יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית ויראליים- חלומו של כל בעל עסק!

מהו סרט ויראלי?

סרט ויראלי הוא סרט שהפך בתקופה קצרה לנפוץ מאוד, כתוצאה משיתוף גולשים, באופן שרבים בצעו "שיתוף" לסרט ברשתות חברתיות, רשתות עסקיות או רשתות שיתוף סרטים כגון: יוטיוב, ווימאו. סרט ויראלי יכול להגיע למאות אלפי צפיות ואף למיליוני צפיות במהירות. אכן, חלום של כל מפיק סרטים.

 

איזה סוגי סרטים הפכו ויראליים?

אם נבחן את הסרטים הויראליים שהופקו עד היום, ובאמת הצליחו להגיע למליוני צפיות, נמצא את המאפיינים הבאים:

צילום מיקרי- צלם חובב שהצליח ללכוד אירוע רגעי חולף, החל מקטע מרגש מאתר אסון טבע, ועד לאירוע משפחתי מטופש.

וידאו קליפים- קליפ קצר, ובדרך כלל מצחיק, שמתייחס לאירוע מוכר, ומציג אותו בצורה מעוותת. מי שהצליח לעשות זאת ברמה עולמית הוא נוי אלוש המדהים עם הרימיקסים המוטרפים (מירי רגב- תגיד לי אתה סתום?).

סדרות אינטרנטיות- הפקה מקצועית, של סדרת סרטים מושקעים, שמטרתן כמעט היחידה היא להצחיק. סדרות כמו: ניר האחמ"ש, או נלי וגלי, הגיעו למאות אלפי צפיות במהירות.

סגנון אופנה ויזואלית- יצירת קטע וידאו בתנועה, חדש ומעניין, עם מוזיקה קצבית, שלא נראה קודם. סגנונות כמו: הארלם שייק, פלאש מוב או ליפ-דאב, יצרו סרטונים עם עשרות מליוני צפיות.

טיק טוק (לשעבר- מיוזיקלי)- כאן מדובר על הצלחה הסטרית, שכבשה את בני הנוער, ודי הוציאה אותם מפייסבוק או אינסטגראם. מדובר על קטעי וידאו של כ 15 שניות, מדליקים ומיוחדים, שבני הנוער מפיקים בעצמם, וזוכים בזמן קצר לאלפי צפיות ועד למליונים.

 

האם ניתן לצפות את הצלחת סרטון ויראלי?

מה שמאפיין את כל הסרטים הויראליים, שכמעט בלתי ניתן לצפות את הצלחתן. רובם מבוססים על הצלחות מקריות, שכמו שהגיעו משום מקום, וזכו להצלחה מדהימה בתוך זמן מאוד קצר, כך הם גם נעלמו במהירות, בלי להשאיר חותם.

 

האם יש יוצאים מן הכלל?

יוצא מהכלל הוא סדרת הפרסומות לבירה שפירא של וניה היימן הגאון מ- 2011. וניה הצליח לקחת מוצר חדש, ולהפיק סדרת פרסומות קורעת, של שניות ספורות, אשר גם זכו למאות אלפי צפיות, ובעיקר- הפכו את בירה שפירא למותג כמעט בין יום. כלומר, בניגוד לכל הסרטים הויראליים שציינתי עד כה, הפרסומות לבירה שפירא הצליחו לקחת נושא, להגדיר את היעדים והמסרים, וליצור באז כזה, שהפרסומת הפכה לויראלית והופצה לקהל יעד עצום, הפכה את הנושא למותג, וכול זה בהשקעה יחסית נמוכה. אכן, חלומו של כל מפרסם. אבל, מאז ההשקה של בירה שפירא ב- 2011, אני לא זוכר כמעט אף סדרת פרסומות ויראלית, שהציגה מוצרים חדשים, והפכה אותם למותגים.

 

איך הנושא קשור לסרטי תדמית?

הטרנד כצפוי הגיע גם לחברות ולעסקים. בעלי עסקים, שמשקיעים סכומים של אלפי שקלים ויותר בהפקת סרטי תדמית לעסק, גם הם מצפים למאות אלפי צפיות, ולאחרונה אנחנו שומעים יותר ויותר בקשות של בעלי עסקים שנפיק עבורם סרטי תדמית ויראליים.

 

האם אפשר להפיק סרט תדמית ויראלי?

לדעתי, מפיקי סרטי תדמית עדיין רחוקים מפיצוח "הקוד" של הפקת סרטי תדמית ויראליים. קל יחסית לייצר סדרות מצחיקות, אשר צוברות תאוצה באינטרנט. אבל, לייצר סרט תדמית על עסק, שמצליח להעביר את המסרים השיווקיים והיכולות של העסק, אשר יגרמו לצופים פוטנציאליים ל"שתף" את הסרט ברשתות, ולהגיע למאות אלפי צפיות, הוא מאוד נמוך. כמובן, בעקבות כל טרנד מצליח, כמעט לכל סרט ויראלי שהצליח, מופקים עשרות ומאות חיקויים, שבדרך כלל מעוררים נוגדנים, ונעלמים במהירות בלי לצבור מספר צפיות רב. דוגמא לכשלון ביישום של טרנד מצליח עבור סרט תדמית ויראלי, ניתן היה לראות בשנה האחרונה פרסומת של בנק ישראלי גדול, שניסה לייצר פרסומת המבוססת על "גנאגם סטייל". התוצאה הייתה מביכה, והפרסומת הוסרה בתוך זמן קצר.

נכון להיום, אני לא מכיר אפילו סרט תדמית ויראלי אחד שהצליח (ברמה של מאות אלפי צפיות, עם שיתופים של הקהל הרחב). לצערי- זה עדיין חלום! לכן, מומלץ לבחון בזהירות כל הצעה להפקת סרט תדמית ויראלי.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרט תדמית- בוידאו או באנימציה?


                                  מהו הערך השיווקי של סרטון תדמית?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטי תדמית לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, או לחדור לשווקים חדשים?

ראו דוגמא של סרטון תדמית שהופץ בפייסבוק וזכה לעשרות אלפי צפיות בתוך שבועיים

ראו מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט באורך של דקה, שהוא מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה. כמו שניתן לראות, קיים מגוון גדול של סגנונות הפקה של סרטי תדמית. כיום, רוב סרטי הדתמית שאנחנו מפיקים מבוססים על צילומי וידאו, כי ראינו שאנשים מעדיפים לראות במו עינייהם את החברות והמוצרים המוצעים, ולא סרטוןם אנימציה שלא אומר כלום, חוץ מהכשרון של האנימטור שהכין את הסרטון. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית קצר לשיטת תיקוני פח חדשנית

מדובר סרט תדמית קצר, באורך של כ- 40 שניות, אשר מציג שיטת תיקוני פח חדשנית שישימה כמעט לכל בעל רכב. בסרט הקצר מודגמת מכה בפח של הרכב, שבמצב רגיל היה נדרש לבצע תיקון פחחות, צביעה מחדש של אזור הפגיעה, ואובדן ערך של הרכב מבחינת הביטוח. השיטה החדשנית שנקראת 'שיטה יבשה', לא מחייבת תיקוני צבע, וגם לא גורמת לירידת ערך הרכב. סרט תדמית זה הפך לויראלי ברשת, כי שילב חוש הומור חביב, והיה ישים כמעט לכל בעל רכב. סרט זה, הוא חלק מסדרת סרטי תדמית קצרים, שכל אחד מהם הציג בעיה אחרת של פגיעת פח ברכב, ושוחררו לרשת בזה אחר זה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות