יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
מי בכלל קורא ספר הפעלה של מאות עמודים?
כיום, כל יצרן חייב לספק עם כל מוצר את ספר ההפעלה שלו. מוצרים טכנולוגיים מורכבים, מחייבים כתיבת ספרי הפעלה של מאות עמודים. אבל, יותר ויותר אנחנו רואים כיום, שלקוחות "מתעצלים" לקרוא את ספרי ההפעלה, ומעדיפים לצפות בסרטי הדרכה קצרים וממוקדים.
אבל, אם המוצר מורכב טכנולוגית, כך שנדרשים מאות רבות של עמודים לצורך הסבר ההפעלה של המכשיר, גם אם נפיק סרט הדרכה הוא יצא ארוך ולקוחות לא יצפו בכולו. 

בדיוק בנושא זה התמודדנו כאשר נדרשנו להפיק סרט הדרכה למוצר הדמיה לרופאי השיניים, שהינו מאוד מורכב טכנולוגית. בכדי להימנע מסרט אחד ארוך, הפקנו ארבעה סרטים קצרים:

- סרט מוצר על התכונות העיקריות של המוצר
- סרט הדרכה על החלק הפנורמי של המוצר
- סרט הדרכה על חלק ה- CT של המוצר
- סרט הדרכה על החלק הצפלומטרי של המוצר

ספר ההפעלה של מכשיר ההדמיה כלל 800 (!) עמודים. בכדי למנוע הפקה של סרט הדרכה מאוד ארוך,  הפקנו שלושה סרטי הדרכה נפרדים, כל סרט על חלק אחר של המכשיר. בנוסף כל סרט חולק "לפרקים", על מנת שהצופה ידע בכל שלב של ההדרכה, איזה נושא מוצג, וכמובן ניתן יהיה לדלג בין נושאים בהתאם לעיניין.

לסיכום, סרט הדרכה עדיף על ספר הפעלה, וכאשר מדובר על מוצר מאוד מורכב טכנולוגית מומלץ להפיק מספר סרטי הדרכה אשר יציגו כל אחד חלק אחר של המוצר.אולי יעניין אותך גם:   העלאת סרט הדרכה ליוטיוב                                סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט!

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה שהופק עבור מכשיר הדמיה רפואית מתקדם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות