יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטי הדרכה- מי צריך את זה?

סרט הדרכה במקום ספר הפעלה

כל יצרן או יבואן, שמשווקים מוצר בארץ, חייבים על פי חוק לצרף למוצר דף הנחיות הפעלה, ואם המוצר מורכב, יש לצרף ספר הפעלה. עד לפני כעשר שנים, אכן לכל מוצר היה מצורף ספר הפעלה. בשנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט, ולחדירה המאוד גבוהה של אינטרנט לכל בית, רוב היצרנים והיבואנים מעלים את ספר ההפעלה (User Manuel) לאתר החברה, ומצרפים לכל מוצר רק מידע על הקישור המתאים.

אבל, בשנים האחרונות אנחנו רואים שינוי נוסף. במקום קישור לספר ההפעלה, יצרנים מספקים ללקוחות קישור לסרט הדרכה לתפעול המוצר, המשמש בעצם כתחליף לספר ההפעלה הסטנדרטי.

מה הסיבות להצלחה של סרטי הדרכה?


- עלות הפקת סרטים ירדה בצורה משמעותית בשנים האחרונות.

- ניתן להעלות כל סרט, כולל סרטים באיכות HD, לאתר יוטיוב (Youtube), ללא כל עלות, ולקשר אותם לאתר היצרן (או היבואן).

- סרט ממחיש בצורה הטובה ביותר איך להשתמש במוצר, ובוודאי הרבה יותר טוב מספר ההפעלה

לתוכנות מורכבות, שבעבר היה מאוד קשה להסביר את התפעול שלהן, ניתן כיום באמצעות Dynamic Screen Shot לכלול בסרט ההדרכה הנחיות שהוקלטו מתוך התוכנה, באיכות מאוד גבוהה, ושוב בעלות מאוד נמוכה.

- לקוחות מעדיפים לראות סרט הסבר פשוט, על פני קריאה של עשרות דפי ספר הפעלה.

- שילוב סרט הדרכה מקצועי באתר היצרן, ממתגת את היצרן כמוביל בתחום, ומבדלת אותו מיצרנים אחרים שעדיין משתמשים בספר הפעלה

במידה ומתכננים הפקת סרט הדרכה למוצר, חשוב לקרוא את המאמר: מה ההבדל בין סרט מוצר לסרט הדרכה?. ובאשר לסרט ההדרכה יש להקפיד על הפקה מקצועית, שמצד אחד תעביר את התכנים בצורה פשוטה וברורה, אבל תוך שימוש בכל המרכיבים המקצועיים הקשורים בהפקת סרטים, כולל: כתיבת תסריט מקצועית, צילום במצלמת High Definition מקצועית, עריכה מקצועית וכן הלאה. מומלץ גם לשלב קריינות מקצועית בסרט, ובכך להגביר את ההבנה של תפעול המוצר, דרך החוויה האודיו-ויזואלית המשולבת.

לסיכום, מכל הסיבות האלה, מומלץ לכל יצרן, ולכל יבואן, המתכננים לשווק מוצר מורכב או מוצר טכנולוגי, להכין סרט הדרכה, אותו הם יעלו ליוטיוב, ויקשרו לאתר החברה, ובכך גם יענו על צרכי הלקוחות שלהם, וגם ישיגו בידול מהתחרות.למאמרים נוספים בנושא סרטי הדרכה:  איך מומלץ להציג סרט הדרכה?  לחץ כאן

                                                         טיפים להפקת סרטי הדרכה- לחץ כאן

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה למכונת ריתוך מתקדמת

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי הדרכה למוצרים טכנולוגיים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

ראו סרט הדרכה למכשיר מדידה רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט הדרכה מקיף באורך של כמעט 4 דקות, אשר מציג בצורת הדרכת צעד-אחר-צעד את הנוהל הנכון לשימוש במכשיר מדידה זה. המכשיר מורכב על יד החולה, והמיקום וצורת ההרכבה של המכשיר על המטופל הינה קריטית לדיוק המדידה. לכן הפקנו סרט הדרכה זה. כמובן הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, מה שנחשב להדרכה טובה והכי יעילה בהעברת המסרים בצורה ויזואלית. זו גם ההמצלה שלנו כמעט בכל הפקות סרטי ההדרכה של יהב הפקות: אין טוב ממראה עיניים, ווידאו עושה את זה בצורה הכי יעילה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות