יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרטון תדמית- האם שנת 2024 תהיה שנת פריצה בתחום?
נכתב:  דצמבר 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

כמו בכל תחילת שנה- מנסים להבין מה צופן לנו העתיד!

אני יודע שכל מי שמנסה לנבא מה צופן לנו העתיד, בהרבה מקרים מסיים בבושת פנים, כי הנבואה ניתנה לשוטים. אז כמובן שאני לא אנסה לנבא מה צופן לנו העתיד הרחוק, אלא לנסות ולהבין מה צפוי לנו בשנת 2024 בתחום הפקת סרטוני תדמית, שזה התחום שמעניין אותנו כחברת הפקות של סרטוני תדמית לעסקים. אבל, אחריי שנת 2023 הנוראית, כאשר צה"ל עדיין נלחם ברצועת עזה, וכלל לא ברור מתי הלחימה תסתיים, ועוד יותר מכך- מה הולך לקרות בצפון, בה מתנהלת לחימה בעצימות נמוכה מול חיבאללה, שלא ברור איך ומתי גם היא תסתיים. אין ספק, שנת 2024 הולכת להגיע בתנאי אי וודאות מוחלטת, כך שמאוד קשה אפילו לצפות מה הולך לקרות בשנה זו. 

במאמר זה ננסה להבין מה המגמות שצפויות בשנת 2024, ואיך הן ישפיעו על נושא הפקת סרטוני תדמית.

 

מגמות חיוביות שצפויות בשנת 2024, בהקשר של הפקת סרטון תדמית לעסק

אלה עיקר המגמות החיוביות שניתן לצפות שיקרו בשנת 2024, בהקשר של סרטון תדמית לעסק: 

1. עליה בשימוש במדיה חברתית- מדה חברתית הפכה לאחד הכלים השיווקיים הזולים והיעילים ביותר לשיווק מוצרים. יותר ויותר אנשים נעזרים במדיה זו על מנת לקבל מידע על מוצרים, ולרכוש במידה והמוצר עונה להם על צורך. לכן, סרטון תדמית שהופק בצורה נכונה, הופץ במדיה החברתית לקהל היעד, יכול לתרום בכל ההיבטים השיווקיים, החל מחיזוק המיתוג של העסק, יצירת מודעות אצל קהל היעד ולעודד רכישות.

2. כניסת בינה מלאכותית לתחום ההפקות- בינה מלאכותית גנרטיבית, שנחשפה בתחילת 2023, נמצאת כבר כיום בשימוש בתחומים רבים של הפקת סרטוני תדמית, כמו: ביצוע בתחקירים, שיפור איכות תמונה וסאונד, או שיפור בתהליכי עריכה. אין ספק, שכבר השנה נראה העמקה משמעותית בהפקת של סרטוני תדמית, כולל הוזלה משמעותית של עלויות ההפקה, ומשך זמן ההפקה, כך שיאפשרו חדירה של סרטון תדמית כמעט לכל עסק.

3. שגשוג שמגיע אחריי מלחמות- כמעט אחריי כל מלחמה בארץ, מגיע שגשוג מאוד משמעותי, שמתבטא בשגשוג כלכלי, שבמצב זה הצורך בסרטון תדמית על מנת לקדם עסקים הולך וגדל, כי זה הכלי השיווקי היעיל ביותר. לא תמיד זה קורה בצמוד לסיום הלחימה, אלא לאחר תהליך של החלפת הממשלה שהייתה בזמן הלחימה, כאשר הממשלה החדשה יוצרת תנופה חדשה. 

 

מגמות שליליות שצפויות בשנת 2024, בהקשר של הפקת סרטון תדמית לעסק

אלה עיקר המגמות השליליות שניתן לצפות שיקרו בשנת 2024, בהקשר של סרטון תדמית לעסק:

1. אנחנו עלולים להיות בתוך לחימה גם בשנת 2024- לצערי, כמו שזה נראה כיום, אין צפי לסיום לחימה בעזה, וגם עדיין לא מסתמן כל פתרון מדיני בצפון מול חיזבאללה. לצערי, אנחנו עלולים להיות לאורך כל שנת 2024 במצב 'לחימה'. במצב זה כמובן אף אחד לא ידבר על 'שיווק', ולא חהחה כל ביקוש להפקות של סרטוני תדמית לעסקים. אולי זה יידרש לחברות שעובדות לייצוא, רק שהמצב הכלכלי, וחוסר השקעות מחו"ל ייקשו מאוד גם על תחום זה.

2. מעבר לשיווק 'אישי' במדיה חברתית- זה שיותר ויותר אנשים התרגלו לבצע רכישות במדיה החברתית, לא מבטיח שתידרש לכך הפקה של סרטון תדמית מקצועי, שהופק על ידי חברת הפקות. אולי דווקא להיפך. במצב של חוסר ביטחון אישי וכלכלי, בהחלט יכול להיות שדווקא תחום של סרטוני תדמית לא מקצועיים, שהופקו על ידי בעלי עסקים באמצעות שימוש בטלפונים חכמים (סמארטפונים), תוך פנייה אישית וריגשית אל קהל היעד, יהיו הרבה יותר יעילים מסרטון תדמית מקצועי. 

3. הפקה מלאה של סרטוני תדמית באמצעות בינה מלאכותית- קפיצות המדרגה שמבצעות החברות שמפתחות בינה מלאכותית יוצרת, בהחלט יכולה להביא אותנו למצב שסרטון תדמית מלא מופק באמצעות בינה מלאכותית, בעלויות מאוד נמוכות. מצב זה עלול לייתר את חברות ההפקה של סרטוני תדמית, בכמה חברה צעירים, עם תוכנות מתקדמות, שמפיקים סרטון תדמית לכל עסק בעלות מגוחכת. עבור המשק זה בהחלט יכול להיות חיובי, אבל זה גם יהיה סוף הדרך של חברות ההפקה הגדולות והמקצועיות.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:כיצד לבנות את המותג שלך באמצעות סרטון תדמית?


                              
איך ניתן ליצור סרטון תדמית במחיר נכון עבור העסק?

 ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית לבית

מדובר על סרטון תדמית קצר, מתוך סדרה של כמה סרטוני תדמית, שנועדו לקדם מערכת תאורה חדשנית לבית, תוך הפצה ברשתות חברתיות. כל אחד מהסרטונים הוא באורך של כ- 30 שניות, וללא קריינות כי ברשתות חברתיות בדרך כלל צופים בסרטונים ללא סאונד. כל סרטון מציג סיטואציה בייתית בעייתית, שנפתרת באמצעות התאורה.

 ראו 30 שניות על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, המציג את חשיבות הפקת סרטון תדמית לכל עסק, בלי קשר לגודל העסק או תחום העיסוק. סרטון תדמית יכול לתרום לקידום של כל סוג עסק. סרטון קצר זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו למגוון עסקים בשנה האחרונה. בכך, ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה של הסרטונים. את היתרונות של סרטון תדמית לעסק אנחנו מציגים דרך כותרות לאורך הסרטון.

 

לסיכום, מאוד קשה לצפות מה יקרה בשנת 2024, מבחינת סרטון תדמית עבור העסקים. בכל מקרה, זה מאוד תלוי בסטטוס הלחימה שמתנהל כיום גם בעזה וגם בצפון, וכן בהתקדמות הטכנולוגית של בינה מלאכותית, והיישום שלה בתחום ההפקות של סרטוני תדמית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות