יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטוני תדמית בנימה אישית- טור שבועי של עוזי יהב
בשנת 2009, פרשתי מהייטק והקמתי את חברת יהב הפקות, שמתמחה בהפקת סרטוני תדמית לעסקים. בלוג זה הינו טור שבועי שלי, בו אשתף אתכם בחוויות האישיות שלי בתהליך ההפקה של סרטוני תדמית, וכן בנושאים רלוונטים בתחום. אשמח לכל תגובה, או למידע משלים.
 
                                                                                                                                                                    עוזי יהב, מייסד ומנהל יהב הפקות

ראו סרטון תדמית קצר ליהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים!

עוזי יהב- מייסד ומנהל יהב הפקות- קצת עליי

זהו בקצרה הסיפור של עוזי יהב, שעבר תהליך של שינוי מעבודה כמהנדס אלקטרוניקה בחברת הייטק, דרך תקידים שיווקיים בינלאומיים, ועד להקמת חברת הפקות יהב הפקות, שמתמחה בהפקת סרטוני תדמית לעסקים.

עוזי יהב- מה התרומה העיקרית שלי בהפקת סרטי תדמית?

התרומה העיקרית שלי בכל הפקה של סרט תדמית היא ביצוע התחקיר, שזהו השלב הכי חשוב בהפקה של סרטי תדמית. הבנתי הטכנולוגית כמהנדס, וניסיוני הרב כאיש שיווק בחברות הייטק, אני מצליח להכין בריף מדוייק לקופירייטר

מה התרומה שלי ביום צילומים של סרטון תדמית?

התרומה העיקרית שלי ביום צילומים היא כבמאי הצילומים של סרטון התדמית, כולל עיצוב כל סצנה ובימוי שחקניםו ניהול הצילומים. הקושי העיקרי בהפקת סרטוני התדמית היא הצורך להנחות אנשים שהם לא שחקנים.

סרט תדמית לעסק- אם אתה לא שם אתה לא קיים!

כיום, כאשר רוב חיפושי המידע והרכישות נעשים באינטרנט, חשוב לקדם את העסק והמוצרים באינטרנט. הכלי היעיל ביותר לקידום מוצרים במדיה החדשה הם סרט תדמית לעסק, וסרטי תדמית למוצרים השונים. קראו כאן עוד בנושא.

מומלץ שלא להתמודד לבד עם הפקת סרטון תדמית לעסק

צילומי וידאו הם חלק קטן מהפקה של סרטון תדמית מקצועי. הפקה לא מקצועית, כולל צילומים מטלפונים סלולרים, עלולים ליצור סרטון תדמית חובבני, שמדשר שגם העסק חובבני ולא מקצועי, מה שיפגע בעסק יותר מאשר לעזור.

הפקת סרטוני תדמית- צריך לדעת לרגש!

אולי העולם סביבנו הפך לקר ומנוכר, אבל עדיין החלטות רכישה בהרבה מקרים מבוססות על חיבור רגשי של הלקוח הפוטניצאלי לחברה ולמוצרים, כפי שמוצגים לו בסרטוני התדמית. לכן, בכל הפקה של סרטון תדמית מומלץ לרגש.

מאוד מומלץ לא לעשות קיצורי דרך בהפקת סרטי תדמית!

תהליך הפקה תקין של סרט תדמית, מול לקוחות שהיו מעורבים בצורה מלאה בתהליך ההפקה ואישרו כל שלב, לוקח כ- 3-4 שבועות. תהליך הפקת סרטי תדמית חייב לכלול: תחקיר, תסריט, צילומי וידאו ועריכה. אז- מובטחת הצלחה!

מה הקשר בין הונאות ברשת והפקת סרטי תדמית?

בכל הפקה של סרט תדמית לעסק ולמוצרים שמעוניינים לקדם, צריך להניח שהלקוחות חשדניים, וצריך לעשות כל מה שניתן על מנת להגדיל את האמינות של העסק והמוצרים בתהליך ההפקה של סרטי התדמית. ראו כאן מידע נוסף בנושא

הפקת סרטון תדמית לעסק- למה דווקא עכשיו?

מכיוון שסרטוני תדמית לעסקים הם הכלי השיווקי היעיל ביותר, במיוחד בפרסום דרך רשת האינטרנט, מומלץ לכל עסק שמעוניין להזניק את הפעילות העסקית להפיק סרטון תדמית לעסק שלו, ולהפיץ אותו ברשת הדיגיטלית. זה עובד

סרטון תדמית- ליצור חוויה חדשה לקהל היעד

בכל הפקה, מומלץ לכוון את סרטוני התדמית ליצירת חוויה חיובית אצל קהל היעד, כך שיחווה את התחושה הכייפית של 'אחריי רכישה'. סרטוני תדמית כאלה מאוד מעודדים לקוחות לבצע רכישה של המוצר המוצע בסרטון. קראו כאן.

המחיר היקר של סרטון תדמית זול!

כאשר מדובר על הפקות זולות של סרטון תדמית, אין גבול תחתון למחיר הנמוך. תמיד יהיה מישהו שמוכן להפיק את סרטון התדמית במחיר יותר נמוך.. אל תצפו שגם האיכות תישמר. סרטון תדמית זול יכול לפגוע בעסק, וחבל.

העולם עבר לדיגיטל- בצע התאמות בעסק שלך, והפק סרט תדמית לעסק!

כל בעל עסק חייב להבין שעולם המסחר השתנה ועבר ברובו לדיגיטל, כך שגם עליו לבצע התאמות שיאפשרו מכירות אונליין של מוצרי החברה. הנושאים העיקריים הם אתר מידע שמאפשר מכירות אונליין, והפקת סרטי תדמית לעסק.

אל תתנו למתחרים לעקוף אתכם- הפיקו סרטון תדמית לעסק!

חייבים להיות רגישים וקשובים לפיתוחים טכנולוגיים בעולם, בכדי להימנע ממצב שטכנולוגיה חדשנית שמגיעה לשוק תחסל את העסק שלכם. את המוצרים הקיימים בעסק, חיבים לקדם שיווקית באמצעות הפקת סרטוני תדמית לעסק.

הפקת סרטי תדמית- מבט ממעוף המלגזה

יום צילומים של סרט תדמית מורכב, ומחייב הרבה מאוד עבודת הכנה מקדימה, כך שניתן יהיה להפיק את המקסימום מכל יום צילומים. אל תוותרו על סיור מקדים בלוקיישנים המתוכננים להפקת סרטי התדמית. קראו כאן עוד בנושא

בעלי עסקים- שימו לב- כולם בסמארטפונים. הפיקו סרטון תדמית מותאם למדיה!

כל בעל עסק חייב להפנים שהלקוחות הפוטנציאלים עברו לטלפונים חכמים (סמארטפונים), ולכן חייבם להתאים את סרטוני התדמית שמפיקים למוצרי העסק למדיה זו. קראו כאן איך מומלץ להפיק סרטון תדמית יעיל לסמארטפונים.

חשוב שסרטון התדמית לעסק ישקף באמת את העסק!

מאוד מומלץ כאשר מעוניינים בסרטון תדמית לעסק או למוצרי העסק, להיות כנים ולהציג את היתרונות של העסק והמוצרים בצורה הכי אמיתית שאפשר, ולא לנסות ולהתחפש למה שאתם לא. לקוח מאוכזב- עלול לפגוע בחברה.

מה ההבדל בין בימוי שחקנים ובימוי אנשי העסק בסרט תדמית?

לדעתי, סרט תדמית בו מצולמים אנשי העסק, יותר יעיל שיווקית, כי הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט מתחבר רגשית לחברה ולמוצרים. סרטי תדמית בהם משתתפים שחקנים, יותר יקרים כמובן, ונתפסים כפרסומת ולכן פחות יעילים.

הפקת סרטון תדמית מחייבת מנהל הפקה!

כל הפקה של סרטון תדמית מתחילה בתכנון מקדים של כל הפעילויות, ותזמונן, והצלחה של כל הפקה היא דרך ניהול נכון של מנהל ההפקה, שאחראי גם על עמידה בלוחות הזמנים של הפקת סרטוני התדמית, וגם על התקציב שתוכנן.

סרטון תדמית- זה המקום להיות בו הכי יצירתיים!

בכדי לבלוט מעל התחרות, ולשמור לקוחות צופים ונהנים מסרטון התדמית שהפקנו, חשוב להיות יצירתיים בכל אחד משלבי ההפקה, החל מתסריט יצירתי, צילומי וידאו של המוצרים, עריכה מיוחדת ובסוף- הפצה וטרגוט לקוחות.

כבר מעל 11 שנים אנחנו מפיקים סרטי תדמית לעסקים!

בהחלט מאוד שמח שיש מודעות כיום לחיוניות של סרטי תדמית לעסקים, אבל די עצוב שהעסקים כיום במצב די קשה, ומהססים לפני השקעות בשיווק לצורך קידום העסק. זה קצת הופך את יום ההולדת 11 של יהב הפקות ליום די עצוב.

סרטוני תדמית- אלוהים נמצא בפרטים הקטנים!

מאוד מומלץ בכל הפקה של סרטון תדמית, למנוע את הבעיות הקטנות שיכולות לגרום לפרשנות לא נכונה של המסרים השיווקיים, בגלל טעויות או סתירות בויז'ואל. מומלץ שבכל הפקה של סרטוני תדמית יוגדר אדם כאבטחת איכות.

מעל 250 אלף (!!) צפיות בערוץ היוטיוב של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

אנחנו מאוד ממליצים ללקוחות להעלות את סרטי התדמית שהופקו עבורם לערוץ יוטיוב, ומשם להטמיע אותם באתר העסקי ובקמפיינים שהם מקיימים, בשל כל היתרונות הרבים שערוץ יוטיוב מספק. קראו כאן עוד בנושא.

הפקת סרטוני תדמית של יהב הפקות- רק מא' ועד ת'!

סרטוני תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק. היכולת של סרטון תדמית לספק את הסחורה, היא באיכות הסרטון. האיכות נמדדת על פי החוליה החלשה בסרטון. חוסר מקצועיות בסרטון משדר חוסר מקצועיות של העסק

הפקת סרטי תדמית לכנסים ותערוכות דיגיטליות

כנסים ותערוכות דיגיטליות הן הפתרון כיום לשיווק בינלאומי, כתחליף לתערוכות פיזיות יקרות שלא מתאפשרות. הכלי היעיל ביותר לשיווק דרך התערוכות הדיגיטליות הם סרטי תדמית, אשר הותאמו לתערוכות דיגיטליות.

גם בסגר אנחנו מפיקים סרטוני תדמית לעסקים!

סרטוני תדמית הם הכלי השיווקי החשוב ביותר עבור עסקים. בכדי שניתן יהיה להמשיך ולשווק עסקים גם בזמן הסגר, יהב הפקות נרתמה להפיק סרטוני תדמית גם בזמן הסגר, בצורה מאובטחת ללא כל סיכון שך אף גורם בהפקה.

חשיבות האיפור בהפקת סרטי תדמית

בשל האיכות הגבוהה של מצלמות הוידאו החדישות, כל הפקה של סרטי תדמית בהם אנשים אמורים להופיע לפני המצלמות, חייבים מאפרת על הסרט, הן להכנה ראשונית של המצולמים, והן לתיקונים במהלך יום הצילומים. קראו עוד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות