יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית למוצר טכנולוגי
עודכן: פברואר 2024

אל תתנו למהנדסים להוביל את השיווק!!

אני יודע שזו הכרזה קצת קצונית ומכלילה, אבל מניסיוני מהנדסים ותכנתים אשר מפתחים מערכות חדשניות ומתקדמות, נוטים להתאהב במוצר ולתאר אותו בסופרלטיבים, עם הרבה מאוד מונחים טכניים ופרמטרים חשמליים מרשימים. אבל, הם מרשימים רק מהנדסים ותכנתים אחרים. רוב הלקוחות אינם מהנדסים, וממש לא מעניין אותם מפרטים חשמליים ומושגים שאין להם מושג מה הם אומרים ומה המשמעות שלהם. לרוב האוכלוסיה אין מושג מה זה אומר שהסוללה של הטלפון שלהם היא בקיבול של 4,000 מיליאמפר-שעה (mAh). אבל אם יגידו להם שעם כזו סוללה הם יכולים להשתמש בטלפון יום שלם בלי טעינה- את זה הם יבינו.

כלומר, לקוחות מחפשים פתרונות שיענו על הצורך שלהם, שזה הנושא שהם מבינים בו הכי טוב, ומחפשים את הערך שהמוצר שהם בוחנים יספק להם. והצגת הערך חייבת להיות ברורה ובשפה פשוטה, ולא בשפה טכנית מורכבת או בפרמטרים חשמליים

מנהל שיווק- מעוניין לקדם מכירות של מוצר טכנולוגי חדשני?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי

מדובר על סרטון תדמית אשר מציג מערכת מתקדמת, המבוססת על טכנולוגיה חדשנית שנקראת RFID. לאורך כל הסרט, הטכנולוגיה אפילו לא מוזכרת פעם אחת, על מנת שלא להרתיע את מקבלי ההחלטות של כזו מערכת. כל השפה היא פשוטה וברורה, ומציגים את הערך שהמערכת מספקת.

סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית להשכרת דירות

מדובר על סרטון תדמית אשר מציג אפליקציה חדשנית ומורכבת, המבוססת על בסיס נתונים מתקדם, אשר מסוגל לנהל בצורה מאובטחת מספר לקוחות רב. הסרטון מציג באנימציה פשוטה וברורה, מה הערכים שהלקוח יכול לקבל באמצעות שימוש באפליקציה זו.

אם כך, על מה לשים דגש בהפקת סרטון תדמית למוצר טכנולוגי?

 
כמו שאמרתי, את הלקוחות בדרך כלל לא מעניינת הטכנולוגיה (ואולי אפילו להיפך- רבים היא מרתיעה). אם כך, על מה צריך לשים דגש כאשר מתכננים להפיק סרטון תדמית למערכת חדשנית מורכבת, הכוללת טכנולוגיות מתקדמות? ראו להלן כמה רעיונות:

1. על איזו בעיה/צורך המוצר עונה?- להציג את הבעיה בצורה פשוטה וברורה בתחילת הסרט, כך שהלקוח הפוטנציאלי יפתח הזדהות ראשונית, בהנחה שגם לו יש כזה צורך. מומלץ להציג את הבעיה בוידאו, ולא באנימציה, כי זה נראה 'יותר אמיתי' כך שהלקוח הפוטנציאלי יכול לחוש קרבה לבעיה.

2. איך המוצר פותר את הבעיה/עונה על הצורך?- מיד אחרי הצגת הבעיה, להציג באופן ויזואלי וברור איך המוצר עונה במדוייק על הצורך, בלי להיכנס למפרטים חשמליים, או הצגת טכנולוגיות חדשניות, אלא במה מה בדיוק הלקוח מקבל.

3. ומה מיוחד בפתרון?- חשוב שהלקוח הפוטנציאלי יבין מה מבדל מוצר זה מהמתחרים, כי כיום לכל צורך כמעט כבר יש איזשהו פתרון בשוק, ולכן חשוב שהלקוח יבחר דווקא בחברה שמציגה את הסרטון. ברור שלא אומרים 'אנחנו יותר טובים מחברה זו וזו', אלא שמים דגש על הנושאים המייחדים את המוצר ביחס לתחרות.

לסיכום, סרטון תדמית למוצר טכנולוגי חייב להיות פשוט וברור, בו הלקוח מבין איך המוצר עונה על הצרכים שלו, ומה מייחד אותו ביחס לתחרות, בלי לציין מפרטים חשמליים או הצגת טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונה טכנולוגית מתקדמת שהפקנו לאחרונה

מכשיר טכנולוגי זה הוא מכונה שמייצרת חורים מיקורוניים ביריעות פלסטיק שמשמשות לאריזת מוצרי מזון, ובכך לשמור על טריותם. סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ 1.5 דקות, נועד לשווק את המכונה לחברות שכוללות קווי ייצור של יריעות פלסטיק, שכיום בדרך כלל משתמשות במכונות מיצרנים אחרים. בכדי לשכנע בייחוד של המכונה, סרטון תדמית זה מצולם בוידאו, תוך כדי פעולה של המכונה, מה שמאפשר לא רק לדבר על היתרונות המיוחדים של המכונה, אלא בעיקר להדגים כל אחד מהם, בסגנון: 'אין טוב ממראה עיניים'.

ראו סרטון תדמית למיקרוסקופ ייחודי לסריקת מסכי מחשב

מדובר על סרטון תדמית ארוך יחסית, באורך של כ- 3.5 דקות, אשר נועד להציג מיקרוסקופ חדשני וייחודי לבדיקת מסכי מחשב. הסרטון מבוסס בעיקר על צילומי וידאו של המכשיר, כולל הדמיות תלת-ממד להסבר מעמיק של הבדיקות המיוחדות שהמכשיר מסוגל לבצע. אבל, הדגש הוא לא על הצגת פרמטרים חשמליים של המיקרוסקופ, אלא הערך ללקוח, כי זה מה שבאמת חשוב ללקוחות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות