יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטוני תדמית משמעותיים לצורך חדירה לשוק
עודכן: אוקטובר 2023
כניסה לשווקים חדשים- אתגר מרכזי של השיווק!

בכל עסק, אנשי המכירות עסוקים במכירות של מוצרים קיימים או חדשים בשווקים קיימים, כאלה שכבר החברה מוכרת בהם. אנשי השיווק של העסק עסוקים בלפתח שווקים חדשים, כך שבהמשך אנשי המכירות יוכלו לעבור ולטפל גם בשווקים אלה. 

אבל, כניסה לשוק חדש הוא אתגר ממדרגה ראשונה. הרי, לקוחות לא מכירים את החברה ואת המוצרים. רוב הסיכויים שלהיפך- הם מכירים מצויין את המתחרים של העסק, מהם הם קונים מוצרים דומים למוצרים שאתם מעוניינים להציע. אכן, אתגר משמעותי. בכדי לפרוץ לשווקים חדשים, חייבים השקעה משמעותית בשיווק, החל מפרסומות בטלוויזיה ובעתונות הכתובה, ועד לקמפיינים באינטרנט. 

פרסומות בטלוויזיה ובעיתונים הם בעלות אדירה, וכיום לא כל כך ברור אם הם מחזירים בכלל את ההשקעה, כי כיום רוב הלקוחות הם באינטרנט. מצד שני, קמפיינם באינטרנט הרבה יותר זולים, עובדים 24/7, ועם מיקוד נכון בקהל היעד של העסק- ניתן להגיע יחסית בהוצאה נמוכה לחשיפה גדולה של העסק. 

הכלי היעיל ביותר לקמפיינים באינטרנט הוא סרטון תדמית עבור העסק, או סרטון תדמית לקו המוצרים שמעוניינים להחדיר ליעד החדש. 

על מה להקפיד בהפקת סרטון לקידום שיווקי בשווקים חדשים?

נציג להלן כמה כללי אצבע מומלצים, בתהליך ההפקה של סרטוני תדמית לקידום שיווקי בשווקים חדשים:

1. סרטוני תדמית בוידאו- לדעתי, מומלץ להפיק סרטוני תדמית בוידאו, כאמצעי הכי אפקטיבי להעביר מידע ויזואלי ללקוחות שנחשפים לעסק ולמוצרים בפעם הראשונה. באמצעות סרטון קצר, מי שצופה בסרט יכול לראות את העסק, המוצרים, איך הם נראים, איך משתמשים בהם, איך הם מותקנים אצל לקוחות אחרים, לקוחות מרוצים, וכן הלאה, כל מה שמחזק את האמון של הלקוח בעסק. אנחנו יודעים שבעידן האינטרנט, כמות ההונאות היא עצומה. לקוחות מתייחסים לכל חבר4ה חדשה בחשדנות ובחוסר אמון. הדרך היעילה ביותר לרכוש את אמון הלקוח הינה באמצעות סרטוני תדמית המצולמים בוידאו.

2. סרטוני תדמית באנימציה לאפליקציות ותוכנות- בכל פעם שרוצים לחשוף אפליקציה חדשה לשוק חדש, או תוכנה מתקדמת, או כל פתרון שמציג קונספט חדש, הדרך היעילה ביותר לבצע זאת היא באמצעות סרטון תדמית באנימציה. זה אמנם לא יוצר חיבור רגשי כמו סרטי וידאו, אבל באמצעות הסרטון ניתן די בקלות להציג מה הפתרון תורם ללקוח.

3. לדבר בשפת המקום- נושא זה הוא החשוב ביותר בכל הפקת סרטון תדמית שנועד לחדירה לשוק חדש. אסור להניח ש'כל העולם מדבר אנגלית', אז כל סרטון תדמית דובר אנגלית יעשה לכם את העבודה. במידה ומעוניינים לחדור לשוק ספציפי, צריך לחקור את מאפייני השוק, וליישם אותם בסרטון התדמית כך שהסרטון ידבר בשפה המקומית. שפה אני מתכוון כל מה שקשור לשפה, החל מהשפה המדוברת (אנגלית, ספרדית, מנדרין וכד) כולל הניואנסים של השפה המקומית, ועד לשפה הויז'ואלית. אפשר כמובן כפתרון זול יחסית שהסרט יהיה באנגלית, ולהוסיף לו בתחתית המסך כתוביות תרגום לשפת המקום. זה אכן פתרון יותר זול משימוש בשפת המקום, אבל גם פחות יעיל. ברוב העולם לא אוהבים לקרוא כתוביות תרגום, אלא מעדיפים שידברו בשפת המקום.


לסיכום, כיום הדרך המיטבית לחדור לשוק חדש הינה באמצעות קמפיין באינטרנט, שם נמצאים כל הלקוחות. הכלי היעיל ביותר לשימוש בכאלה קמפיינים הוא סרטון תדמית עבור העסק, או עבור קו המוצרים העיקרי.אולי יעניין אותך גם:    עלות הפקת סרטוני תדמית לעסקים                                 תיק עבודות- סרטוני תדמית

מנהל שיווק- מתכנן לחדור לשווקים חדשים?

מתכנן קמפיין אינטרנטי, בשוק חדש שעדיין אין לכם בו נוכחות?
 

ראה תחילה סרטון תדמית שמציג את העסק (מצולם בוידאו)

מדובר על סרטון תדמית, אשר מציג מאוד בקצרה את הבעיה עבורה החברה מציעה פתרון, תיאור מאוד קצר של הפתרון, ואז- התמקדות בסיפור הצלחה אצל לקוח אחר, מצולם בוידאו, כולל ראיונות טלווזיונים בהם הלקוח מעיד על ניסיון טוב בעבודה עם החברה והציוד המוצלח בו הם משתמשים. לקוחות חדשים מאוד אוהבים להעזר בחוות דעת של לקוחות אחרים.

ראו לדוגמא סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית (סרט אנימציה)

סרטון תדמית זה מציג באמצעות אנימציה, את הרעיון סביב החברה הבין לאומית המפתחת אפליקציות על פי דרישה עבור לקוחות. סוג כזה של חברה, ובכלל הצגת אפליקציות, הכי מתאים להציג באמצעות סרטון תדמית באנימציה. כמובן חשוב שהסרטון ידבר בשפת המקום, הן המדוברת והן המינוחים המקצועיים הרלוונטיים עבור אותו שוק.

ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על מכונת חירור מהפכנית, בטכנולוגיה חדשנית ומוגנת בפטנט, שפותחה בישראל, לצורך חירור מיקרוני של יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון, כל שהמזון 'ינשום', כשאר הוא עטוף בפלסטיק. על מנת לקדם שיווקית את המוצר בארצות הברית, הפקנו סרטון תדמית זה, אשר מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, מה שמאפשר לקהל היעד לראות את המוצר ואת פעולתו, ודרך הקריינות להבין אתה הבידול של המוצר ביחס לפתרונות קיימים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

חברת אקולוג'יק פיתחה פתרון מבוסס תוכנה, אשר מאפשר סינכרון של גידולים בכל העולם, החל מהמגדל הבודד ועד להגעת המוצרים החקלאיים לרשתות השיווק. במטרה לשווק את הפתרון בכל העולם, הוכן סרטון תדמית מרכזי, שכלל צילומי וידאו רבים של החברה, וכן צילומי מסך אקטיביים של הפתרון, כאשר הסרטון מלווה לכל אורכו בקריינות באנגלית. סוג כזה של סרטון תדמית מתאים להרבה מדינות, גם כאלה שלא דוברות אנגלית, מכיוון שברוב העולם השפה העסקית הינה אנגלית. אבל, ישנן מדינות שעדיף לדבר בשפת המקום. לכן, כאשר החברה ביקה לפנות גם לשוק הסרבי שבאירופה, הוחלפה הקריינות האנגלית בקריינות סרבית בסרטון תדמית זה, ואז הוא הופץ בסרביה ללקוחות פוטנציאלים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות