יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
עדיף להשאיר את הפקת סרט תדמית לעסק שלכם בידי מקצוענים
עודכן: נובמבר 2023

מודה שכיום זה די מפתה להפיק לבד סרט תדמית לעסק!

אכן, בשנתיים האחרונות, אני נדרש לא מעט להתמודד עם שאלה של לקוחות: תגיד, למה שלא אפיק בעצמי את סרט התדמית לעסק שלי?. הטענות של אותם אלה ששואלים, נובעים בעיקר מכך שיש להם לא מעט חומרי גלם שהם צברו על העסק, הם מכירים את העסק ואת קהל היעד הכי טוב, ניתן כיום עם מצלמות של טלפונים חכמים (סמארטפונים) להפיק חומרי גלם נוספים די איכותיים, ויש המון תוכנות חינמיות לעריכת סרטים. אכן, טענות סבירות, שגם התעצמו בשנים האחרונות, ובמיוחד עבור עסקים קטנים.  לכן, במיוחד כיום, כשפונה אליינו לקוח קטן, שכבר יש לו לא מעט חומרי גלם על העסק שלו, אנחנו בודקים מה תקציב השיווק שלו, ואז לא פעם אפילו מיוזמתנו, אנחנו מציעים לו להפיק בעצמו את סרט התדמית לעסק שלו, אולי עם מעט עזרה שלנו, או שמפנים אותו לפרילנסרים בעיקר בתחום עריכת סרטים, או למאגר קריינים, על מנת שאולי יוסיפו קריינות לסרטים וישפרו משמעותית את רמת ההפקה. 

אבל, לכל לקוח שנחשב עסק בינוני, ובוודאי ללקוחות גדולים, אנחנו מסבירים למה עדיף להשאיר את הפקת הסרט בידי מקצוענים, קרי- חברת הפקות של סרטי תדמית לעסקים.


ראו תחילה סרט תדמית לעסק בינוני שהפקנו לאחרונה:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מהם הנושאים הכי חשובים שחברת הפקות תורמת לסרט תדמית?

הנושאים הכי חשובים, שחברת הפקות מקצועית, תורמת להפקת סרט תדמית לעסק, הם הנושאים הבאים:

1. הסרט הוא 'הפנים של העסק'- נכון, בהחלט אפשר לחסוך עלויות, אם מפיקים את סרט התדמית בצורה עצמאית, ללא חברת הפקות. אבל, סרט תדמית נחשב 'לפנים של העסק'. מי שמסתכל על הסרט, בהנחה שהוא אכן קהל היעד, ורואה שההפקה של הסרט היא לא מקצועית, וזה רואים מיד, מניח שגם העסק שמציג את הסרט לא מקצועי, או שהמוצרים שהוא משווק לא איכותיים. לדוגמא, למרות שאיכות המצלמות של טלפונים חכמים כיום מאוד גבוהה, אי אפשר להשוות אותה לאיכות של מצלמות וידאו מקצועיות, ולצלם מקצועי שמצלם את הסרט, ולתאורן שמאיר את סט הצילומים, מה שלא קיים בטלפון חכם. מי שצופה בסרט מיד רואה את ההבדלים, וקובע עמדה לגביי העסק, שהיא אפילו עלולה לגום נזק לעסק.  

2. ניסיון- חברות הפקה מקצועיות הן בדרך כלל עם הרבה מאוד ניסיון בהפקת סרטי תדמית לעסקים. הם מכירות שווקים רבים, בדרך כלל יש להם גם תחקירנים שמכירים גם עסקים מגוונים, וגם קהלי יעד מגוונים, כך שיכולים לתרום מניסיונם להפקת סרט התדמית עבור אותו עסק.  החברה גם יודעת איזה סוג סרטים עובדים, ומספקים תוצאות לעסק, ואיזה הם סתם בזבוז כסף, גם אם הם נראים 'מיליון דולר'. 

3.  תרגום מסרים שיוקיים לקהל היעד- זה שוב נכון, כל עסק מכיר הכי טוב את הלקוחות, ויודע מה משפיע עליהם, וגם למה הם קונים מאותו עסק את המוצרים. עדיין, לדעת לתרגם את כל אלה לסרט תדמית לעסק שאכן יצליח להעביר את הסמרים השיווקיים בצורה הכי יעילה, ושבאמת יניב תוצאות לעסק, את זה רק חברת הפקות מקצועית יודעת ויכולה לבצע.  

5. יכולות הפקה- רק לחברת הפקות סרטי תדמית מקצועית, יש את היכולות להפיק סרט תדמית מקצועי. זה מתחיל במנהל הפקה, שהוא זה שמרכז את כל פעילות ההפקה, משלב הרעיון הראשון, ועד למסירת הסרט המוגמר והמאושר ללקוח. מנהל ההפקה דואג שכל מי שנחוץ לצורך ההפקה, יהיה זמין ויהיה האדם שהכי מתאים לסוג ההפקה הנדרשת. במידה ואין כזה אדם, לדוגמא אם נדרשים צילומים מרחפן, ולחברת ההפקות אין כזה אמצעי, מנהל ההפקה יוצר קשר עם חברת הטסת רחפנים, בודק את הניסיון שלהם בתחום, ורק אז מציב את מטיס הרחפן כחלק מצוות ההפקה.  


לסיכום, למרות שזה די מפתה כיום להפיק סרט תדמית לעסק בצורה עצמאית, רק חברת הפקות של סרטי תדמית לעסקים, יכולה להפיק סרט תדמית לעסק, שגם יבטיח תוצאות חיוביות לעסק. צריך לזכור שסרט תדמית הוא 'הפנים של העסק', ולכן הכל חייב להיות תחת הפקה מקצועית.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     תיק עבודות- סרטי תדמית לעסקים-  לחץ כאן
                                             עלות הפקת סרט תדמית לעסק-  לחץ כאן


 

 ראו סרט תדמית לגיוס שמקיעים לפתרון בנייה מודולרית

מדובר על סרט תדמית לעסק לצורך גיוס משקיעים שהפקנו לחברה ישראלית שפיתחה שיטת בנייה מודולרית מהירה ואיכותית. סרט תדמית זה חייב השקעה משמעותית הן בשלב התחקיר והן בשלב ההפקה עצמה, כך שניתן יהיה לשכנע משקיעים אסטרטגיים להשקיע בחברה זו. לכן, לצורך ההפקה בנינו צוות עם ניסיון רב בהפקת סרטים לגיוס משקיעים, עם האנשים הכי טובים שבעסק, ולכן גם התוצאה של ההפקה היא סרט תדמית מרשים זה, ובעיקר- שהחברה הצליחה לגייס משקיע אסטרטגי. אין עודת טובה מכך!

 ראו סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרט תדמית לעסק בתחום יזמות והשקעות בנדל"ן, שהוא עסק בינוני. סרט זה מקצועי מכל הבחינות של ההפקה, החל במנהל צוות ההפקה, התחקירן, הקופירייטר, הצלם התאורן, עורך הוידאו וכל מי שהיה מעורב בהפקה זו. אחד הנושאים היותר חשובים בהפקה זו, הייתה הבידול שחברת ההפקות יצרה לעסק, מכל סרט תדמית של חברות מתחרות בתחום, היה שימוש בהומור. בסרך כלל, סרטי תדמית בתחום הנדל"ן הם מאוד רציניים, במטרה להציג שהעסקים רציניים. בסרט זה הקופירייטר השתמש בהומור חביב, לא במטרה לבדר את הצופה, אלא בעיקר על מנת ליצור עיניין, ולהשאיר אותו צופה בסרט, כי הוא ממש חביב ומעלה חיוך קל. לראייה, סרט התדמית זכה לצפיות רבות, ולפניות רבות גם לעסק לקבלת פרטים נוספים. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות