יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטים פנים-ארגוניים לעסקים גדולים

חשיבות המיתוג העסקי בארגונים גדולים

חברות גדולות, וחברות בין-לאומיות, מקפידות לבנות מיתוג של העסק כמובילות בתחום הפעילות שלהן. מיתוג משמעו בין השאר יצירת מראה אחיד לכל הפרסומים של החברה. רובן מאוד מקפידות על כך בפירסומים המופצים מחוץ לחברה. אבל, מה לגבי פרסומים פנים ארגוניים?
מדובר על סרט שהופק עבור חברת סימנס, במסגרת עדכון החברה בפעילות המיזוגים המבוצעת בחברה כאיסטרטגיה. ניתן כמובן להציג מידע זה באמצעות מצגת Power-Point, ולהפיץ אותה לגורמים הרלוונטיים. אבל, ברור שסרט, כולל עדויות של גורמים מרוצים בחברה, המצולמים בוידאו מקצועי, מעבירים את המסרים בצורה אמינה יותר. בנוסף, סרט המופק בצורה מקצועית, תוך שמירה על הסטנדרט של העסק, מחזק את המותג, ואת "גאוות היחידה" של אנשי העסק.
 

אלה הנושאים שחשוב להקפיד עליהם בהפקה של סרטים פנים-ארגוניים:


- הפקה מקצועית- כל סרט חייב להיות מופק על ידי חברת הפקת סרטים חיצונית, אשר נעזרת באנשי מקצוע מהשורה הראשונה בכל אחד מנושאי ההפקה, החל מהתחקיר, הצילום, העריכה ועד לאספקת המוצר המוגמר

- התאמה לסטנדרט של החברה- כל חברה גדולה, מקפידה להכין נוהל שמגדיר את תכולת הפרסומים, כולל נושאים כמו: סוג הפונטים, צבעים מובילים, שימוש בלוגו חברה, שפה וכד. חשוב להקפיד על כל הנוהל, גם עבור סרטים פנים ארגוניים. 

- שימוש באינטראנט העסקי- סרטים פנים ארגוניים אמורים להיות מוצגים ברשתות הפנימיות בחברה, ולא ברשתות חיצוניות כמו יוטיוב. מקובל להעלות סרטים פנים-ארגוניים לאינטראנט של העסק, ולאפשר הרשאות בהתאם לסוג הסרט ורשימת התפוצה שלו.

לסיכום, חשוב שפרסומים פנים ארגוניים יתבססו במידת האפשר על סרטים, המופקים בצורה מקצועית, תוך שמירה על נהלי החברה בפרסומים חיצוניים. הדבר מחזק את מיתוג העסק, וכן את "גאוות היחידה" של העובדים.אולי יעניין אותך גם:   10 מיתוסים נפוצים על סרטי תדמית לעסקים


                                התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים פנים-ארגוניים?

 

מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

ראו תחילה סרט פנים-ארגוני של חברת סימנס

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן