יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
סרטון תדמית- פתרון ריגשי בעולם דיגיטלי
עודכן: נובמבר 2023
האם באמת אנחנו חיים בעידן דיגיטלי קר ומנוכר?
אנחנו כיום חיים במה שנקרא 'העידן הדיגיטלי'. אם תשאל אנשים מה זה אומר, הרוב יגידו לך שעברנו מעולם הרגש לעולם קר ומנוכר. כל האנשים נמצאים כל היום תקועים בטלפונים החכמים, החברים שלנו הם 'חברים וירטואלים' ברשתות החברתיות, ילדים כיום כמעט ולא הולכים להיפגש ולשחק עם חברים, כי מעדיפים משחקי רשת, וכן הלאה וכן הלאה. 

זה די נכון בכל מה שקשור ליחסי אנוש. אבל, זה ממש לא נכון בכל מה שקשור לקבלת החלטות רכישה. גם כיום, למרות העידן הדיגיטלי 'הקר והמנוכר', עדיין החלטות רכישה נשארו ברובן מבוססות על הרגש, ופחות על השכל. הרבה החלטות רכישה מתקבלות כי הלקוח 'התאהב במוצר' או 'שהתחבר אליו רגשית', ולא מניתוח מעמיק של היתרונות הטכנולוגיים של המוצר. כמובן, חשוב ללקוח לדעת שהמוצר שהוא רכש יותר טוב מהמתחרים, מה שמחזק שוב את הקשר הרגשי של הלקוח שמשוכנע שקיבל החלטה נכונה ומושכלת.

מה שזה אומר, שאם סרטוני תדמית הם הכלי העיקרי לקידום מכירות כיום, מה שמאוד חשוב בכל הפקה, זה שני דברים עיקריים:

1. לגרום ללקוח להתחבר רגשית למוצר המוצע

2. לשכנע שהמוצר יותר טוב מהמתחרים ראו 2 דוגמאות של סרטוני תדמית ששמים דגש על הרגש, ומציגים את היתרונות של המוצר ביחס למתחרים.
לסיכום, למרות שאנחנו חיים בעידן הדיגיטלי 'הקר והמנוכר', עדיין החלטות רכישה מתקבלות ברוב המקרים בצורה רגשית ולא בצורה שיכלית. לכן, חשוב שסרטוני תדמית ישימו דגש על הנושא הרגשי בכל הפקה.למאמרים נוספים בנושא:   כל השאלות והתשובות בנושא סרטוני תדמית 
                                      ממה מומלץ להימנע בהפקת סרטוני תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להגדיל מכירות מקהל היעד של החברה?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לפתרון הגלובלי של אקולוג'יק

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג בעיה מאוד חמורה של 'האכלת העולם' עם הריבוי הטבעי הגדול שבכל העולם, והפתחתת מספר החקלאים. לפי החברה, הבעיה המרכזית היא ניהול וחוסר סינכרון נכון בין כל הגורמים שקשורים לשרשרת המזון, היא זו שמחמירה את הבעיה. מה שאקולוג'יק מציעה הוא פתרון תוכנתי גלובלי, שלא קיים כזה פתרון בעולם, שמאפשר סינכרון נכון ותיאום בין כל הגורמים, הוא זה שיאפשר לפתור לחלוטין את הבעיה.

ראה לדוגמא סרטון תדמית לרשת מוסכים מיוחדת

כאן מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג בצורה הומוריסטית בעיה בה נתקלים כמעט כל בעלי רכבים: פגיעות בפח של הרכב, שמחייבות תיקון פחחות יקר וצביעה מחדש של האזור המתוקן, ופגיעה בערך הרכב, גם אם הפגיעה קלה יחסית. רשת המוסכים שבסרטון התדמית, מיישמת שיטה ייחודית שהביאה מאירופה, שנקראת 'תיקון יבש', שמאפשרת תיקון הנזק ללא צורך בפחחות וצבע מחדש. אין ספק- פתרון מעולה כמעט לכל ציבור בעלי הרכבים.
איך לגרום ללקוח להתחבר רגשית למוצר בסרטון התדמית?
בכדי לגרום ללקוח להתחבר רגשית למוצר שמוצג לו בסרטון התדמית, מומלץ הקפיד על הנושאים הבאים:

1. להציג לקהל היעד בעיה קיימת ומוכרת- קודם כל, סרטון תדמית אמור לפנות לקהל יעד מסויים, ולא ל'כל העולם' כמו שלפעמים בעלי עסקים מצפים. פתרונות מסויימים עונים תמיד על צורך מסויים של קהל יעד מסויים. חייבים לאתר את אותו קהל היעד, ולתכנן את סרטון התדמית כך שקודם כל יפנה לאותו קהל יעד, ידבר בשפתו, ויענה על בעיה אמיתית שזיהנו במסגרת התחקיר על המוצר. לדעתי, קטנו מלייצר צרכים חדשים. חשוב למצוא רק את הבעיה האמיתית הקיימת אצל אותו קהל יעד, מה שמייצר רגש ותושמת לב של אותו קהל יעד, קרי- החברה מבינה מה מטריד אותי, כדאי להקשיב למה שיש להם להציע.

2. להרבות בצילומי וידאו- צילומי וידאו בסרטון תדמית, בניגוד לסרטוני אנימציה, הם הכלי החזק ביותר לחיבור רגשי של הצופה בסרטון והמוצר. כבר נכתב במקורות: 'טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים'. זה נהדר שמישהו מספר לי על מוצר מסויים בקולו, אבל אם אני רואה את המוצר שמצולם בוידאו- אני הכי מתרשם באופן בלתי אמצעי, ואם באמת מדובר על מוצר שפותר בעיה קיימת, כמו שהמלצתי בסעיף הקודם, אני מתחבר למוצר רגשית, מה שנקרא 'מתאהב' בו, וזה אחד הכלים המרכזיים שיכולים לגרום לי ליצור קשר עם החברה לקבלת פרטים נוספים, או אפילו להתניע פעולת רכישה של המוצר. 

3. להשתמש בהומור, אבל בעדינות- הומור הוא כלי חשוב מאוד בחיבורים רגשיים. אם משהו מצחיק את הלקוח, סביר שהוא ירגיש חיבור רגשי למה שמוצע לו. אבל, קודם כל לא פשוט להצחיק אנשים, ובוודאי לא כאשר מדובר על תרבויות שונות, כמו במקרים של שיווק בינלאומי. לכן, חשוב שהקופירייטר שמכין את התסריט, יכיר לעומק את התרבות שאליה פונים, וימליץ על משהו הומוריסטי, אבל עדין. אין כוונה לקרוע מצחוק את הצופה בסרטון התדמית. מספיק לגרום לו לחייך, בכדי לרתום אותו רגשית. כתבתי 'בעדינות', כי ישנם מקרים שהומור יכול גם לפגוע, כי הרי בהומור מגחיכים משהו אחד שיכול לגרום לצד שצופה לחייך. לכן, חייבים להיות רגישים וערניים שלא לפגוע, ולבצע את ההפקה בהומור נעים ועדין. 

 

איך לשכנע שהמוצר יותר טוב מהמתחרים?

זה הנושא השני החשוב לחיבור רגשי של הצופה. זה יכול לשכנע את הצופה בסרטון התדמית שהוא 'בחר נכון'. תמיד יש ללקוחות את החשש שאולי יש את המוצר הזה בדיוק אצל חברה מתחרה, עם ביצועים יותר טובים, ואם הוא ירכוש את המוצר מהחברה שהציעה את המוצר בסרטון, הוא יצא פרייר, וזה אף אחד לא אוהב (בלשון המעטה). 

הדרך הכי נכונה לשכנע לקוחות שצופים בסרטון תדמית, היא לבצע לפני ההפקה תחקיר מעמיק בחברה, בה נבחן המוצר לעומק, לא רק כמוצר עצמאי, אלא בעיקר ביחס למתחרים. הרי, אין כוונה לפתח ולייצר את המוצר 'הכי טוב בעולם'. מספיק בהחלט מוצר שהוא יותר טוב מהמתחרים. בתהליך התחקיר, חייבים למצוא את אותם גורמים במוצר, בהם הוא באמת יותר טוב מהמתחרים, לא בהכרח הדברים שהם הכי חשובים במוצר. כאשר מזהים את אותם נושאים, צריך לתרגם אותם למידע ויזואלי, ובסרטון התדמית להדגיש אותם הן במה שרואים (הויזואל), מה ששמועים (הקריינות) ומה שקוראים (כותרות להדגשת מסרים עיקריים). כאשר כל השלושה מודגשים- הלקוח בודאות מזהה את היתרונות של המוצר, שאפילו אם יבדוק אותם לעומק, הוא אכן יווכח שבנושאים אלה המוצר המוצג בסרטון באמת יותר טוב מהמתחרים.

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג את היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק, החל מההפקה ועד לשיווק של הסרטון, כאשר כל חומרי הגלם שמשולבים בסרטון התדמית הם קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשנה האחרונה. ניתן לראות דרך הסרטון את מגוון סוגי הסרטונים שהפקנו, החל מצילומי וידאו, גרפיקה דינאמית, סרטוני אנימציה, וסרטונים משולבים של אנימציה ווידאו.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לסוכנות ביטוח שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג סוכנות ביטוח קטנה יחסית, אשר שמה דגש על הלקוח הבודד ונותנת יחס אישי, עם הרבה מאוד איכפתיות. הסרטון כולו מצולם בוידאו, כך שניתן לראות את התשתיות של הסוכנות, לראות את האנשים החביבים שמאיישים את הסוכנות, ובעיקר למשוע את מנהל הסוכנות, ומנהלי המחלקות השונות, ביחס האישי והאיכפתיות שהם מפגינים ללקוחות של הסוכנות. אין ספק שסרטון התדמית מעורר רגש ומעודד פנייה לסוכנות הביטוח.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות