יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטי תדמית באנימציית תלת מימד

לא עוד סרט תדמית!


היום ברור לכול מנהל שיווק, שהדרך היעילה ביותר לקדם שיווקית מוצרים, שירותים ועסקים היא באמצעות הפקת סרטי תדמית לעסק או סרטי מוצר למוצרים ולשירותים. אבל, את זה כבר כולם עושים. איך בכול זאת ניתן להשיג שונות ובולטות בשטח, להיתפש כחדשנים ובכך ליצור את הבידול השיווקי הכול כך חשוב.

כיום יש פתרון, והוא הפקת סרט תדמית באנימציית תלת מימד (3D Animation). לא מדובר על סרטי תלת-מימד המחייבים משקפים מיוחדות, אלא סרטי הנפשה הכוללים הדמיות המבוצעות בתלת מימד.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית מוצר חדשני?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים?
 

צפו במקבץ סרטי תדמית לעסקים שהפקנו השנה 

מה מיוחד באנימציית תלת ממד?

במקבץ זה זה שילבנו קטעי אנימציית תלת מימד מתוך כ- 12 סרטי תדמית באנימציה שהפקנו השנה. מהסרט ניתן לראות את הרמה הגבוהה של הדמיות התלת מימד, אשר ניראות כאילו צולמו בוידאו. ברור שאין כוונה להטעות, או לגרום לצופה לחשוב שסרטי התדמית צולמו בוידאו, אבל ברור שהתחושה המועברת היא של יצירת 'מציאות מדומה' באיכות הכי גבוהה לסרטי אינטרנט. 


מתי מומלץ להפיק סרט תדמית באנימציית תלת מימד? 

סרטי אנימיציה בתלת מימד אינם זולים להפקה, ולכן מומלץ להשקיע בהפקת סרט כזה במקרים הבאים:

1. סרט למוצר יוקרתי, באופן שייצור בידול מידי למוצר בשוק היעד

2. סרט לתפישה חדשנית, שהרבה יותר מורכב לצלם אותה בוידאו, ושניתן יהיה להבין אותה בצורה יותר פשוטה דרך סרטון אנימציה

3. סרט שמעוניין להציג מכלולים פנימיים של מוצר, או אברים פנימיים בגוף האדם, שכמובן לא מעשי באמצעות צילומי וידאו

כמובן שהאפשרויות הן רבות ומגוונות, והפקה של סרט תדמית באנימציה בתלת מימד ליישומים שונים היא על פי הדימיון הפורה של חברות ההפקה ומנהלי השיווק של החברות. יש לקחת בחשבון, שהפקה של סרטי תדמית המופקים בתלת ממד, היא יותר יקרה מסרטי תדמית 'רגילים', ומשך ההפקה יותר ארוך. מומלץ לבדוק לגופו כל רעיון, לפני שיוצאים לדרך. אבל, לאחר כזו הפקה- אין ספק שסרט התדמית יוצר לחברה ולמוצרים בולטות מאוד משמעותית ביחס לתחרות.

לסיכום, ניתן כיום להפיק סרטי תדמית באנימציית תלת מימד, אשר יוצרים בידול שיווקי מידי הן לעסקים והן למוצרים, ומאפשרים קידום שיווקי משמעותי ביחס לתחרות. בהחלט מומלץ כיום לקידום מוצרים ושירותים חדשניים, ובמיוחד לפריצה לשווקים חדשים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים