יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית- הדרך שלך להצלחה!
כשהעסק תקוע- חייבים להשקיע בשיווק!
שיווק הינו הוצאה שלא מראה תוצאות בזמן קצר, והרבה פעמים כשהמצב של העסק קשה, הדבר הראשון שחותכים הן ההוצאות, כששיווק נספר בצד ההוצאות. אבל, בפועל חייבים לעשות בדיוק להיפך. כשהעסק תקוע- ההוצאה החשובה ביותר שאותה חייבים להגדיל, ובוודאי שלא להקטין, הן ההוצאות השיווקיות. הן אלה שיחשפו את העסק ללקוחות חדשים, או מוצרים חדשים לקהל היעד, או פריצה לשווקים חדשים. ללא השיווק, העסק ימשיך במקרה הטוב למכור את המוצרים הקיימים ללקוחות מרוצים, ללא כל גידול, מה שיביא את העסק בסופו של יום לקריסה.

 

בעולם החדש- עלות השיווק פחתה

האינטרנט יצר עולם שיווק חדש שנקרא המדיה החדשה (New Media), בניגוד למדיה הקיימת בה פרסמו כמו עיתונות, רדיו וטלוויזיה. פרסום במדיה החדשה היה סופר יקר, ורק חברות גדולות יכלו להרשות לעצמן להשקיע בכזה פרסום. האינטרנט יצר הזדמנות פשוטה וזולה לפרסום ושיווק לכל סוגי העסקים, אפילו לעסק יחיד שעובד מהבית. כל עסק פתח אתר עסקי, דף עסקי ברשתות חברתיות. בתחילת הדרך, כולם העלו פוסטים בדף העסקי, ופרסמו מידע מפורט וטכני בדפי האתר, וגם השקיעו בפרסום ממומן, שגם היה יחסית זול, בכדי להגיע לקהלי היעד שהגדירו. 

 

בעולם החדש- קוראים פחות

אבל, הפצצת המידע באינטרנט יצרה עודף מידע ללקוחות, שגם הם הפכו ליחסית 'מפונקים'. לקוחות מצפים כיום לקבל מידע מרוכז וממוקד, שיוכלו בקלילות ובמהירות לקבל החלטה לגביי קנייה של מוצר חדש. אף אחד כבר לא קורא דפי אינטרנט עמוסים במידע. מה שיכול לספק את המידע במהירות ובצורה ממקודת הם סרטי תדמית לעסק ולמוצרים. בנוסף, גם עלות הפקת סרטי התדמית פחתה משמעותית, כך שכיום כמעט כל עסק יכול להשקיע בסרט תדמית קצר לעסק, או סרטי תדמית ממוקדים במוצרים שונים, ולקדם את המכירות שלהם. 

אז מה מומלץ לעשות כשהעסק תקוע?

כשעסק תקוע, ומשווע לחזור ולהצליח, אנחנו ממליצים על תהליך דו שלבי:

1. שלב א'- הפקת סרטי תדמית עבור העסק והמוצרים- מגדירים את קהל היעד והיעדים השיווקיים, יוצרים קשר עם חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, ומתחילים בהפקת סרטי התדמית לעסק ולמוצריו.

2. שלב ב'- הפצת וקידום הסרטים בכל אמצעי המדיה החדשה- חשוב להבין, הפקת סרטי התדמית היא רק השלב הראשון. ללא הפצה של הסרטים ברשת המדיה החדשה, הסיכוי להצליח קטן, מכיוון שהסרטים הם רק אמצעי לקידום העסק.

 

מה המשמעות של הפקת סרטי תדמית?

שימו לב שכתבתי 'סרטי תדמית' ולא 'סרט תדמית'. בכדי להניע פעילות שיווקית משמעותית עבור העסק, מומלץ להפיק מספר סרטי תדמית, בהתאם לגודל העסק ומגוון המוצרים שלו. החבילה שאנחנו ממליצים להפיק היא הבאה:

1. סרט תדמית לאתר העסק- סרט שמתמקד ביכולות של העסק, הטכנולוגיה הייחודית שלו, התשתיות הייחודיות, וכל מה שמייחד אותה ביחס לתחרות באותו תחום. סרט התדמית לאתר העסק מחזק את המיתוג של העסק כמוביל בתחום.

2. סרט תדמית לקו המוצרים העיקרי של העסק- סרט תדמית זה מתמקד במוצר העיקרי של העסק, במטרה לקדם את המכירות שלו. כמובן שבמידה וקיימים כמה קווי מוצרים שונים, צריך להפיק סרט תדמית נפרד לכל קו מוצרים. סרט תדמית זה חייב להיות קצר וממוקד, ולהציג בעיקר את הייחוד של המוצר ביחס לתחרות, כלומר- במה המוצר המוצע יותר טוב מהמתחרים (כמובן- בלי להתייחס במפורש לתחרות).

3. סרטוני תדמית קצרים לרשתות חברתיות- מומלץ מתוך סרטי התדמית המפורטים של העסק והמוצרים, להפיק גרסאות קצרצרות, אפילו של 30 שניות, אותן יותר מתאים להעלות לרשתות חברתיות, או לקישור לדפי נחיתה, בהן מצפים למידע סופר ממוקד, כמו פרסומת בטלוויזיה.

 

מה המשמעות של קידום והפצת סרטי תדמית במדיה החדשה?

כמו שאמרתי, מיד אחריי הפקת סרטי התדמית השונים, מומלץ להפיץ אותם, כך שיגיעו לקהל היעד הנוכחי או החדש. ההפצה כוללת את הנושאים הבאים:

1. הטמעת סרטי התדמית באתר העסק- כל סרט חייב להיות מוטמע באתר החברה על פי העיניין. סרט תדמית לעסק מוטמע בדרך כלל בדף הבית במקום בולט. סרט תדמית לקו מוצרים מוטמע בדף הרלוונטי לאותו מוצר באתר החברה, שוב במקום בולט. פעילות זו כבר תורמת לקידום העסק, מכיוון שמגדילה את זמן הצפייה באתר, ובכך גם מספקת את צרכי הלקוחות, וגם עוזרת לקידום אורגני של האתר לדף הראשון של גוגל.

2. פרסום ממומן בגוגל- עסק שהאתר שלו לא בדף הראשון של גוגל חייב להשקיע במשיכת לקוחות. הכלי היעיל ביותר להגדלת החשיפה של העסק היא דרך פרסום ממומן בגוגל, מה שנקרא Pay Per Click או Adwords. צריך להגדיר תקציב יומי מול מילות מפתח רלוונטיות לתחום בו החברה עוסקת, ולקבל חשיפה מלקוחות פוטנציאלים שצגיעים לאתר. אכן זה עולה כסף, אבל שווה זהב. זה תמיד עובד, כי גוגל כיום הוא כמעט הכלי היחיד לחיפוש מידע ומוצרים לרכישה.

3. פרסום ממומן ברשתות חברתיות- ישנם מוצרים שיעיל לקדם אותם דרך רשתות חברתיות. אם זה רלוונטי גם לחברה שלכם, מומלץ להשקיע גם בפרסום ממומן ברשתות. הכלי היעיל ברשת החברתית הינם הסרטונים הקצרים שנגזרו מסרטי התדמית שהופקו לחברה.

4. פרסום רימרקטניג (Remarketing)- זהו פרסום ש'רודף' אחריי לקוחות שכבר היו באתר, או באתרים דומים לשלנו, בכל אמעצי המדיה בה הם גולשים. ישנם לקוחות שמתעצבנים מזה ש'עוקבים' אחרייהם, אבל ישנם גם לא מעט לקוחות שבסופו של יום כן נכנסים שוב לאתר העסק, ומתחילים תהליך של רכישה או לפחות קבלת מידע נוסף. זה עובד.

מנהל עסק- מעוניין לקדם את העסק, ולצאת לדרך חדשה?

מעוניין לראות תוצאות בזמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג בצורה כייפית ומושכת את היתרונות של הזמנת שייט דרך אתר הזמנות אונליין. צריך להבין, מדובר על שינוי הרגלים של מזמיני קרוזים, שרגילים לדבר עם סוכן, שמסייע להם לבצע את ההזמנה. סרט התדמית בנוי בצורה שמשתפת את הלקוח הפוטנציאלי בחוויה החיובית שעובר מי שכבר הזמין את ההפלגה. כמובן שאם צריך סיוע בהמנה, אפשר לדבר בעברית עם סוכן החברה, אבל זה רק למתקשים. בפועל- בעקבות הפקת הסרט והפצתו, חל גידול עצום בהזמנות אונליין.

ראו סרט תדמית לחברת נדל"ן שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 4 דקות, אשר הופק עבור חברת נדל"ן, במטרה לקדם שיווקית מתחם ספציפי באזור חדרה. רוב הסרט מבוסס על צילומי וידאו מרחפן, כך שקהל היעד יוכל לראות איפה המקום המיועד, ומה קיים בסביבה כבר כיום. כמובן, שסרט תדמית בכזה היקף מאוד מתאים לשילוב באתר החברה, או להצגה ללקוחות פוטנציאלים שמגיעים לחברה. אבל, בכדי לקדם את המתחם גם ברשתות חברתיות, הופק סרטון תדמית מקוצר, באורך של כדקה, בו מוצגים עיקריי הדברים שבסרט תדמית זה.

ראו סרט תדמית לתוכנית התייעלות אנרגטית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף של כ- 3 דקות, אשר נועד להציג סיכום פעילות של פרוייקט משותף לעיריית כפר סבא והאיחוד האירופאי, במסגרתו הצליחו לבצע התייעלות אנרגטית במספר בתי ספר בכפר סבא והסביבה. סרט התדמית מציג את הפרוייקט, מסביר מה תוכנן ומה בוצע, והתוצאות המצויינות שהושגו במסגרת הפרוייקט. הסרט גם מספק את החוויה של התשפפתות בפרויקט, כפי שמוצגת הן על ידי התלמידים היהודים והן על ידי התלמידים הערבים שהשתתפו בפרוייקט, ומה זה נתן להם באופן אישי. 
עדכון אחרון: יוני 2022

ראו סרט קצר שמרכז את כל היתרונות של סרטי תדמית

מדובר על סרט קצר, באורך של כדקה, אשר מרכז בצורה ויזואלית את כל היתרונות של סרטי תדמית. סרט זה משמש גם כסרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, מכיוון שהסרט מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון הפקות של סרטי תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות. ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה, החל מסרטים המבוססים על צילומי וידאו, סרטוני אניציה וגרפיקה דינאמית. כיום, על מנת לחזק את הקשר הרגשי בין קהל היעד והעסקים, מומלץ להפיק סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו.

לסיכום, הכלי היעיל ביותר לקדם שיווקית את העסק הינם סרטי תדמית. שלב ראשון חייבים להפיק סרטי תדמית לעסק, ומיד לאחר מכן להפיץ אותם בכל אמצעי המדיה החדשה, כך שיגיעו ללקוחות פוטנציאלים.למאמרים נוספים בנושא:    עלות הפקת סרטי תדמית - לחץ כאן                                       סגנונות הפקה שונים של סרטי תדמית - לחץ כאן

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות