יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מנהל שיווק- האם אתה מוכן לשנת 2023?
נכתב:  ינואר 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

כל הסימנים מאותתים ששנת 2023 הולכת להיות שנה קשה

העיתונות הכלכלית מלאה בכותרות ממש מטרידות. יש שצופים מיתון בארצות הברית, שיגלוש למדינות רבות נוספות. חברות רבות מפטרות. היום מייקרוסופט הודיעה על פיטורין של 11 אלף (!) עובדים. בישראל, בחודשים האחרונים אלפי מפוטרים בחברות שונות, כולל בחברות הייטק, בהן גיוסים נעצרו לחלוטין, ואפילו מדברים על הפחתות שכר לעובדים. ברור שאם ההייטק מראה כאלה סימנים, שאר המשק צריך להיות הכי מודאג. 

מנהלי שיווק שפונים אליינו בחודשים האחרונים, מדברים על צמצומים בחברות שלהם, כולל הפחתת תקציב השיווק לשנת 2023, ולחץ מצד ההנהלה להראות תוצאות חיוביות ובהקדם. ברור שכאשר המצב בשוק קשה, צריך לצמצם הוצאות, אבל לדעתי- לא לגעת בתקציב השיווק אלא להיפך- להגדיל תקציב זה על מנת שניתן יהיה לבצע קמפיינים שיווקיים ממוקדים מול קהל היעד, ולהגדיל מכירות. אבל, הגיון לא תמיד עובד כאשר נכנסים לפאניקה. 

לפני שאציג מה לדעתי צריך לעשות בעסקים בהם מצפים לתוצאות מהירות, למרות ירידה בתקציב השיווק, ראו מקבץ של סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה:

 

אז מה אני ממליץ לכל מנהל שיווק שצריך להראות תוצאות בזמן קצר יחסית? 

כיום, הפרסום בדיגיטל עבר את הטלוויזיה, וברובו הוא כמעט בחינם, או בעלויות סבירות, בטח בהשוואה לטלוויזיה. בדיגיטל יש גם יתרון משמעותי נוסף, שלא קיים בטלוויזיה והוא שניתן לטרגט בצורה מאוד מדוייקת את קהל היעד של העסק, כך שהפרסום הופך למאוד יעיל, ומניב תוצאות במהירות יחסית. היום זה גם ברור, שסרטוני תדמית לעסקים הם הכלי השיווקי הכי יעיל בדיגיטל, במיוחד אם מטרגטים את קהל היעד. 

אבל, לפני שמדברים על כלי שיווק לעסק, חייבים לסגור פנימית בעסק, במה רוצים להשקיע, ואת מה רוצים לקדם. אלה שיקולים פנימיים בעסק, שצריכים להתבצע עוד לפני הפנייה לחברת הפקות. כשהדברים ברורים, והוגדרו מטרות לעסק ולמוצרים, אז מומלץ לפנות לחברת הפקות, ולבדוק עלויות של הנושאים הבאים:

1. סרט תדמית לעסק- סרט שיחזק את התדמית של העסק, יבדל אותו מהתחרות, ויופץ לקהל היעד. 

2. סרטון תדמית למוצר- לכל מוצר שרוצים לקדם את המכירות שלו, מומלץ להפיק סרטון תדמית לאותו מוצר, ורק לאותו מוצר. במידה וקיימים מספר קווי מוצרים שונים, לכל קו מוצרים- סרטון תדמית נפרד. את הסרטונים השונים יש להפיץ לקהל היעד, בהתאם לכל מוצר.

נבחן עכשיו בנפרד, מה מומלץ בכל הפקה של סרט תדמית, או הפקה של סרטון תדמית למוצר

 

הפקת סרט תדמית לעסק

כמעט ולא משנה באיזה עסק מדובר, המאפיינים המומלצים כיום לסרט תדמית לעסק, הם המאפיינים העיקריים הבאים:

1. אורך- 1-2 דקות

2. פורמט- סטנדרטי, ברזולוציה של לפחות 1080p

3. תכולה- הצגה של העסק, כולל התשתיות שבעסק, כאשר בעדיפות הכל מצולם בוידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות במו עינייהם את העסק. הדגש העיקרי של הסרט תדמית לעסק היא מה הבידול שלו, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים. כמובן, במידה והיתרון הוא טכנולוגי, לא להציג רק את הטכנולוגיה, אלא להסביר איזה ערכים הלקוחות יכולים לקבל מהטכנולוגיה, ובמידת האפשר להדגים זאת בפועל.

4. שילוב- מומלץ שהסרט ישולב באתר הבית של העסק. אפשר כמובן להעלות אותו ליוטיוב, ולהטמיע אותו באתר, בדף הבית.

5. הפצה- מומלץ להפיץ את הסרט לקהל היעד, תוך טרגוט שלו באמצעי המדיה השונים. רמת הקמפיין היא על פי תקציב השיווק.
 

 ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנה האחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו ללקוחות שונים, החל מעסקים קטנים ועד לקוחות גדולים וחברות הייטק. סוג כזה של סרטון תדמית מכונה שואוריל 2022 Showreel, מה שמאפשר ללקוחות פוטנציאלים לראות את מגוון סגנונות ההפקה של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מה היתרונות של סרט תדמית לעסק?

                              
למה נטשנו את המשרדים- להפקת סרטוני תדמית?

 ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים

אחת הבעיות היותר קשות שצפויה בשנת 2023 זה גיוס מימון לפיתוח. הנושא כבר היה בעייתי בשנת 2022, אבל צפוי להחמיר בשנה הקרובה. במידה ואתם מעוניינים בכל זאת לנסות ולגייס מימון השנה, מומלץ להפיק סרט תדמית לגיוס משקיעים, בסגנון דומה לסרט תדמית זה. הסרט, באורך של כ- 3 דקות, מבוסס גם הוא כמעט כולו על צילומי וידאו של פתרון לבנייה מודולרית, כולל צילומים רבים של בניינים שכבר נבנו בשיטה זו, תוך הצגת היתרונות המשמעותיים מהשיטה הייחודית

 ראו דוגמא של סרט תדמית לעסק שהפקנו ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי

מדובר על סרט תדמית לעסק, אשר הופק לחברת אקטיב מערכות, חברה שמפתחת, מייצרת ומשווקת של ציוד מיוחד לטיפולים קוסמטים-רפואיים. החברה פיתחה 3 קווי מוצרים, שכל קו מוצרים מבוסס על טכנולוגיה שונה, מבוססת פטנטים שהחברה פיתחה, כך שהחברה מוסגלת כיום לתת מענה לכל סוגי הטיפולים הקוסמטים-רפואיים הנדרשים, עם מגוון סוגי ציוד, שלכל סוג ציוד יש את היתרון המשמעותי ביחס למתחרים, בזכות הטכנולוגיות השונות.

 

הפקת סרטון תדמית למוצר (או קו מוצרים)

כמעט ולא משנה באיזה מוצר מדובר, המאפיינים המומלצים כיום לסרטון תדמית למוצר, הם המאפיינים העיקריים הבאים:

1. אורך- 30-60 שניות (תלוי במורכבות של המוצר)

2. פורמט- מומלצת הפקה בשני פורמטים:   - סטנדרטי, ברזולוציה של לפחות 1080p- להטמעה באתר ולהפצה בגוגל

                                                             - לא סטנדרטי, בעדיפות לפורמט מרובע של 1080x1080- להפצה ברשתות חברתיות


3. תכולה- הצגה של המוצר בצורה הכי אותנטית, מצולם בוידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות במו עינייהם את המוצר, מה הוא עושה או איך משתמשים בו. הדגש העיקרי של הסרט תדמית למוצר הוא מה הבידול שלו, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים, או מפתרונות חלופיים. כמובן, במידה והיתרון הוא טכנולוגי, לא להציג רק את הטכנולוגיה, אלא להסביר איזה ערכים הלקוחות יכולים לקבל מהטכנולוגיה, ובמידת האפשר להדגים זאת בפועל.

4. שילוב- מומלץ שהסרטון תדמית ישולב באתר החברה בדף של המוצר. אפשר כמובן להעלות את הסרטון ליוטיוב, ולהטמיע אותו בדף המוצר באתר החברה.

5. הפצה- מומלץ להפיץ את הסרטון לקהל היעד, תוך טרגוט שלו באמצעי המדיה השונים. רמת הקמפיין היא על פי תקציב השיווק.
 

 ראו דוגמא של סרטון תדמית למוצר- גריל חשמלי ייחודי

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 50 שניות, אשר נועד להציג גריל חשמלי ייחודי. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו, בהם ניתן לראות את המוצר, לראות איך משתמשים בו, ודרך כותרות מוצגים כל היתרונות של הגריל המיוחד. ניתן לראות שף מקצועי משתמש בו להכנת פיצה, עם המלצה של השף ליתרונות העיקריים של הגריל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות