יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה (מדריך למשתמש)
הפקת חוברת שתשמש כספר הפעלה, או מדריך למשתמש (User Manual), ובה הסברים על התפעול של המוצר, ולאחר מכן להעלות את המסמך לאתר של היצרן, כך שכל מי שרכש את המוצר יכול לצפות בספר ההפעלה באינטרנט, הוא פתרון פשוט וזול, שחוסך ליצרן להדפיס את ספר ההפעלה ולצרף אותו לכל מוצר שנמכר. אבל, בהרבה מקרים ההסברים הנדרשים לצורך תפעול נכון של המוצר, הינם מאוד מורכבים, ולקרוא הסברים מפורטים בספר הם מורכבים לרוב המשתמשים במוצרים. 

עם ירידת המחיר המשמעותית של הפקת סרטים, עדיף במקרים בהם נדרשים הסברים מורכבים, במקום לכתוב ספר הפעלה להפיק סרטון הדרכה. בסרטון הדרכה שעשוי בצורה נכונה, ניתן להראות בצורה פשוטה, איך בדיוק להשתמש במוצר, ממה להיזהר, ואפילו דברים בסיסיים כמו איך לאחוז את המוצר, מה שיותר מורכב להסביר בספר.
סרטון הדרכה זה, הופק עבור אפליקציה רפואית עבור טלפונים חכמים, שנועדה בעיקר לאוכלוסיה בוגרת. כתיבת ספר הפעלה לשימוש נכון באפליקציה זו הינה מאוד מורכבת, מה גם שאוכלוסיה בוגרת תתקשה להשתמש באפליקציה בצורה נכונה. מכיוון שמדובר על אפליקציה רפואית, לא ניתן היה "לצאת ידי חובה" בכתיבת ספר הפעלה, אלא כמעט הכרחי להפיק סרטון הדרכה, שיתאר בצורה פשוטה את צורת השימוש באפליקציה. עדיין, הסרטון יצא ארוך למדי (כ- 6 דקות) עקב מורכבות השימוש, אבל ניתן מהסרטון להבין כמה מורכב להסביר את השימוש במסמך כתוב, לעומת הפשטות בהצגה בסרטון.

מניסיוננו, סרטון הדרכה שארוך יותר מ- 4 דקות הוא פחות יעיל. למוצרים מורכבים, אשר מחייבים סרטון הדרכה ארוך (מעל 4 דקות), אנחנו ממליצים לחלק את הסרטון למספר סרטוני הדרכה קצרים, כל אחד מתמקד בנושא אחר. בדיוק כמו פרקים שונים בספר ההדרכה. דברים שהם כלליים, יופיעו בכל אחד מסרטוני ההדרכה, ורק הנושאים הספציפיים לאותו נושא ישולבו בסרטון ההדרכה של אותו נושא. בכך, משתמש במוצר יקבל הדרכה על כל המוצר דרך מספר סרטוני הדרכה, אבל בהמשך במידה ונושא מסויים לא ברור לו, הוא יכול לצפות בסרטון ההדרכה של אותו נושא בלבד, וכך לקבל את כל מה שקשור לאותו נושא, כולל הנושאים הכלליים.

לכן, בכל המקרים בהם יחסית מורכב להסביר את התפעול והשימוש הנכון במוצר, מומלץ מאוד להפיק סרטון הדרכה. לא רק שהעלות תהיה יותר נמוכה, היעילות של סרטון, ביחס לספר, הינה הרבה יותר גבוהה (כבר אמרו שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים).אולי יעניין אותך גם:    סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט!                                הפקת סרטון הדרכה לניסוי קליני

מנהל עסק - מחוייב להפיק ספר הפעלה למכשיר?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרטון הדרכה לאפליקציה רפואית עבור טלפון חכם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטוני הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות