יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית- פחות זה יותר!

מה משמעות הביטוי: 'פחות זה יותר'?


הביטוי 'פחות זה יותר', או באנגלית 'Less is more', נולד בסביבות המאה ה- 19, בעיקר בעולם הארכיטקטורה, והכוונה הייתה: פשטות ובהירות מובילים לתכנון טוב יותר. כלומר, אם אתה רוצה להשיג תוצאות טובות, תהיה הכי פשוט והכי ברור. כל תוספת גורעת, ויכולה להוביל לתוצאות פחות טובות.

 

איך זה קשור לסרטוני תדמית?


ובכן- מאוד קשור. לקוחות שפונים אליינו די 'מאוהבים' במוצרים שהם מפתחים, ומדרבנים אותנו להפיק סרטים 'עלילתיים' של כמה דקות, בהם אנחנו נדרשים להציג לעומק את החברה והמוצרים. נכון, לפני 20 שנים זה היה מאוד מקובל. אבל בימיינו אלה, למי יש סבלנות לצפות בסרטים ארוכים? כולם מצפים לקבל את כל המידע הכי מהר שאפשר, ובצורה הכי ברורה. וכאן נכנס נושא 'פחות זה יותר'. אנחנו עובדים מול הלקוחות לנסות ולשכנע אותם להתמקד בעיקר, ורק אותו להציג. אחרת, נאבד את הלקוחות הפוטנציאלים שמתחילים להסתכל בסרטון התדמית, אבל מהר מאוד מאבדים סבלנות, ואם הסרטון לא עונה על השאלות העיקריות שמטרידות אותם- הם פשוט נוטשים את הסרט, ואיבדנו לקוח.

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי להשקת מוצר חדש?

מתכנן לקדם את השיווק באמצעות סרטוני תדמית?
 

ראו תחילה סרטון תדמית למערכת ניהול ייצור מתקדמת

מה מייחד סרטון תדמית זה?

 
מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג בצורה ויזואלית את הייחוד של מערכת חדשנית, מראה את מרכיביה, ומציג אותה כפי שפועלת אצל לקוח מרוצה. הכל מצולם בוידאו, מלווה בגרפיקה דינאמית להדגשת מסרים עיקריים. ההסבר המקצועי שיווקי מבוצע על ידי קריין מקצועי שהוקלט באיכות גבוהה.


איך מומלץ ליישם את הביטוי 'פחות זה יותר' בהפקת סרטוני תדמית?
 

בהפקה של סרטוני תדמית, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים, אשר מתחברים לביטוי 'פחות זה יותר':

1. לא יותר מ- 90 שניות- צריך להחליט שזה האורך המקסימלי של סרטון תדמית, ובכלל לא משנה על איזה מוצר מדובר. הגבלת הזמן יוצרת מסגרת שבעצם מחייבת להמקד בעיקר, מהסיבה הפשוטה שפשוט אין זמן. 

2. מצולם בוידאו- טוב מראה עיניים ממשע אוזניים. אין ספק, הכי פשוט וברור זה כשרואים דברים מצולמים בוידאו. זה מרגיש כאילו אני עכשיו רואה את המוצר, יוצר קשר רגשי איתו, ומשם הדרך לסגירת עסקה קרובה. 

3. להמנע מנתונים טכניים- על מנת שהסרטון יהיה פשוט וברור, חייבים להימנע מהצגת נתונים טכניים, או לנפנף בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות עם קיצורים שרק מהנדסים מבינים. כאילו שללקוח איכפת מה הטכנולוגיה שתומכת בפתרון המוצע בסרטון התדמית. מה שחשוב ללקוח באמת הוא רק מה הערך שהוא יכול לקבל מהמוצר? על איזו בעיה אמיתית הוא עונה לו? כשזה ברור ללקוח- הוא יקנה. אחרת- ינטוש את הסרטון. 
 
4. להתמקד בבידול- יצרני ציוד משוכנעים שהפתרון שלהם הוא 'הכי טוב בעולם, ומספיק שנראה אותו ללקוחות הם גם יתאהבו וירכשו'. אז ברור שזה לא עובד כך. לכל מוצר המוצע בשוק, יש מגוון גדול של פתרונות חלופיים מאוד דומים, ברמה שלקוחות באמת מתבלבלים מהשפע. אם נציג ללקוחות פוטנציאלים בסרטון התדמית בעיקר במה המוצר שלנו יותר טוב מהמתחרים, כלומר- מה הבידול שלו, מאוד הקלנו על הלקוחות לקבל החלטה.

לסיכום, בכל הפקה של סרטוני תדמית יש לקחת בחשבון את הביטוי 'פחות זה יותר', ולהקפיד שמוסרים ללקוח הפוטנציאלי רק את המידע החיוני עבורו, ובמהירות המקסימלית. זה מגדיל משמעותית את הסיכוי שהלקוח יתקדם לסגירת עסקה.אולי יעניין אותך גם:    סרט תדמית- איש המכירות החדש


                                 סרטון תדמית לקידום אפליקציה חדשה

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית מאוד קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת עודפי מים מהמזגן ברכבי עבודה. בסרטון זה יישמנו את כל ההמלצות שישימות להגדרה: 'פחות זה יותר'. זה כולל: 1. הסרטון באורך של 30 שניות בלבד, 2. הוא מצולם כולו בוידאו, 3. אין בו כלל נתונים טכניים, אלא רק מה הערך לקוח, ואיזו בעיה אמיתית הוא פותר, 4. והבידול העיקרי- שאין כזה פתרון כיום לרכבי עבודה, ואין ספק שהוא חיוני. ואכן, סרטון תדמית קצר זה יצר לחברה שפיתחה את הנושא חשיפה גדולה בפייסבוק, וקידמה משמעותית את שיווק המערכת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת שחרור דיגיטלית של מטענים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג מכונת שחרור דיגיטלית מאוד מתקדמת, לשחרור מטענים ומכולות מנמל אשדוד. המכונה מאוד מתוחכמת, ומבוססת על כמה טכנולוגיות פורצות דרך, וזאת במטרה שפעולת השחרור תהיה הכי פשוטה שאפשר. מכיוון שקהל היעד הם הנהגים שמגיעים לשחרר את המטענים והמכולות מנמל אשדוד, היה חשוב להציג להם בשפתם, כמה פשוט להשתמש במכונה. לכן, סרטון תדמית זה בנוי בצורת הדגמה 'צעד אחר צעד' מה נדרש לעשות לצורך השחרור. בפועל, הסרטון השיג את המטרה, וכיום המכונה בעבודה בהיקף מלא. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות