומי הוידאו הם באיכות מאוד גבוהה, כולל צילומים במצלמת מאקרו, של פריטים קטנים, בכדי להבטיח שימוש נכון וללא טעויות של המשתמשים.

ראו סרט תדמית שיווקי למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג מכשיר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת. מסיבה זו, סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו, עם קריינות דידקטית, לצורך הצגה ברורה של התכונות העיקריות שניתן לקבל מהמכשיר הרפואי. רואים אנשים משתמשים במוצר ונהנים, ורופאים שמלווים את המוצר הרפואי, כך שיגדילו את הבטחון של האוכלוסיה המבוגרת שאמורה להשתמש במוצר רפואי זה. הסרטון משמש לשיווק בינלאומי, ולכן באנגלית. עבור דרום אמריקה, הוספנו קריינות בספרדית לסרט התדמית.

ראו סרט תדמית הדרכתי שהופק לאחרונה למוצר רפואי

מדובר על סרט הדרכה מקיף באורך של כ- 4 דקות, אשר משמש הן כסרט תדמית למוצר הרפואי, והן כסרט הדרכתי לשימוש נכון במוצר רפואי מיוחד זה. מכיוון שישנה חשיבות גדולה לאופן השימוש הנכון במוצר הרפואי, עיקר סרט התדמית מתמקד בהצגה ברורה ומדוייקת כיצד צריכים להשתמש במוצר. חשוב להבין שמוצר רפואי זה משמש בעיקר אנשים מבוגרים, כך שנדרשה הצגה ארוכה ומפורטת, מה שלא ניתן היה להשיג באמצעות חוברת הדרכה, או ספר מפעיל כמקובל. 
עדכון אחרון: מאי 2022

ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר כולל מקבץ קצר מתוך מגוון סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה. בסרט זה, ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה של סרטי תדמית, שאמנם מכוונים למגוון גדול של מוצרים שונים, ולא רק מוצרים רפואיים, אבל הם בהחלט מתאימים גם למוצרים רפואיים. בכל סרט אנחנו מקפידים על תחקיר מעמיק, כזה שמציג את הבידול של המוצר ביחס לפתרונות חלופיים. כמו שכתבתי למעלה, זה הנושא החשוב ביותר, כאשר מפיקים סרט תדמית למוצר רפואי

לסיכום, סרט תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצר רפואי. הפקה של סרטי תדמית למוצרים רפואיים מחייבת הקפדה על מספר נושאים חשובים שיבטיחו את המובנות והנכונות של המידע המוצג.
למאמרים נוספים בנושא:   הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!  - לחץ כאן                                       סרט תדמית בעולם דיגיטלי - לחץ כאן

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות