יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית- העולם עבר לוידאו!

מחקר שוק חדש: העולם עבר לוידאו!

מחקר שוק חדש של חברת המחקר האמריקאית Zenith-Warc, מצביעה בצרה ברורה על כך שעולם השיווק כבר מזמן עבר לתחום הוידאו, מכיוון שזמני הצפייה בוידאו בעולם הולכים וגדלים בקצב מסחרר. אם בשנת 2012, צריכה יומית של וידאו באינטרנט הייתה בסביבות 5 דקות, אז בשנת 2018 הייתה צפייה יומית של כ- 60 דקות, ובשנת 2020 כבר צופים צפייה יומית של מעל 80 דקות. כלומר, בממומצע כל מי שצופה באינטרנט בעולם, 80 דקות מזמן הגלישה מופנה לצפייה בוידאו, כלומר- רוב זמן הצפייה. 

אותו מחקר גם מצביע על כך, שסרטי וידאו זוכים ליותר מעורבות, של כמעט פי 3-6, מכל פורמט אחר שמוצג לאנשים. כלומר, אם רוצים למשוך את תשומת הלב של אנשים באינטרנט, הדרך היעילה ביותר היא באמצעות סרטי וידאו.
 

מה הגורם העיקרי להגדלת הצפייה בוידאו?

אין ספק, הגורם המשמעותי להגדלת הצפייה בסרטי וידאו הם הסמארטפונים (הטלפונים החכמים). כיום, כמעט לכל אדם בעולם יש סמארטפון. בסמארטפון, עם המסכים הקטנים יחסית למסכי מחשב, הרבה יותר קל לצפות בסרט, מאשר לקרוא מידע מפורט. לפי המחקר של Zenith-Warc, בשנת 2020 מתוך זמן צפייה ממוצע של כ- 80 דקות, כ- 60 דקות יהיו מסמארטפונים, ורק 20 דקות ממחשבם נייחים. 

 

איך זה קשור לסרטי תדמית?

ובכן, מאוד קשור. אם אנשים באינטרנט צופים כל כך הרבה זמן בסרטי וידאו, והסרטים זמינים בכל מקום ובכל זמן, זה אך טבעי שפעילות השיווק תעבור לסרטי תדמית המצולמים בוידאו. המחקר גם מצביע על המעורבות הגדולה של אנשים, אשר הם 'נתקלים' בסרטי וידאו. המעורבות גדולה פי 3-6 מכל פורמט אחר. כלומר, אם רוצים לקדם עסק או מוצר, הדרך היעילה ביותר תהיה באמצעות סרטי תדמית המצולמים בוידאו.
לסיכום, הקניות המקוונות (אונליין) כיום מבוצעות בהרבה מקרים אחריי שאנשים צפו בסרט תדמית על החברה או המוצר הנדרש. סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו הם הכלי היעיל ביותר לקידום המכירות בפועל.למאמרים נוספים בנושא:   סרטי תדמית- עם או בלי שחקנים?


                                       איך אני כבעל עסק אדע איזה סרט תדמית אני צריך?

 
 

מנהל עסק - מעוניין בהגדלת החשיפה של העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים עם מוצרים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שמציג את העסק

סרט תדמית זה, מבוסס ברובו על צילומי וידאו בתוך העסק, מה שמאפשר לכל צופה בעולם לראות את החברה מבפנים, את התשתיות המתוחכמות והמתקדמות הקיימות בה, את אנשי העסק ומנהליו, ובעצם להרגיש כאילו הם מבקרים בעסק. זה מחזק מאוד את הקשר הרגשי של הלקוח הפוטנציאלי, ובהחלט גורם לו להתקדם במסלול קבלת החלטת קנייה.

ראו לדוגמא סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

סרט תדמית זה, מציג אתר אינטרנט אשר מעודד אנשים להזמין קרוזים ברשת. לכן גם הוא משלב צילומי מסך של האתר, שאלה בעצם 'התשתיות' של העסק. אבל, בכדי ליצור חוויה לצופים בסרטון, משולבים הרבה מאוד צילומי וידאו של הספינות המהודרות המוצעות לקרוזים, ואפיל של המקומות המדהימים שאליהם הקרוזים מגיעים, כך שהצופה עובר חוויה ייחודית כאילו הוא כבר הזמין את הקרוז, וכל זאת בזכות סרטוני הוידאו.

איך אם כך מומלץ להפיק את סרט התדמית לעסק שלכם?

על מנת לקדם את העסק והמוצרים מבחינה שיווקית, אנחנו ממליצים בכל הפקה של סרט תדמית המתוכנן לשיוק באינטרנט, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. חוויה חיובית- חשוב שאדם שצפה בסרט התדמית יעבור חויה חיובית, כזו שתתן לו הרגשה טובה כאילו הוא כבר רכש את המוצר. אנשים לפני שרוכשים מוצר חדש, מדמיינים את החוויה של 'אחריי הרכישה'. סרט תדמית המצולם בוידאו ממחיש בצורה הכי אמינה את החוויה כי הרי 'אין טוב ממראה עיניים', ווידאו הוא הפתרון המצולח ביותר ל'מראה עיניים'

2. חוויה רגשית- חשוב שסרט התדמית ינסה לחבר רגשית את הצופה בסרט לבין העסק או המוצר המוצע. חיבור רגשי מתחיל בכך שמאמינים בחברה ובמוצרים, ומבינים איך הם פותרים להם בעיה קיימת, או עונים על צורך מיידי. כאשר אלה מתקיימים, וקיים אמון בחברה ובמוצרים, הלקוח מפתח קשר רגשי, שגם הוא זרז מעולה בקידום החלטת רכישה. ושוב, מי שעושה את זה בצורה היעילה ביותר הוא סרט תדמית מבוסס צילומי וידאו.

3. בניית אמון- אנשים כיום מאוד סקפטיים בכל תהליך רכישה באינטרנט. הם מודאים האם בכלל החברה שמציגה להם קיימת, או אם המוצרים המוצעים בכלל עובדים. הם חוששים ליפול במלכודת עוקץ. כלומר- הגישה לכל רכישה מתחילה אצל הלקוח בחוסר אמון, שחייבים לטפל בו, ולגרום ללקוח לשנות את דעתו השלילית על מוצר שהם מתכננים לרכוש. זה יכול להגיע בעיקר דרך בניית אמון בצד של הלקוח אל מול העסק והמוצרים. הלקוח חייב להשתכנע שמולו ניצבת חברה רצינית, עם יכולות טכנולוגיות ותשתיות, ואנשים שמסוגלים לספק את הסחורה. שוב, את זה ניתן לעשות בסרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו.

4. להניע לפעולה- גם אנשים שצפו בסרט תדמית, ואהבו את המוצר המוצע, נוטים להסס לפני שהם מבצעים רכישה, ולבדוק את אותו מוצר אצל החברה המתחרה, בכדי להיות בטוחים וסגורים. מומלץ בסוף הסרטון לעודד אותם לבצע פעולה, שתקדם אותם בתהליך הרכישה. ההנעה צריכה להיות כזו שמעודדת לבצע פעולה, אבל- בעדינות. לא באגרסיביות ('אתה חייב את המוצר ....'), או תוך כדי הפחדה ('אם לא תרכוש אז ....'). עדיף 'מומלץ ליצור קשר עוד היום'

ראו סרט תדמית ללמערכת ניהול הגידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברה שפיתחה פתרון ניהול מתקדם לגידול קנאביס רפואי, אותו היא כבר התקינה בעשרות חממות בישראל, ועכשיו מתכננת להתחיל לשווק את המערכת בחו"ל. לכן הפקנו סרט תדמית שיווקי זה. כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו, על מנת שקהל היעד בחו"ל יוכל לראות בדיוק איך נראית המערכת, ושאכן היא מותקנת בחממות גידול, ושיש לקוחות מרוצים. אין ספק- וידאו עושה את זה בצורה הכי יעילה ומשכנעת, ולכן כיום אנחנו ממליצים ללקוחות יצרניים, להפיק סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו.

ראו סרט תדמית למכונת חירור חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג מכונת חירור שפיתחה חבר4ה ישראלית, אשר מבוססת על טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת תכונות שלא ניתן לקבל בתטכנולוגיות הקיימות בתחום. כל סרט התדמית מבוסס על צילומיט וידאו של המכונה בזמן פעולה, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות את הביצועים של המכונה בזמן אמיתי, כאילו הם נמצאים לידה, ולראות שהמוצר גמר פיתוח ומתפקד בצורה מעולה. אין ספק שכזה סרט תדמית הכי מקדם שיווקית את המכונה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות