יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי מוצר- בסגנונות הפקה שונים

באיזה סגנונות מפיקים כיום סרטי מוצר?

 

ראה כאן דוגמאות לסגנונות השונים המקובלים כיום

מעוניין לקדם מכירות של מוצר?- הפק 'סרט מוצר'!

סרט מוצר הינו מושג חדש יחסית בתחום הפקות הסרטים. מושג זה הגיע מעולם ההייטק, שהיה הראשון להבדיל בין סרט תדמית לבין סרט מוצר. עד לשנים האחרונות, חברות הפיקו סרטי תדמית מקיפים, אשר הציגו הן את העסק, והן את המוצרים בסרט אחד. 

היום העולם הפך מאוד ממוקד. אין כבר סרטים ארוכים ומקיפים, אלא סרטונים קצרים וממוקדים. כאשר רוצים לחזק את המיתוג של העסק, מפיקים סרט תדמית לעסק, וממקמים אותו בדף הבית של העסק. ולכל מוצר, או קו מוצרים, מפיקים סרט נפרד, אשר מוטמע בדף של המוצר באתר החברה, והוא משמש לקידום מכירות של אותו מוצר.

סרט מוצר צריך בתוך שניות ספורות להציג לצופה איזה ערך הוא יכול לקבל מהמוצר, ולמה כדאי לי כלקוח לרכוש את אותו מוצר דווקא מיצרן זה. אתגר לא פשוט, ולכך משתמשים בסגנונות שונים בכדי ליישם את שני נושאים חשובים אלה.

נסקור להלן את סגנונות ההפקה השונים והמעודכנים של סרטי מוצר:

סרט מוצר המצולם בתוך העסק
כאשר יש חשיבות למקום העסק, בהקשר של המוצר, מומלץ לצלם את המוצר בתוך העסק. באופן כזה, הצופה, שהוא לקוח פוטנציאלי, יכול לראות את המוצר בסביבת העבודה שלו, להבין את הייחוד שלו, ואת הערך שהוא יכול לספק עבורו, דווקא במקום המוצג בסרט, מה שמחבר את הלקוח למוצר ולעסק הספציפי. אלה בדיוק המטרות שרוצים להשיג בסרט המוצר.      
סרט מוצר המצולם בשטח
אין ספק שהדרך היעילה ביותר להסביר את היתרונות של המוצר, היא באמצעות צילום פעולה בפועל של המוצר בשטח. במקרה זה מדובר על מצלמת דרך לרכבי שירות, כך שזה בהחלט אתגרי לצלם את הפעולה ברכב נוסע, אבל התרומה ברורה. בסרט ניתן לראות את הייחוד של המצלמה, והביצועים המרשימים, כפי שהותאמו למנהל צי רכבי שירות.  
סרט מוצר המצולם באולפן צילומים
כמו שאמרנו, הכי יעיל לצלם מוצרים במקום הפעולה שלהם. אבל, ישנם מקרים שעל מנת לצלם את המוצר במקום העסק, נדרש להשבית את הפעולה של העסק. בכדי למנוע השבתה של העסק, אנחנו ממליצים לצלם את המוצר באולפן צילומים, תוך בניית רקע שמחברת את הצופה לןמקום העסק, להתקין ולהפעיל את המוצר באותו מקום, כך שיתאפשר לצופה לראות את המשמעות של המוצר מבחינה פיזית, ולהבין את התכונות והערך שהמוצר יכול לספק ללקוחות.
סרט מוצר המצולם באולפן מסך ירוק (green screen)
מומלץ להעזר בצילומים באולפן מסך ירוק, כאשר רוצים להמנע מצילום בשטח או בתוך עסק, ולייצר סביבה וירטואלית. למקרים אלה, אולפן מסך ירוק הוא אופטימלי, כשאר בעריכה מסירים את המסך הירוק שמאחרוי השחקן, ומשלבים תמונות סטילס או סרטוני וידאו על פי העיניין. בכך ניתן ליצור כל סביבה שמעוניינים, ובעלות מאוד סבירה.  
סרטון מוצר לאפליקציה באנימציית דו-מימד
אפליקציות מתקדמות או קונספטים חדשניים, אנחנו ממליצים לבצע לא בצילומי וידאו, אלא באמצעות אנימציית דו ממד, כאשר הדרך הכי נפוצה וחדשנית כיום הינה באמצעות גרפיקה דינאמית (motion graphics), מלווים בקריינות, ומוזיקה מסוג royalty free. באופן כזה ניתן להציג בצורה כייפית ופשוטה קונספטים מורכבים, או אפליקציות מתקדמות.   

לסיכום-

סרטי מוצר הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום מכירות של מוצרים ופתרונות טכנולוגיים. ניתן להפיק את סרטי המוצר בסגנונות שונים, אך חשוב שהסרטונים יציגו את הערך שהמוצרים מספקים ללקוח, ומה הייחוד שלהם.


למאמרים נוספים בנושא:   סרט מוצר- בשביל מה זה טוב?                                       חשיבות הבידול בהפקת סרטי מוצר - לחץ כאן

ראה סרט מוצר למכונת שחרור מטענים מנמל אשדוד שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לפתור את בעיית העומסים בשחרור מטענים ומכולות מנמל אשדוד. קהל היעד הם הנהגים שמגיעים לשחרור המטענים, עם ניירת שחייבים למלא מראש, וכל התהליך הידני יוצר עיכבוים משמעותיים. סרט מוצר זה מציג את הפתרון בצורה ברורה, כולל הדגמת שימוש במכונת השחרור החדשה, כשהכל מצולם בוידאו, מה שמאפשר קבלה פשוטה ונוחה של המשתמשים. זו דוגמא טובה לחשיבות צילומי וידאו בסרטי מוצר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות