יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית באינטרנט

סרטוני תדמית- רק בעסקים גדולים!

בעבר כמעט כל סרטוני התדמית, סרטי המוצר או סרטוני ההדרכה הוקרנו על גבי טלוויזיות בחברות ללקוחות פוטנציאלים שבקרו בחברה, או ללקוחות במהלך כנסים ותערוכות. הסרטים גם בדרך כלל היו מאוד יקרים להפקה, ולכן בעיקר חברות גדולות, כמו תעשיות צבאיות או תעשייה אווירית, או תעשיות עתירות ידע, הפיקו לעצמן סרטים שכאלה. אבל, עולם הקניות עבר לאינטרנט

עולם הקניות עבר לאינטרנט

השנים האחרונות יצרו מהפך מאוד משמעותי בנושא הפקת סרטוני תדמית.   כיום, אמצעי ההפקה הוזלו משמעותית, וגם נוספו אמצעי אחסון סרטים בחינם, כמו: יוטיוב (Youtube) אן וימאו (Vimeo). בנוסף, ציבור הלקוחות הפוטנציאלי נעשה קצר רוח, המצפה לקבל את כל המידע מעובד, במהירות ובפשטות. כל אלה, דוחפים כיום כמעט כל חברה להפיק לצרכיה סרטוני תדמית, החל מהחברות התעשייתיות ועד אפילו לעסקים קטנים. כל אחד רוצה נוכחות.

 

גם סרטוני התדמית עברו לאינטרנט

סרטוני התדמית שמופקים, מועלים ללא עלות לאתרי שיתוף הסרטים הרבים והיציבים, כגון: יוטיוב ווימאו, ומשם הם מוטמעים על פי הצורך. אתרים אלו משמשים לאחסון הסרטים. 
היישומים האפשריים להצגת הסרטים שהופקו הוא בהטמעה (embed) שלהם בחלופות הבאות (חלקם או כולם): 
  • אתר הבית ל החברה או העסק- במקרה של סרטון תדמית
  • דף מוצר של החברה- במקרה של סרטי מוצר או סרטוני הדרכה
  • דפי נחיתה ישימים
  • רשתות חברתיות (פייסבוק, לינקדאין, טוויטר וכו)
  • בלוגים מקצועיים בתחום הפעילות
  • כקישור למיילים שיווקיים

גם סגנון ההפקה של סרטוני התדמית השתנה

השימוש באינטרנט כאמצעי להעברת מסרים ללקוחות, דרך סרטוני התדמית, השפיע מהותית גם על סגנון ההפקה של הסרטונים. לא עוד סרטים ארוכים ומתישים של כ- 5 דקות, המציגים הרבה מאוד מידע על העסק. 

המאפיינים העיקריים כיום של סרטוני תדמית הם:

- סרטון התדמית בדרך כלל באורך של עד דקה

- הסרטון מתמקד במסר אחד עיקרי, עד מקסימום שניים, כך שסרטון התדמית הוא יותר בעל אופי של פרסומת, מאשר סרט ארוך ומתיש

- רוב הסרטונים מבוססים על צילומי וידאו של העסק והמוצרים. רק לפתרונות שהם תוכנות חדשניות, או אפליקציות מתקדמות, הן מוצגות בסרטוני אנימציה.

- כיום צפייה משמעותית בסרטים באינטרנט היא באמצעות טלפונים חכמים (סמארטפונים), לכן גם הויזואל בכל סרט נדרש לתמוך בכך, החל מצילום אלמנטים גדולים, הרבה תנועה, כותרות להדגשת מסרים עיקריים גדולים, וכן הלאה.

- סרטוני התדמית בדרך כלל מלווים בכתוביות, מכיוון שהרבה אנשים בצפייה באינטרנט צופים בסרטים ללא סאונד. בתוספת כתוביות ניתן להבין את תוכן הסרטים גם ללא סאונד

מבחינת תכולת סרטון התדמית, ואופן הצגת המידע, צריך לקחת בחשבון שכיום אמצעי הצפייה בסרטים מגוונים, החל ממסכי מחשב נייחים, דרך אייפדים ועד למכשירי טלפון חכמים (סמארטפונים). חשוב שהסרטים יהיו קצרים, והמסרים חייבים להיות פשוטים וממוקדים.אולי יעניין אותך גם:    טיפים להפקת סרטוני תדמית עבור טלפונים חכמים


                                  מדריך להעלאת סרט תדמית ליוטיוב

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?

ראו תחילה סרטון תדמית לאתר רכישות און-ליין של קרוזים

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על מערכת תאורה חדשנית, שהלקוח ביקש לקדם אותה שיווקית ברשתות חברתיות. לצורך כך הפקנו סדרה של סרטוני תדמית קצרים, כל אחד באורך של כ- 30 שניות, שבהם מוצגות סיטואציות ביתיות שונות, ואיך התאורה החדשנית משפרת ופותרת בעיות בזכות שליטה באוירה. סרטון תדמית קצר זה מדגים איך שינוי תאורה משפר את יכולת העבודה והלמידה של ילדים. הסרטון ללא קריינות, כי ברשתות חברתיות בדרך כלל רואים סרטונים ללא סאונד, כך שכל המידע מועבר רק באמצעות הויז'ואל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית שיווקי למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מיזם בשוק האמריקאי. המיזם הינו תוכנית שבמסגרתה אמריקאים שירשמו אליה, יקבלו 'קופסת הפתעות' שכוללת מוצרים שונים שיוצרו מעסקים קטנים ומשפחתיים מקו החזית. בכדי לרתום את האמריקאים למיזם, סרטון התדמית מעורר הזדהות ורגש לעסקים הקטנים, דרך צילומי וידאו מרגשים של ישראל 'במצב שקט' מול ישראל 'בזמן תקיפת קסאמים'. בסרטון התדמית ניתן גם לראות את האתר של המיזם, דרך צילומי מסך אקטיביים, שגם מציגים את התכולה האפשרית של קופסת ההפתעות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות