יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטוני תדמית לאפליקציות ותוכנות חדשות

ישראל היא אומת החדשנות העולמית!

בישראל, כמעט כל מהנדס או תכנת מסתובב עם אפליקציה חדשנית בראש, וחלקם אפילו התחילו לפתח אותה בבית בשעות הערב עם חבר. כמעט כל יום מסתיים פיתוח של אפליקציה חדשנית ומעניינת, אבל- איך חושפים אותה לעולם? אין ספק, שסרטון תדמית קצר ומקצועי, יכול לעשות את העבודה.  

לפני שנציג את הייחוד של סרטוני תדמית לאפליקציות ותוכנות חדשות, ראו דוגמה מייצגת:

יזם צעיר, פיתחת אפליקציה חדשנית ומעוניין להתחיל לשווק אותה?

יש לך פתרון מבוסס תוכנה פורצת דרך, ומעוניין לחשוף אותה לקהל היעד?
 

ראו סרטון תדמית לאפליקציית הסעות חדשה

מדובר על הפקת סרטון תדמית לאפליקציה חדשה של הסעות. סרטון תדמית זה הוא למעשה סרטון תפעול של האפליקציה, בכדי לחשוף ולקרב אותה לקהל היעד. הסרטון מבוסס על צילומי מסך אקטיביים של האפליקציה בפועל, בליווי קריינות מקצועית. פורמט הסרטון הוא לא סטנדרטי אנכי, על מנת שיתאים להפצה ברשתות חברתיות, ויוצג באופן זהה למה שאנשים משתמשים באפליקציה, קרי- בטלפון חכם.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית לתוכנת ניהול גידולים חקלאיים תוך סינכרון בינלאומי

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטוני תדמית לחברות סטארט-אפ

 

מה מייחד סרטוני תדמית לאפליקציות ותוכנות חדשות? 

מה שמייחד את סרטוני התדמית שמפיקים לחברות סטארט-אפ, הם הנושאים הבאים:

1. חדשנות- יזמים שפיתחו אפליקציה חדשה, מעוניינים להציג אותה כחדשנית ופורצת דרך, ומהווה פתרון לבעיה אמיתית וחשובה עבור קהל היעד, אחרת- אף אחד לא יתייחס אליה, כי כל יום השוק מוצף במאות ואלפי אפליקציות ותוכנות חדשות ומקוריות, כשכל אחד טוען שהוא ה'אפל החדש'. 

2. דגש על הערך לקהל היעד- חשוב לכוון את הפתרונות בהפקת סרטון התדמית לקהל יעד מדוייק, ולא לכל העולם. בכדי לתפוס את תשומת ליבו של קהל היעד, חשוב להציג לאותו קהל את הערך המיוחד שהוא יכול לקבל משימוש באפליקציה או בתוכנה החדשה, בלי להיכנס בכלל לפרטים איך זה נעשה, אלא רק להציג את התוצרים של שימוש באפליקציה.  

4. סרטון באנימציה או בוידאו- מאוד מומלץ להציג את סרטון התדמית באחת מטכנולוגיות ההפקה הבאות, על פי הפתרון הטכנולוגי:

     4.1 סרטון תדמית באנימציה- במידה ומדובר בפתרון שמציג קונספט חדשני מתקדם, הדרך הנוחה והפשוטה להצגת הפתרון היא באמצעות סרטון אנימציה קצר

    4.2 סרטון תדמית בוידאו- במידה ומעוניינים לחיבור רגשי בין האפליקציה לקהל היעד, מומלץ להציג את הפתרון באמצעות סרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו של הצגת הבעיה, והצגת הפתרון, כאשר את מסכי התוכנה להציג בצילומי מסך אקטיביים (Dynamic SCreen Shots), ולא באנימציה, מה שמחבר רגשית את הצופה בסרטון עם הפתרון.

5. שפת קריינות על פי היעד- את רוב הפקת סרטוני התדמית שאנחנו מבצעים לטובת ייצוא אנחנו מפיקים עם קריינות באנגלית. במידה ומעוניינים לשווק כאלה פתרונות, למדינות בהן שפת האם היא לא אנגלית, ניתן לשלב כתוביות תרגום. אבל, אנחנו ממליצים לשלב קריינות בשפת מדינת היעד. הרבה יותר יעיל שיווקית.

ראו סרטון תדמית לחברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

מדובר על הפקת סרטון תדמית קצר באורך של כדקה, אשר מבוסס על מגוון ההפקות של חברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. יהב הפקות מפיקה סרטוני תדמית למגוון גדול של עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מתקדמות. בנוסף, החברה מפיקה סרטי מוצר למגוון מוצרים טכנולוגיים, וסרטי הדרכה במקום ספרי הפעלה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות