יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
ממה מומלץ להימנע בהפקת סרטוני תדמית?

והפעם- ממה כדאי להימנע בהפקת סרטוני תדמית

עד היום כתבתי עשרות מאמרים, עם מגוון גדול של המלצות מה כדאי לעשות כאשר מתכננים להפיק לעסק סרטון תדמית. הפעם החלטתי להציג גם את הצד השני, כלומר- ממה כדאי להימנע בהפקה של סרטון תדמית עבור העסק. הנאמר במאמר זה מכוון לכל סוגי בעלי העסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות הייטק. 

ראו תחילה שתי דוגמאות של סרטוני תדמית שיווקיים, שהצליחו לקדם משמעותית את העסקים:

מנהל עסק - מעוניין לקדם את העסק שיווקית?

מעוניין לחשוף לשוק היעד קו מוצרים חדש?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לחברה המספקת תוכנה לניהול גלובלי של אספקת מזון

מדובר על סרטון של כ- 2 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו את הבעיה הקיימת כיום, מציג את החברה והיכולות שלה, וכן צילומי מסך אקטיביים של התוכנה המתקדמת שהחברה פיתחה ומשווקת.

סרטון תדמית למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור

מדובר על סרטון של כדקה וחצי, אשר מציג את הפתרון המתקדם דרך צילומי וידאו של המערכת, כולל איך היא נראית אצל לקוח קיים, ובגרפיקה דינאמית הצגה של מבנה המערכת.

ממה כדאי להימנע בהפקת סרטוני תדמית?


בכל הפקה של סרטוני תדמית, אנחנו ממליצים להימנע מהנושאים הבאים:

1. קודם כל- תגדירו את המטרות השיווקיות והתוכנית השיווקית- הגדרת יעדים, ותוכנית שיווקית להשגת אותם יעדים. רק כשנושאים אלה ברורים ומוגדרים, אפשר לפנות לחברת הפקה ולבחון איזה סרטון תדמית הכי מתאים ליישום התוכנית השיווקית. לקוחות לא מכירים בעובדה שכיום לא מפיקים סרט אחד ארוך שמציג את כל המידע על העסק, ושבאותו סרט ניתן להשתמש בכל הערוצים השיווקיים. כיום, לכל מטרה שיווקית תופרים סרטון תדמית שמותאם רק עבורו. 

2. להזמין רק מחברת הפקה- יש בארץ כיום תחרות אדירה בין ספקים שונים שמציעים הפקה של סרטוני תדמית. זה מתחיל במאות בוגרי קולנוע שקנו מצלמת וידאו ומציעים פתרונות הפקה במחרים ממש נמוכים, ועד לבתי הפקה הכוללים גם אולפני צילום, שמציעים פתרונות בעלויות מאוד גבוהות. ממליץ להזמין רק מחברות הפקה, שיש להם דוגמאות רבות של סרטוני תדמית מתחומים שונים, וניסיון של מעל 5 שנים בהפקות. זה מבטיח שהסרטון שיופק עבורכם יהיה מקצועי, וישרת אתכם בצורה הכי יעילה בקידום העסק. 

3. לא להידלק על ההצעה הראשונה שקבלתם- לפעמים קיום שיחה נהדרת עם איש מחברת ההפקה, משקפת כימיה נהדרת, שבעקבותיה קבלתם הצעת מחיר שנראת לכם מצויינת. ממליץ בחום לא לאמץ מיד את ההצעה הראשונה. פנו לחברות הפקה נוספות, ודאגו שיהיה לכם 2-3 הצעות מתחרות, כך שתוכלו ללמוד הרבה דברים נוספים שלא הוצגו לכם בהצעה הראשונה. 

4. לא להתפתות למחיר הכי נמוך- כבר כתבתי על הנושא הרבה מאמרים. גם אם השיקול שלכם הוא כלכלי טהור, לבחור את ההצעה הכי נמוכה כשיקול עיקרי, מבטיח לכם שאתם מתפשרים על הדברים היותר חשובים. אני גם אומר, שלמחיר נמוך אין גבול תחתון. אם תמשיכו לחפש, תמיד תמצאו מישהו שיציע לכם להפיק עבורכם את סרטון התדמית במחיר עוד יותר נמוך. כבר ראיתי הצעות של הפקת סרטון תדמית במחיר נמוך יותר מ- 1,000 ש"ח !!. שמעתי שלאחרונה גם מציעים הפקה של סרטון תדמית באנימציה במאות שקלים בודדים!! מבטיח לכם שהתוצאה החובבנית תאכזב אתכם, וכזה סרטון תדמית במקום שיקדם אתכם- יגרום לכם יותר נזק מתועלת. ובכן, מחיר זה דבר חשוב, אבל אסור שהוא יהיה הכי חשוב, כי אז גם האכזבה מובטחת.

5. לבקש שכל הצעה תכלול 'סרטון ייחוס'- לקוחות לא צריכים לדמיין מה הם הולכים לקבל מחברת ההפקה. לכן, כל הצעה חייבת לכלול דוגמא של סרטון תדמית, שנקרא 'סרטון ייחוס'. זה לא אומר שהחברה תקבל בדיוק את אותו סרט כמובן, אבל זה אומר מה יהיה הסגנון שלו והמראה הכללי. חשוב כמובן שסרטון הייחוס יהיה כזה שחברת ההפקה הפיקה בעצמה, ולא קישור לסרטון שמישהו אחר הפיק. כמובן, גם הלקוחות יכולים לפנות לחברות הפקה, ולהציג איזה סרטון תדמית מצא חן בעינייהם, ושהם מצפים לכזה סגנון. עדיין, חברת ההפקות צריכה להציג סרטון דומה שהם הפיקו. זה לא מספיק שיגידו: 'אין בעיה, התמחור שלנו הוא להפקה של כזה סרט'.

6. לא לוותר על תחקיר וכתיבת תסריט- בעיניי השלב הכי חשוב בכל הפקה של סרטון תדמית הוא שלב התחקיר המעמיק שמקיימים אצל הלקוח, ואשר בעקבותיו קופירייטר של חברת ההפקה מכין תסריט מקורי התפור במדוייק לצרכים השיווקיים של העסק. רק כך מובטח שסרטון התדמית שיופק יניב תוצאות שיווקיות מול המטרות השיווקיות. שלב זה די יקר, ולצערי לקוחות בכדי לחסוך עלויות מוותרות על השלב הזה. זו טעות משמעותית. לא לוותר על השלב הכי חשוב בהפקה.

 
לסיכום, כשהמטרות השיווקיות והתוכנית השיווקית ברורה, זה הזמן לצאת להפקת סרטוני תדמית עבור העסק. צריך להימנע בתהליך מהרבה נושאים שיכולים לפגוע משמעותית בעמידה ביעדים השיווקיים. קראו כאן ממה מומלץ להימנע. 



למידע נוסף בנושא- לחצו כאן:      סרטוני תדמית- פשטות היא שם המשחק!



                                                  סרטוני תדמית לתמיכה בפרסום אישי מקוון


 

ראו סרטון למוצר רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג מוצר רפואי מתקדם לאוכלוסיה המבוגרת. בעקבות תחקיר מעמיק שביצענו, לפני תחילת ההפקה של סרטון תדמית זה, הבנו מה המגבלות של המערכת, במיוחד כאשר מדובר באוכלוסיה מבוגרת, ועל בסיס זה הוכן תסריט שעונה על כל הבעיות והמגבלות, כך שב- 2 דקות מעבירים בצורה הכי יעילה את כל המסרים השיווקיים לקהל היעד. מומלץ לצפות!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית שמציג: מה צריך לכלול סרטון תדמית מנצח? שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג תשובה לשאלה: 'מה צריל לכלול סרטון תדמית מנצח'?. עקרונית, סרטון התדמית צריך לכלול: הצגת הבעיה, הצגת הפתרון, הצגת הייחוד של הפתרון וקריאה לפעולה. במידה וארבעת מרכיבים אלה קיימים, ומוצגים בצורה ברורה ומדוייקת, זה המתכון המנצח בהפקת סרטוני תדמית. התוכן הויזאולי של סרטון זה, מבוסס כולו על קטעים מתוך הפקות של סרטוני תדמית שהפקנו בשנה האחרונה. יש גם כאלה שקוראים לכזה סוג של סרטון: Showreel

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות