יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איזה סרט תדמית יכול לקדם את העסק בצורה הכי טובה?

המגפת הקורונה יצרה משבר עסקי גלובלי בהיקף שלא הכרנו!

בזמן כתיבת מאמר זה, מעל מיליון אנשים יושבים בבית מובטלים, או בחל"ת, ולא יודעים מתי יגמר המשבר שנחת עליהם. מאות אלפי עצמאים גם יושבים בבית, חוששים שלא יוכלו לחדש את הפעילות העסקית ביום שאחריי, ובמיוחד כשלא רואים את הסוף. אין ספק- משבר בהיקף שלא הכרנו, ודי מפחיד!

 

זה בדיוק הזמן לחשוב על היום שאחריי

אני משוכנע שכבר בימים הקרובים נתחיל לראות שחרור של יציאה לעבודה, ובהיקפים שילכו ויגדלו בכל כמה שבועות. להרבה עסקים התנעת הפעילות היא כמעט מאפס, מה שאומר שחייבים כבר עכשיו לחשוב על הכלים השיווקיים העיקריים שיעזרו להניע מחדש פעילות עסקית. מכיוון שכיום רוב הפעילות השיווקית היא דרך האינטרנט, מה שנקרא המדיה החדשה, צריך להשתמש בכלי השיווקי המטיבי לאינטרנט והם סרטי תדמית. כבר הוכח שסרט תדמית לעסק הוא הכלי היעיל ביותר לקידום של העסק, ולהגדלת מכירות בזמן קצר יחסית. 

 

איזה סרטי תדמית יכולים לקדם את העסק בצורה המיטבית?

לפני ששואלים שאיזה סרט תדמית הכי יעיל', צריך לשאול: 'מה הכי משכנע אנשים לבצע רכישה'?. מניסיוננו, לקוח שהחליט שהוא רוצה לרכוש משהו, שיפתור לו בעיה קיימת או למלא צורך אישי, ומסתכל על עסק מסויים, בכדי לבצע עסקת רכישה, הוא צריך לעבור 4 שלבים:

1. הלקוח צריך להכיר את העסק- הלקוח צריך להבין שמולו עומד עסק אמיתי ומוחשי, עם יכולות בתחום ממנו הוא רוצה לרכוש

2. הלקוח צריך לחבב את העסק- הלקוח צריך להבין מה הייחוד של העסק או של המוצר שאותו הוא מעוניין לרכוש, בהשוואה לפתרונות חלופיים. אף אחד לא רוצה להיות פרייר ולרכוש מוצר נחות ביחס למתחרים. 

3. הלקוח צריך להעריך את המקצוענות שבעסק- הלקוח חייב לקבל את התחושה שמדובר בעסק של מקצוענים, שיודעים מה הם עושים, משקיעים את מיטב מוחם ומרצם במוצרים שהם עושים לטובת הלקוח

4. הלקוח צריך לסמוך עליו- הלקוח חייב לקבל את התחושה שמדובר על עסק יציב, שימשיך להתקיים בשנים הבאות, ויתמוך בלקוח גם ביום שאחריי הרכישה

כל אלה נכונים תמיד, ובתקופות משבר, כשהלקוח חושש לבצע רכישה מעסק, כל ארבעת הדברים שציינתי חשובים שבעתיים צריך להשקיע בטיפוח הלקוח הרבה יותר מאשר בזמנים רגילים. 

 
ראו דוגמאות של סרטי תדמית, שמטפלים בחיזוק הבטחון של הלקוחות בעסק ובמוצריו:
 

מנהל עסק- הפעילות העסקית ירדה למינימום בגלל המשבר העולמי?

מעוניין לחדש את הפעילות העסקית, ובעלות נמוכה יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שמאפשר ללקוחות להכיר את העסק

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מזמין את הצופה בסרט להכיר את החברה. המצלמה 'לוקחת' את הצופה דרך כל התהליכים שקורים בחברה, החל מהתכנון הראשוני של המוצר על ידי צוות ההנדסי, דרך כל מכונות הייצור המתוחכמות הקיימות בחברה או נבנות על פי צרכי המוצרים, הבדיקות המקיפות שמבצעים למוצרים שבתהליך, ועד לאספקה ללקוחות בתחומי העסקים השונים והמגוונים. סרט תדמית כזה מאפשר למי שצופה בו להרגיש שהוא באמת מכיר את העסק, כאילו ביקר בו בעצמו. כמובן, מה שמאוד תורם לכך הם צילומי מהוידאו באיכות גבוהה מכל חלקי העסק.

סרט תדמית שגורם ללקוח לחבב את העסק

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג בעיה חמורה גלובלית, שכמובן עוד יותר החמירה בימי המשבר של הקורונה, ואיך הפתרון של החברה עונה על הבעיה בצורה מאוד מיוחדת. לא קיימים כאלה פתרונות, והצגת התוכנה שמאפשרת את הפעילות הגלובלית המסונכרנת, מוכיחה ללקוחות שאכן מדובר על פתרון ייחודי שיכול לעבוד. בנוסף, לפני שמציגים את התרון בתוכנה, מציגים את אנשי החברה שפיתחו את התוכנה, ואת התשתיות שבהם הם עובדים, מחזקת את הקשר בין הלקוח הפוטנציאלי לחברה, ברמה שנוצר קשר רגשי לעסק ולמוצר, ומעודדים לקבל פרטים נוספים.

לסיכום, סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשווק את העסק ומוצריו, ובמיוחד בכדי לצאת ממשברים במשק. חשוב להבין מה נדרש מכל סרט תדמית, על מנת שיהיה יעיל בקידום מכירות. 
למאמרים נוספים בנושא:    סרט תדמית- התוכן הוא המלך!-  לחץ כאן                                        סרטי תדמית- להציג ולא לייצג-  לחץ כאן


 

סרט תדמית שמאפשר ללקוח להעריך את המקצוענות של העסק

מדובר על סרט תדמית מקצועי של כדקה, שהוא למעשה 'סרטון טיפ'. במסגרת סרט התדמית המקצועי, בעל העסק מציג נושא מקצועי בתחומו, כמו 'ביטוח סייבר' לדוגמא, מסביר את החשיבות שלו והאיום שהוא יכול לגרום לעסק, ואיך מומלץ להתמודד עם הנושא. אמנם זה סוג של 'מכירה', אבל ההצגה המקצועית מחברת את הלקוח הפוטנציאלי למקצוענות של העסק. כמובן, מומלץ להפיק סדרת סרטי תדמית מקצועיים, בהם מוצגים נושאים שונים, ונותלנים לצופים טיפים בתנושאים שונים, כך שעונים על צרכים מגוונים, ובמקביל מחזקים את התדמית המקצועית של העסק.

סרט תדמית שמאפשר ללקוח להבין שהוא יכול לסמוך על העסק

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג פתרון לבעיה קיימת בקווי ייצור, אבל עיקר הסרט מציג את הפתרון כפי שהוא מותקן ועובד בהצלחה בעסק עם קוו ייצור מסיבי, שמשרת חברת הייטק גדולה, ומבטיח שהפתרון אכן עונה על הצרכים של אותה חברה. זה למעשה סוג של 'סיפור הצלחה', שהוא מרכיש משמעותי בקבלת החלטות של לקוחות לפני שהם הולכים לבצע רכישה חדשה, ובמיוחד של מערכות מורכבות, או כאלה שמשרתות קווי ייצור שלא ניתן להשבית אותם. הדגש בסיפור ההצלחה הוא להראות אותו מצולם בוידאו, ולא לספר עליו דרך סרטון אנימציה קצר. צילום בוידאו הוא הכי משכנע לקוחות בקיום הפתרון, ובניסיון של החברה שפתחה את המערכת, כך שניתן לסמוך עליה.

ראו שואוריל מעודכן של יהב הפקות  Showreel 2022

ראו סרט תדמית קצר של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, המובסס על שילוב של קטעים קצרים מתוך עשרות סרטי תדמית שהפקנו השנה. כמו שניתן לראות בסרט, רוב קטעי הסרטים מבוססים על צילומי וידאו. אנחנו מאמינים, שסרטי התדמית היותר יעילים הם סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו. בסרטים אלו הלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את החברות והמוצרים, לראות אנשים אחרים משתמשים בהם ונהנים מבעיה שנפתרה להם, ולהבין מה הערך שהוא כלקוח יכול לקבל מהמוצרים המוצגים בסרטים. 

ראו סרט תדמית למוצר רפואי שהפקנו לאחרונה

ראו סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מוצר רפואי שפונה לאוכלוסיה המבוגרת, שעקרונית נרתעת מקבלת החלטות לגביי רכישת מוצר רפואי. לכן, סרט תדמית זה מבוסס צילומי וידאו, כך שהלקוחות יכולים לראות בדיוק איך המוצר נראה, ואיך משתמשים בו, כולל אנשים אחרים שכבר משתמשים בו. כל היכולות של המוצר מוצגים בגרפיקה דינאמית פשוטה וברורה, מה שגם מחזק את הבטחון של מי שצופה בסרט. הקריינות המקצועית שלווה ורגועה, ולא קצבית ודינאמית, כמקובל בסרטי תדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות