יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מעוניין לגייס מימון לפיתוח מוצר חדש? סרט תדמית לגיוס משקיעים!

מימון פיתוח של מוצרים חדשים

מאז ומעולם פיתוח מוצרים חדשים, ובמיוחד עבור חברות הייטק, נשלט על ידי מקורות המימון. זה גם טבעי, ללא מימון רעיונות טובים נופלים. וכמו בכל השקעה- בעל המאה הוא גם בעל הדעה. זה כמובן יצר מתח בין המשקיעים לבין היזמים, כשבמקרים רבים המיזמים התקשו להתרומם. היו גם מקרים רבים בהם המשקיעים 'הזיזו' הצידה את היזמים, והביאו מנהלים מטעמם. הרבה מהקסם של תחילת הדרך נפגם.
 

מימון המונים- הבטחה שאיכזבה

החל משנת 2012, התפתח מאוד תחום מימון ההמונים, בעיקר באתרים כמו Kickstarter או Indiegogo, ולפתע נפתח תחום חדש לחלוטין של אפשרות לגייס מימון לפיתוח מוצרים חדשים, בו היזמים נשארו בעלי הדעה, כשהמשקיעים הקטנים היו 'שבויים' בידי היזמים. מכיוון שבמסגרת מימון המונים, אין כלל חובה לספק בסוף התהליך מוצרים, פשוט מודיעים שהפיתוח נכשל, ומתנצלים יפה. עדיין, אין צורך להחזיר את הכסף. זה הוליד הרבה מאוד מיזמי סרק והונאות, ולצערי בשנתיים האחרונות תחום מימון המונים די בהתרסקות. כמעט ואין באמת גיוסים חדשים מוצלחים, ורבים מאלה שגייסו סכומים משמעותיים בשנים קודמות, מתקשים לספק את המוצרים.
 

המימון הקלאסי- משקיעים מוסדיים!

זה מחזיר את היזמים הטובים חזרה אל עולם ההשקעות 'הקלאסי', קרי: משקיעים מוסדיים, אנג'לים, קרנות הון סיכון ובתי השקעות שונים, ואפילו מקורות מימון שהם שותפים אסטרטגיים. גם היזמים, וגם המשקיעים למדו את הלקח ממה שקרה בשנים האחרונות, בעיקר מכישלונות העבר, ומעולם מימון ההמונים, וכיום משקיעים מנסים לעבוד בהרמוניה עם היזמים, במטרה ליצור מוצרים חדשים ומצליחים.

עדיין, בכדי לגייס את המימון, יזמים מבינים שהם צריכים להגיע עם רעיונות בשלים, למוצרים ברי השגה בזמנים סבירים, עם פוטנציאל שוק טוב, ויכולת צמיחה גבוהה. לצורך כך, הכלי הטוב ביותר לשכנע משקיעים הוא סרט תדמית לגיוס משקיעים.

מה מייחד סרט תדמית זה?

בסרט תדמית לגיוס משקיעים זה, השפה פשוטה וברורה, עם הצגת פתרון המבוס על טכנולוגיה חדשנית אך מוכחת, עם שוק פוטנציאלי עצום, ולשמחתי- היזמים אכן הצליחו לגייס מימון להתנעת הפעילות בצורה מדורגת. במידה ושלב ראשון יוכח, המשך המימון מובטח.

היתרון של סרטי תדמית לגיוס משקיעים שכאלה הוא שמצד אחד ההפקה שלהם לא יקרה, ומצד שני במידה ועשויים בצורה טובה הם מבטיחים את ההשקעה. מהרגע שההשקעה התקבלה, עכשיו זה על היזמים גם לספק את הסחורה. עבודה בהרמוניה ובבפתיחות בין היזמים למשקיעים, מגדילה משמעותית את הסיכוי להגיע ליעד בהצלחה, לטובת כל הצדדים.
 

איך משתמשים בסרט התדמית לגיוס משקיעים?

חשוב להבין, סרט התדמית הוא לא המטרה, אלא רק אמצעי. יזמים מצפים שאחריי שהפיקו סרט תדמית לגיוס משקיעים, בצורה הכי מקצועית, הם כבר מחר יתחילו לאסוף את הכסף מהמשקיעים. מצטער לאכזב, אבל זה ממש לא כך. לאחר הפקת סרט התדמית לגיוס משקיעים, נדרשת עבודה סיזיפית בניסיון לגייס את הכסף. סרט התדמית הוא כלי מצויין, אבל רק לפתיחת דלתות. חייבים ליצור קשר עם כמה שיותר משקיעים, לשלוח להם קישור לסרט, במטרה לקבוע פגישה שבה יוצג יותר לעומק הפרוייקט וכל הנושאים השיווקיים שסביבו. 

זה גם מכתיב את האופי של סרט התדמית- להוות 'פותח דלתות'. לכן, יש להפיק סרט קצר שרק מגרה את המשקיעים, וגורם להם לרצות לשמוע עוד על הפרויקט המסקרן שלכם.

לסיכום, עולם ההשקעות חזר למשקיעים המוסדיים, ונפתחה מחדש ההזדמנות לעבוד בהרמוניה בין המשקיעים ליזמים, במטרה לסיים פיתוח מוצרים חדשים בהצלחה. מה שמשפר בצורה משמעותית את גיוס המימון הוא סרט תדמית לגיוס משקיעים.אולי יעניין אותך גם:    סרטון תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!


                                 סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר 1! 

מנהל עסק - מחפש מימון לפיתוח מוצר חדש?

 

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לפנייה למשקיעים?

ראו דוגמת סרט תדמית לגיוס משקיעים מוסדיים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים לבנייה מודולרית שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לגיוס משקיעים למיזם מהפכני של בנייה מודולרית, אשר מקצרת את זמן הבנייה בשטח, וחוסכת משמעותית בעלויות. סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו של פרוייקטים שנבנו בשיטה המודולרית, תוך הצגת היתרונות של השיטה. בנוסף, מצומים בוידאו מפעל אשר בונה את המודולים השונים של הבניינים המודולרים. 

ראו סרטון תדמית לגיוס מימון ממשקיעים למסרק כינים חדשני

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לגייס מימון ממשקיעים, לצורך השלמת פיתוח ותחילת שיווק של מסרק כינים חדשני. בסרט תדמית זה מציגים את הבעיה, וכן את גודל השוק האמריקאי בתחום זה, וכן מוצג הפתרון, כולל הצגת הטכנולוגיה החדשנית שבמסרק, באמצעות הדמיית תלת ממד מרשימה. בסרט גם רואים ושומעים את מנהל החברה והיזם, מה שמאוד משמעותי עבור המשקיעים.

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר הופק לצורך קידום שיווקי של מיזם בשוק האמריקאי. המיזם הוא של גיוס כספים בשוק האמריקאי לטובת עסקים קטנים שנמצאים בקו העימות בארץ. בכדי לעודד את אותן השקעות, סרט התדמית לגיוס משקיעים זה מעלה את הרגש של הצופים בסרטון בכדי לייצר הזדהות, שבסופו של דבר מניעה לפעולה, כלומר- אנשים משקיעים במיזם. הרגש מיוצר באמצעות סיפור מרגש, צילומי וידאו של האנשים שבעסקים הקטנים שבקו העימות, והמוזיקה המרגשת. כל אלה מניעים לפעולה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות