יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטון הדרכה יכול לשמש גם כסרט תדמית 
יצרנים של מוצרים, מחויבים בחוק לצרף לכל מוצר ספר הפעלה. כיום, עם ירידת המחירים של הפקת סרטים, יצרנים נוטים יותר ויותר להפיק סרטוני הדרכה למוצרים שלהם, מעלים אותם לאתר החברה, ועם כל מוצר שהם מוכרים, הם מספקים גם קישור לאתר החברה, בו הלקוחות יכולים לצפות בסרטון ההדרכה על המוצר. פתרון פשוט וזול, ובמיוחד שבסרטון הדרכה קצר ניתן לענות על כל הצרכים של ההדרכה בצורה הפשוטה והברורה ביותר, הרבה יותר מאשר בחוברת הדרכה "קלאסית".

אבל, סרטון ההדרכה הוא בסופו של דבר גם "הפנים" של החברה. הפקת סרטון זול, לא מקצועי, ובאיכות ירודה, אמנם חסך כסף ליצרן, אבל שידר חוסר מקצוענות, שיכולה להזיק ליצרן שמנסה לשדר אמינות ומקצוענות, ואפילו יכול לפגוע במכירות המשך.
דוגמא לסרטון הדרכה אשר הופק עבור חברת הקניות באינטרנט Buy The Way. הסרט עשוי בצורה מקצועית: צילום באיכות High Definition, פתיח מקורי בגרפיקה דינאמית, הדגמות המבוצעות על ידי שחקנית, כאשר הקריינות היא של קריינית מקצועית אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי. סרטון כזה בהחלט יכול גם לשמש כסרט תדמית לחברה.

אנחנו ממליצים ליצרנים שפונים אלינו להפקת סרטון הדרכה, להתייחס לסרט כמו כל אמצעי שיווקי-תדמיתי אחר. להתייחס לסרטון ההדרכה כמו אל סרט תדמית. מה המשמעות של המלצה זו? לא הרבה, בעיקר תשומת לב לנושאים הבאים:

-יש להקדיש תשומת לב לנושא כבר בשלב תכנון הסרטון, ולהגדיר מהם הנושאים התדמיתיים שהיצרן מעוניין "לשתול" בסרטון ההדרכה. נושאים אלו חייבים להיכלל בתסריט

- יש לבחור לוקיישן (אתר צילומים) שמעביר בצורה נכונה את המסרים

-  כל הצילומים חייבים להיות מנוהלים על ידי במאי צילומים, ולא על ידי הצלם

-   בזמן ההפקה, יש להקפיד להשתמש בציוד צילום והקלטה מקצועיים, קרי:

               מצלמת וידאו באיכות High Definition
               חצובה יציבה עם ראש הידראולי
               מיקרופון אלחוטי להצמדה אל הדובר, בכדי לקבל איכות הקלטה טובה
               במידה ומשלבים קריינות היא חייבת להיות מוקלטת באולפן קול אקוסטי

-  במידה ובסרטוני ההדרכה נדרשות הדגמות, המדגים חייב לשלוט בתפעול הנכון של המוצר. אנחנו ממליצים שאת ההדגמות יבצעו אנשים טכניים של היצרן, במיוחד כשמודבר במוצרים טכנולוגיים מורכבים.

כל הדרישות האלה בהחלט מייקרות את ההפקה, אבל- בעצם תוך כדי הפקת סרטון ההדרכה, מקבלים גם סרט שיווקי-תדמיתי של החברה, המשדר אמינות ומקצוענות. מובטח לכם שסרטון ההדרכה ישמש עכשיו גם כממתג לחברה, וכמקדם מכירות. מומלץ!אולי יעניין אותך גם:     הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני                                  סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה למוצר צריכה

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטוני הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות