יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית לפרסום במדיה הדיגיטלית

הפרסום במדיה הדיגיטלית בצמיחה מטורפת!

השבוע פורסם נתון מדהים שהפרסום במדיה הדיגיטלית בארץ השתווה לפרסום בטלוויזיה. עד לפני כשנתיים, היה פער של כמה סדרי גודל לטובת הפרסום בטלוויזיה. השינוי לא הגיע מירידה בפרסום בטלוויזיה. להיפך, הוא קצת גדל בשנתיים האחרונות, אבל הצמחיה בפרסום במדיה הדיגיטלית מכפיל את עצמו בקצב מטורף. 

זה באמת לא מפתיע. הרי כולנו כיום מחפשים מידע על מוצרים חדשים באינטרנט. גם הקניות המקוונות (און-ליין) גדלות בקצב מטורף. לכן, זה גם די טבעי שחברות ועסקים ישקיעו יותר ויותר בפרסום באינטרנט, בכדי ליצור נוכחות ללקוחות שמחפשים פתרונות. ומכיוון שלקוחות כיום די התרגלו לקבל את כל המידע שהם רוצים בצורה מעובדת ומתומצתת, הכלי שעושה את זה בצורה הכי יעילה הוא סרטון תדמית קצר. ואכן, תחום הפקת סרטוני תדמית לעסקים ולמוצרים גדל בקצב משמעותי בשנים האחרונות, ובמקביל מחירי ההפקה ירדו משמעותית, מה שאיפשר כניסה גם של עסקים קטים להפקות של סרטוני תדמית לפרסום באינטרנט. 

מנהל שיווק - מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית לעסק של ציוד מעקב והאזנות 

מדובר על סרטון של כדקה וחצי, אשר מבוסס על פריזנטורית, אשר מציגה את העסק, במטרה לחזק את המיתוג של העסק, ולחשוף לקוחות חדשים ליכולות המגוונות של העסק.

סרטון תדמית למוצר שימושי ברכבים

מדובר על סרטון של כדקה, אשר מציג בצילומי וידאו פעולה תקינה של מצלמת דרך לרכב, כפי שהיא מיושמת לאפליקציה מסויימת, ואיך בדיוק זה נראה בפועל.

מה מייחד סרטוני תדמית לפרסום באינטרנט?

 
כאשר מתכננים להפיק סרטוני תדמית לפרסום באינטרנט, כמובן חייבים להיות יצירתיים ומקוריים, בכדי למשוך את תשומת הלב של מחפשי מידע, או לקוחות פוטנציאלים. אבל עדיין, יש כמה כללים שאנחנו ממליצים להקפיד עליהם, בכדי שיזכו לצפייה, ויהפכו את הלקוחות הפוטנציאלים ללקוחות בפועל.

לכן, בכל הפקה של סרטוני תדמית לפרסום באינטרנט, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. בידול שיווקי- צריך לזקק את המסרים השיווקיים למסר בודד, שלדעתנו צריך להיות 'במה העסק או המוצר יותר טובים מהתחרות'. כיום, כמעט לכל עסק ולכל מוצר יש מגוון גדול של פתרונות חלופיים, והלקוחות די מתבלבלים מהשפע. כאשר מציגים פתרון חדש, הדבר החשוב ביותר הוא במה המוצר יותר טוב מהמתחרים, ולהתמקד בעיקר בזה בסרטון התדמית.

2. עד דקה- לקוחות מאוד מאוהבים במוצרים שלהם, ובהרבה מקרים כאשר אנחנו מכינים תסריט שמציג את המוצר שלהם בדקה הם מתלוננים. הם משוכנעים שנדרשים מספר דקות בכדי להציג את כל הטוב שבמוצר המתקדם שלהם. כאן חשוב מאוד להתעקש, כי ללקוחות אין סבלנות לצפות בסרטים 'עלילתיים' (כך הם מתייחסים לסרטים של מספר דקות). זמני צפייה ממוצעים בסרטים באינטרנט, וכמעט לא משנה באיזה תחום וכמה תחכום יש במוצרים המוצגים, הם בסביבות ה 30 שניות. לכן, למה בכלל לטרוח ולהכין סרטון תדמית שאף אחד לא יצפה בו? מומלץ שהסרט יהיה באורך של עד 60 שניות, כאשר עיקר המסר בשניות הראשונות

3. תנו ערך ללקוח- סרטון תדמית צריך לספק ערך למי שצופה בו. זה לא מספיק שיהיה ויז'ואלי מדהים, שומט לסתות. זה לא מעודד קנייה. גם לא אינפורמטיבי מעמיק, עם התייחסות לטכנולוגיות פורצות דרך, או מפרטים חשמליים שלא נראו מעולם בתחום. זה לא מעניין אף אחד. לקוח שצופה בסרטון תדמית חייב להבין למה זה טוב בשבילו? איזה בעיה זה פותר לו? ולמה כדאי לרכוש את המוצר דווקא ממי שמציג.

4. עדיפות לוידאו- קיימים כיום באינטרנט הרבה מאוד הונאות, שדי מפחידות את הלקוחות הפוטנציאלים שנרתעים מביצוע עסקאות מחשש להונאה. אבל, אם מציגים לו חברה שצולמה בוידאו, והוא יכול לראות את התשתיות שלה ואת האנשים,  או אם מצלמים את המוצר המוצע בוידאו, כאשר אנשים אחרים משתמשים בו ונהנים, זה בהחלט מחזק את הקשר הרגשי של הלקוח הפוטנציאלי בחברה ובמוצרים, ומעודד רכישה.

לסיכום, הפרסום במדיה הדיגיטלית בצמיחה גדולה. הכלי היעיל ביותר לפרסום במדיה הדיגיטלית הינו סרטון תדמית. חשוב להפיק את סרטוני התדמית בצורה נכונה ומקצועית, בכדי לרכוש לקוחות חדשים.למאמרים נוספים בנושא:  איזה עסק צריך סרטון תדמית? - לחץ כאן


                                      למה סרטון תדמית כל כך יקר? - לחץ כאן


 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד להציג מערכת תאורה חדשנית שפותחה על ידי חברה ישראלית. החברה תיכננה קמפיין שיווקי ברשתות חברתיות, ולכן סרטון התדמית הותאם לכך. כלומר, כל המידע שמעוניינים להעביר ללקוחות פוטנציאלים מוצג בויז'ואל, ללא קריינות, כך שניתן יהיה להבין בדיוק את כל המסרים גם בצפייה ללא סאונד, כמקובל ברשתות חברתיות. בנוסף, אורך הסרטון של 30 שניות גם מותאם לרשתות הדיגיטל.

ראו סרטון תדמית מקצועי שהפקנו לאחרונה לסוכנות ביטוח

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כדקה, אשר הופק לאחרונה עבור סוכנות ביטוח. מטרת הסרטון תדמית הקצר הייתה לספק מידע מקצועי בתחום הביטוח, שלקוחות שואלים את עצמם בנושא זה. הסרטון הוא אחד מתוך סדרה של כ- 10 סרטוני תדמית מקצועיים, שכולם הופצו במדיה הדיגיטלית, לצורך חיזוק המיתוג של סוכנות הביטוח.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות