יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הדגשת יתרון תחרותי בסרטון תדמית

הלקוחות הפוטנציאלים מוצפים בסרטוני תדמית!

בשל היתרונות הרבים והשיווקיים של סרטוני תדמית, כמעט כל עסק כיום מפיק סרטי תדמית למוצרים שהוא מעוניין לקדם, ואותם הוא מפיץ בכל אמצעי המדיה החדשה. לקוחות פוטנציאלים מוצפים במידע שמתקבל משפע של סרטוני תדמית, ובמקום למקד את הלקוח ולאפשר לו לבחור את המוצר בו הוא מעוניין, הוא אפילו מתבלבל מהשפע, מאבד סבלנות ואמון במה שמוצג לו, עד לרמה שהוא מתקשה לקבל החלטה. הסבלנות שלו לצפות בעוד סרטון תדמית יורדת לרמה שהוא מוכן להקדיש שניות ספורות לצפייה בסרטון, לפני שהוא מחליט לנטוש, או להמשיך לצפות במידה ומגיע למסקנה שכדאי לו להמשיך ולצפות.  

 

איך זה צריך להשפיע על מי שמפיק סרטוני תדמית?

מכיוון שאפשר להניח שלקוחות מוכנים להקדיש שניות ספורות לצפייה בסרטון תדמית חדש, המסקנה לכל מי שמפיק סרטון תדמית היא: להפיק סרטון תדמית קצר וממוקד, שהמסר העיקרי בו: במה המוצר החדש יותר טוב מהתחרות!


ראו כמה דוגמאות של סרטוני תדמית ממוקדים ביתרון התחרותי:

 

לסיכום, בכדי לקדם מכירות של מוצר חדש, חשוב להתמקד בסרטון התדמית ביתרון התחרותי של המוצר, ביחס לפתרונות חליפיים, ולהתמקד בקהל היעד שזה חשוב לו. מומלץ לצלם את סרטוני התדמית בוידאו, כך שהלקוחות יוכלו לראות את הפתרון 'בעיניים', ולהתחבר אליו.אולי יעניין אותך גם:  אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני בסרטון תדמית                               כמה זמן באמת צופים בסרטון תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש של החברה?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרטון תדמית לתיקון 'יבש' של מכה ברכב

מדובר על סרטון תדמית קצר של כ- 40 שניות, אשר מציג בעיה שכל בעל רכב מכיר: מכה ברכב שמחייבת תיקון, אבל רבים נמנעים מהתיקון גם בגלל שהוא יקר, ובעיקר- גורם לירידת ערך הרכב מבחינת הביטוח. רשת מוסכים פיתחה שיטה שבמסגרתה מבוצע תיקון יבש לרכב, כזה שלא מחייב תיקוני צבע ולא גורם לירידת ערך הרכב מבחינת הביטוח. זה היתרון התחרותי הכי משמעותי מבחינת התחרות, כך שהדגשה של יתרון זה כפי שמוצגת בסרטון התדמית הקצר- במטיחה הענות של לקוחות פוטנציאלים, שהם כמעט כל בעלי הרכבים.

ראו שואוריל של יהב הפקות 2022 Showreel

סרטון קצר זה מרכז קטעים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשנה האחרונה, שכולם מקדמים מכירות של עסקים, או ממתגים את העסקים כמובילים בתחומם. הצגה כזו של סרטוני תדמית נקראת Showreel. המיוחד בסרטון זה, שהוא ערוך בצורה שנותנת תשובה לשלאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? הסרטון כולל קטעים מתוך סרטונים שמציגים את הנושאים הבאים: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, היתרון התחרותי והנעה לפעולה. במידה וכל מרכיבים אלו נמצאים בסרטון תדמית, די מובטח שהוא יקדם מכירות לפחות מול קהל היעד של המוצר.

ראו תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך למנהל צי רכבים

מנהלי צי רכבים חייבים אפשרות לבקר ולדעת בכל רגע נתון איפה נמצאים כל הרכבים שהם מנהלים, ואם ישנה בעיה ליצור איתם קשר. ניתן בצורה סבירה יחסית לרכוש מצלמות דרך, ובשילוב עם טלפונים סלולריים לקבל פתרון לנושא. זה אבל מחייב את מנהל צי הרכבים לנהל רישום מסודר, ולעדכן אותו בכל כמה זמן בהתאם לשינויים. החברה שמשווקת את מצלמות הדרך שמוצגות בסרטון תדמית זה, במקום למכור רק את המצלמות, כמו המתחרים העיקריים שלה, יצרה פתרון מערכתי מלא, הכולל מצלמות המאפשרות גם לדעת את המיקום של הרכבים, וגם לתקשר עם הנהגים דרך המצלמות, ולא דרך מערכת סלולרית, כאשר כל הרישום מתבצע אוטומטית לאפליקציה שמספקת החברה, כך שמתקבל פתרון מלא וייחודי למנהלי צי רכבים. באופן כזה, קהל היעד מקבל פתרון מלא, שהוא ייחודי ביחס למתחרים.

ראו תחילה סרטון תדמית לחומר ניקוי מקצועי לשימוש בייתי

מדובר על סרטון תדמית קצר של כ- 40 שניות, אשר מציג בעיה שכל עקרת בית מכירה: אחריי שיפוצים, או תקופה ללא ניקוי, מאוד קשה לנקות את הרצפות, וחייבים להזמין חברת ניקיון שמשתמשת בחומרים מיוחדים ויקרים. חברת ג'ונסון קלין, המשווקת של חומרי ניקוי מקצועיים, החליטה לקדם מכירות של המוצרים המקצועיים למשתמש הבייתי, ובסרטון תדמית קצר זה מדגימה מנהלת החברה כמה קל לנקות גם לכלוך כבד שאחריי שיפוצים, באמצעות שימוש בחומר המקצועי, כך שניתן בקלות לוותר על חברת הניקיון ולחסוך כסף. ההתמקדות ביתרון התחרותי, בסרטון קצר זה, הגדילה משמעותית את המכירות של החברה, אחריי שהסרטון הופץ ברשתות חברתיות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית שיווקי למפתחת ציוד קוסמטי-רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מפתחת ומייצרת ציוד קוסמטי-רפואי מתקדם. הסרטון גם מחזק את המיתוג של החברה כמובילה בתחומה, ולכן לא מתמקדת בקידום מוצר ספציפי, אלא מציגה את כל מוצרי החברה, ושמה דגש על הטכנולוגיה המובילה של החברה, שזה גם הבידול העיקרי של החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות