יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי מוצר- לתת לתמונה לדבר
כיום, מוצרים רבים מוצעים ללקוחות, וברוב המקרים חברות שונות מציעות מוצרים מאוד דומים לאותם לקוחות. הלקוח די מבולבל, והאמצעי העיקרי היום להסביר ללקוחות מה המוצר עושה הוא אתר האינטרנט של החברה, שכולל בדרך כלל תיאור מפורט של המוצר, עם הסברים טכניים ומפרטים על ביצועי המוצר.

חשוב להבין שהלקוחות כיום מאוד קצרי רוח. הם מוכנים להקדיש שניות ספורות למוצר שלך, לפני שהם מקבלים החלטה. אין כל אפשרות לשכנע לקוח בשניות ספורות לרכוש דווקא את המוצר ממך, ובוודאי שלא אם מחייבים את הלקוח להתעמק במלל רב, שגם רובו טכני. הפתרון לכך הוא סרט מוצר.

סרט מוצר מתמקד במוצר מסוים, בעוד שסרט תדמית בדרך כלל מתמקד בחברה, בטכנולוגיה שלה, ובקווי המוצרים של החברה. אבל- כשרוצים לקדם מוצר ספציפי- הנכון ביותר הוא להפיק סרט מוצר על אותו מוצר.

סרט מוצר אמור לענות בתוך שניות על הנושאים הבאים:

מה התכונות העיקריות של המוצר?
איזה בעיה הוא פותר לי כלקוח?
מה היתרונות שלו ביחס לפתרונות אחרים או דומים?

סרטי מוצר משתמשים בכל האמצעים האודיו-ויזואליים, בכדי לענות על השאלות הנ"ל, ובתוך שניות ספורות.

האמצעים המשמשים בהפקת סרטי מוצר הם:

צילומי וידאו- צילומי וידאו של המוצר בפעולה, על מנת להבין בדיוק מה המוצר עושה, ואיזה בעיה הוא פותר לי כלקוח)

צילומי סטילס- באותם מקרים שרוצים להתמקד בפרטים מאוד קטנים, צילומי סטילס באולפן צילומים, אשר עוברים עיבוד נוסף בפוטושופ, נותנים פתרון מצוין.

כותרות- כותרות מתחלפות שמציגות את התכונות העיקריות, ובעיקר את אלה שמציגות את היתרונות של המוצר ביחס לפתרונות אחרים או דומים

קריינות- קריינות מקצועית, או קריינות של אחד ממובילי החברה, שמחזקים בקריינות את המסרים העיקריים.

אנימציה- שילוב אנימציה להצגת פעולות שקשה להציגן בצילומי וידאו

המלצות- במקרים מסוימים, מומלץ גם לשלב המלצת לקוח מרוצה (עדויות לקוח), מכיוון שלקוחות לא רוצים להיות "שפני ניסיון". הם מעדיפים להסתמך על ניסיונם של אחרים.

צפייה בסרטי מוצר הינה פסיבית, ולקוחות מוכנים להמשיך ולצפות בסרט המוצר, במידה והתוכן "תפש" אותו. זה כמובן מחייב הפקה מקצועית, המבוססת על תחקיר מעמיק, לימוד המוצר והתחרות, והצגת המוצר בסרט המוצר באופן מושך, מקצועי ובעיקר- מדבר בשפה של הלקוח, ובאמת מציג לו פתרון לבעיה קיימת.

לסיכום, סרטי תדמית נועדו לקדם חברה, טכנולוגיה וקווי מוצרים. אבל, אם מעוניינים לקדם מוצר מסוים, חשוב להפיק סרט על אותו מוצר, ולשתול אותו במקום בולט באתר. הפקה מקצועית של סרט המוצר, תבטיח הגדלת מכירות משמעותית של אותו מוצר.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט מוצר שהופק לאחרונה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.