יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטון תדמית חייב להיות קצר וקולע!
ישנם הרבה סוגים של סרטוני תדמית
עולם המדיה החדשה לימד אותנו להיות קצרים וממוקדים, בכדי לקבל את תשומת ליבו של הלקוח, שצופה בסרטון תדמית של העסק, או של המוצר שאנחנו מעוניינים לקדם. אבל, עולם המדיה החדשה הוא גם מאוד מגוון. ניתן להפיץ את סרטוני התדמית שהפקנו במגוון אמצעים, כשהעיקריים שבהם הם:

1. אתר העסק/יוטיוב- בדרך כלל, סרטון תדמית לעסק מועלה ליוטיוב, ומשם הוא מוטמע אל האתר של העסק, בכדי שלא להכביד על האתר, ולהנות מהיתרונות החינמיים שיוטיוב מספק.

2. רשתות חברתיות- רשתות כגון: יוטיוב ואינסטגרם, בהן מעלים סרטוני תדמית, בדרך כלל ממומנים לצורך קידום.

3. רשתות עסקיות- בעיקר לינקדאין, שגם בה מעלים סרטוני תדמית ומקדמים אותם בקמפיינים ממומנים

4. הפצה דרך ארטימדיה- ארטימדיה מפיצה תכני וידאו באתרי תוכן מובילים בארץ ובעולם, כגון: כלכליסט, גלובס, וואלה, מאקו וכן הלאה.

לכל אחד מאמצעי המדיה השונים, יש מאפייני צפייה שונים, ולכן גם המאפיינים של כל סרטון תדמית צריכים להיות מותאמים לאמצעים השונים. נבחן עכשיו את המאפיינים של סרטוני תדמית שהותאמו למדיות השונות, דרך כמה דוגמאות.
לסיכום, סרטוני תדמית חייבים להיות מותאמים לערוצי המדיה החדשה בה הם מופצים, כאשר המאפיינים העיקריים שלהם היא יצירת הזדהות כבר בשלבים הראשונים של סרטון התדמית, וארוך הסרטון של 30-90 שניות בהתאם למדיה.


למאמרים נוספים בנושא:   מחקרי שוק בנושא וידאו: סרטוני תדמית- רק בוידאו                                       טיפים להפקת סרטון תדמית שמניב תוצאות

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית, ובהשקעה נמוכה?

מעוניין להגדיל חשיפה של מוצר חדש, או לחדור לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית שהותאם לאתר העסק/יוטיוב

מדובר על סרט של כדקה וחצי, בו מציגים דרך צילומי וידאו את היכולות של החברה, ובעיקר- שמים דגש על הייחוד של העסק, והמבנה המיוחד שהחברה הקימה על מנת להבטיח אמינות גבוהה של המכלולים. מכיוון שרוב הצופים בסרטוני תדמית באתר החברה, או ביוטיוב, צופים לפחות 30 שניות, חשוב שהמסרים השיווקיים העיקריים יהיו כלולים כבר ב- 30 השניות הראשונות, ובמיוחד- חשוב שהלקוח בשלב הזה יזדהה עם בעיה קיימת אצלו, ויבין את הערך שהוא עומד לקבל מאימוץ הפתרון המוצג לו. 

ראה לדוגמא סרטון תדמית שהותאם לרשת חברתית (פייסבוק)

מדובר על סרטון תדמית קצר של כ- 40 שניות, אשר נועד לקדם פתרון שרשת מוסכים מציעה, במסגרתו הם מבצעים תיקונים 'יבשים' למכות בפח של הרכב, ללא תיקוני פחחות וצבע שמורידים את ערך הרכב. מכיוון שבתוך 15 שניות, רוב הצופים פורשים מצפיה בסרטון תדמית בפייסבוק, חשוב שכבר בשניות הראשונות תיווצר הזדהות של הצופה עם בעיה קיימת. חשוב להעביר את זה בצורה מעניינת ומיוחדת, כך שישמרו את הצופה בסרטון. הומור כמובן גם מאוד עוזר. 

ראו סרטון תדמית שהוא שואוריל 2020 Showreel

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס על קטעי וידאו מתוך הפקות של יהב הפקות בשנה האחרונה. הסרטון בעצם עונה על השאלה: מה כולל סרטון תדמית מנצח? ההפקות כוללות קטעים מתוך סרטוני תדמית בוידאו, סרטוני תדמית באנימציה, ובגרפיקה דינאמית, ומכסים כמעט את כל תחומי התעשייה, ומגוון גדול של סוגי עסקים החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות גדולות וחברות הייטק. לכולם, סרטוני התדמית משמשים כלי עיקרי לקידום שיווקי של העסק.

ראה לדוגמא סרטון תדמית שהותאם לרשת עסקית (לינקדאין)

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג למנהלי ייצור פתרון טכנולוגי מתקדם שמשפר משמעותית את יכולת הניהול והבקרה של קווי ייצור בכל תחומי התעשייה. סרטון התדמית מבוסס על הרבה מאוד צילומי וידאו, כך שהצופה יכול לראות 'בעיניים' את הפתרון, ואיך הוא משתלב בקו הייצור שבעסק שלו. מכיוון שזמן הצפייה ברשת עסקית הוא כ- 45 שניות, חשוב שכבר בזמן זה הלקוח יתחבר לפתרון, יבין איזה ערך הוא יכול לקבל מהפתרון, ולרצות ולהמשיך לצפות בסרטון. חשוב לתת הסברים על הערכים שהפתרון מספק, בלי להיכנס לנתונים חשמליים, או מפרטים טכנולוגיים. עדיף ערכים שהלקוח יכול להעריך ולהבין.

ראה לדוגמא סרטון תדמית שהותאם לאתרי תוכן שהופצו על ידי ארטימדיה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר נועד לקדם מצלמת דרך לרכב. אבל, מכיוון שמדובר על אתרי תוכן, בהם צופים מספר גדול מאוד של צרכנים, שרק חלקם הקטן יחסית הוא קהל היעד, לכן חשוב שסרטון התדמית יהיה ממוקד רק בקהל היעד, ושקהל היעד יהיה ברור. סרטון תדמית זה מוצג כפתרון 'להורים מודאגים', ולא לנהגים, כי התכונות המיוחדות של המצלמה מאפשרים בקרה מרחוק של הורים שנתנו את הרכב לילד לצורך בילוי. זמן הצפייה הממוצע בסרטוני תדמית שבאתרי התוכן הוא כ- 30 שניות, ולכן גם קהל היעד חייב להתברר בתוך זמן זה, וחייבים ליצור הזדהות אצל קהל היעד כבר בתחילת הסרטון. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות