יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
על מה לשים דגש בסרט תדמית לגיוס מימון: על הטכנולוגיה או על הצוות?
עדיין יש משקיעים מוסדיים שמעוניינים להשקיע כספים בפתרונות חדשניים
בשלוש השנים האחרונות, ובמיוחד בימי הקורונה, ההשקעות בהייטק הישראלי היו מעל 50 מליארד דולר, שהיה מהגבוהים אי פעם. אבל, כבר במבהלך שנת 2022, ראינו ירידה בהשקעות, וכיום, בתחילת שנת 2023, יש הרגשה שכל ברזי ההשקעות נסגרו, וחברות הייטק מתחילות לפטר ולהתארגן מחדש, כולל צמצומים משמעותיים, במטרה להתבסס רק על השקעות קיימות, ומכירות של מוצרים קיימים. לחלק מחברות ההייטק זו אסטרטגיה נכונה, שתאפשר לצלוח את התקופה הקרובה, שככול הנראה הולכת להיות קשה. אבל, יש לא מעט חברות, שבלי גיוס מימון הן יאלצו להסגר, כי עדיין אין להם מוצר שהן יכולות למכור. הן חייבות לגייס מימון להשלמת פיתוח.

מניסיון העבר, אין ספק שלמרות התחזית למצב קשה, ללא מעט גופי השקעה מוסדיים יש מספיק כספים שמחפשים השקעה, והן בוודאות ישקיעו- כי גם הם צריכים להראות תוצאות לגיוס הכספים שהם ביתעו לצורך פיתוחים שונים. צריך פשוט לאתר גופים השקעות אלו, ולנסות להגיע לפגישה לצורך גיוס השקעה. הדרך הכי מומלצת לפתוח דלתות של משקיעים, היא לא עוד מצגת פאור-פוינט מרשימה, כמו שעשו בעבר, אלא הפקת סרט תדמית שנועד לגיוס משקיעים. 

וכאשר מדברים על סרט תדמית לגיוס משקיעים, קיימים שני סגנונות עיקריים להפקת סרט התדמית:

1. סרט תדמית ששם דגש עיקרי על הטכנולוגיה

2. סרט תדמית ששם דגש על צוות הפיתוח

נבחן עכשיו כל סגנון של הפקת סרט תדמית לגיוס משקיעים בנפרד


 

הפקת סרט תדמית לגיוס משקיעים ששם דגש על הטכנולוגיה

אלה המאפיינים העיקריים של סרט תדמית לגיוס משקיעים, ששם דגש על הטכנולוגיה:

1. הסרט צריך להיות באורך שבין 2-4 דקות

2. הדבר הכי חשוב להצגה בתחילת סרט התדמית היא על איזה צורך הפיתוח עונה, ומה גודל השוק הצפוי למוצר המפותח?. נושא זה צריך להיות מוצג כבר בתחילת הסרט, על מנת לרכוש את העיניין של המשקיע. אלה שני הדברים הכי משמעותיים בתהליך קבלת החלטות השקעה.

3. עיקר סרט התדמית צריך להיות מבוסס על צילומי וידאו, על מנת שהמשקיעים יוכלו לראות במו עינייהם על מה מדובר. ומכיוון שסרט זה מתוכנן לשים דגש עיקרי על הטכנולוגיה, היא זו שאמורה להיות מצולמת. כלומר, צריך לצלם את הפתרון בוידאו, ואם המוצר עדיין בפיתוח- אז יש לצלם אב טיפוס של במוצר. במידה ומדובר במוצר תוכנה, יש לשלב בסרט גם צילומי מסך אקטיביים של מסכי תוכנה עיקריים, על מנת שניתן יהיה לראות לאן הפיתוח הולך. חשוב לצלם את התשתיות בהן המוצר מפותח, כלומר את מעבדות הפיתוח. 

4. מכיוון שבסרט זה הדגש הוא על טכנולוגיה, צריך למצוא את הדרך לשכנע את המשקיעים שהטכנולוגיה מוכחת, כלומר- שסיכון הפיתוח הוא נמוך יחסית, אחרת- הסיכוי לגיוס מימון עלול לרדת משמעותית.
לסיכום, הכלי היעיל ביותר לגיוס כספים להשלמות פיתוח הוא סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים. ניתן להפיק סרטי תדמית בשני סגנונות: סרט תדמית לגיוס משקיעים ששם דגש על הטכנולוגיה, וכזה ששם דגש על צוות הפיתוח. למאמרים נוספים בנושא:    סרט תדמית לעסק- יניב תוצאות רק בעבודת צוות                                       איך סרט תדמית משפיע על קידום האתר של העסק

מנהל שיווק- מחפש לגייס מימון להמשך פיתוח מערכת חדשנית?

מתלבט איזה סרט תדמית יעזור לך מול משקיעים מוסדיים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, באורך של כ 2 דקות, אשר נועד לגייס מימון להשלמת פיתוח של מערכת, שכבר הייתה ממש בשלבים האחרונים של הפיתוח. מדובר על מערכת למניעת תאונות ברכב, וכל הסרט מבוסס על צילומי וידאו של המערכת, בתצורה כמעט הסופית שלה, פועלת בתוך רכב נוסע, ובעצם מדגימה את המערכת בפעולה. חלק מהגיוס של המימון נועד גם לקידום שיווקי של המערכת, ואכן כך זה גם הוצג למשקיעים.

ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים עבור מסרק כינים חדשני

גם כאן מדובר על סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים להשלמת פיתוח סדרתי של מסרק כינים חדשני. הסרט בנוי בצורה קלאסית, כלומר- מציג את הבעיה, את גודל השוק, ואת הפתרון החדשני, כאשר הדגש למשקיעים הוא על הטכנולוגיה החדשנית. הטכנולוגיה מוסברת באמצעות הדמיית תלת ממד מורכבת, כך שהנושא יהיה ברור, שהטכנולוגיה קיימת, ומה שנדרש כעת זה בעיקר השלמות פיתוח להוזלת הייצור ותחילת שיווק.
עודכן: פברואר 2024
 

הפקת סרט תדמית לגיוס משקיעים ששם דגש על צוות הפיתוח

אלה המאפיינים העיקריים של סרט תדמית לגיוס משקיעים, ששם דגש על צוות הפיתוח:

1. הסרט צריך להיות באורך שבין 2-4 דקות

2. הדבר הכי חשוב להצגה בתחילת סרט התדמית היא על איזה צורך הפיתוח עונה, ומה גודל השוק הצפוי למוצר המפותח?. נושא זה צריך להיות מוצג כבר בתחילת הסרט, על מנת לרכוש את העיניין של המשקיע. אלה שני הדברים הכי משמעותיים בתהליך קבלת החלטות השקעה.

3. מכיוון שהדגש בהפקת סרט תדמית זה הוא צוות הפיתוח, הסרט עצמו צריך להיות מובל על גורמי המפתח בפיתוח של הפתרון, וכמובן- הצגת גורמי מפתח נוספים בחברה, על מנת להראות שיש את כל הגורמים האנושיים שיובילו את הפיתוח להצלחה. כלומר- הטכנולוגיה פחות חשובה. מדובר על השקעה באנשים, מתוך אמונה שהצוות שמוצג להם יצליח להשלים את הפיתוח, ולהביא את ההשקעה לסיום מוצלח.  עדיין, צריך להראות שישנם גם תשתיות מספקות להשלמת הפיתוח, כלומר להראות את מקום העסק והמעבדות, שיאפשרו השלמה מוצלחת של הפיתוח.

4. למרות שהדגש בסרט זה היא על הצוות, עדיין צריך להסביר את הטכנולוגיה או הפתרון המתוכנן לפיתוח, וחשוב להראות שסיכוני הפיתוח נמוכים, כי לא שמנה כמה סומכים על הצוות- עדיין חייבים להבין שהפרוייקט יסתיים בהצלחה.

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים לפיתוח תרופה לאיידס

מדובר על סרט תדמית שהפקנו לפני כמה שנים, באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד לגייס מימון מסיבי להשלמת פיתוח לתרופה לאיידס. בסרט זה אין צורך להסביר על גודל השוק. הצורך חשוב וברור. בסרט שמנו דגש על הצוות המוביל לפיתוח התרופה, שמבוססת על שני פרופסורים שאותם רואים ושומעים, שרשמו פטנט על תהליך שיאפשר את התרופה, כאשר עיקר הפטנט הוכח, מה שמקטין משמעותית את סיכון הפיתוח של התרופה. 

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים לפתרון בנייה מודולרית

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 3 דקות, אשר נועד לגיוס מימון ממשקיעים מוסדיים, לצורך השלמת פיתוח ותחילת שיווק של פתרון לבנייה מודולרית. בתחילת הסרט, מציגים את הצורך שקיים בנושא, וכן את גודל השוק. בהמשך, מציגים את הטכנולוגיה שתאפשר את הבנייה המודולרית, ומספר דוגמאות של בניינים שנבנו בטכנולוגיה המוצעת, כאשר כמו שהמלצנו הכל מצולם בוידאו, החל מהטכנולוגיה, התשתיות והבניי בשטח.

ראו סרט תדמית למערכת ניפוק שקיות אוטומטית

גם כאן מדובר על סרט תדמית לגיוס מימון להשלמת פיתוח של מערכת ניפוק שקיות אוטומטית לרשתות שיווק. המערכת כמעט הושלמה, ומה שנשאר זה רק להשלים מערכת מייצור סדרתי, ולהשקיע בשיווק של המערכת. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת בפעולה בפועל ברשת סופרמרקטים, כך שניתן לראות את חשיבות המערכת, ואת זה שהיא פועלת בצורה תקינה, רק ביחידה שהיא עדיין לא מייצור סדרתי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות