יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מי בכלל קורא ספר הפעלה של מאות עמודים? עדיף להפיק סרט הדרכה
כיום, כל יצרן חייב לספק עם כל מוצר את ספר ההפעלה שלו. מוצרים טכנולוגיים מורכבים, מחייבים כתיבת ספרי הפעלה של מאות עמודים. אבל, יותר ויותר אנחנו רואים כיום, שלקוחות "מתעצלים" לקרוא את ספרי ההפעלה, ומעדיפים לצפות בסרטי הדרכה קצרים וממוקדים, שהופקו לטובת העיניין.
אבל, אם המוצר מורכב טכנולוגית, כך שנדרשים מאות רבות של עמודים לצורך הסבר ההפעלה של המכשיר, גם אם נפיק סרט הדרכה הוא יצא ארוך ולקוחות לא יצפו בכולו. 

בדיוק בנושא זה התמודדנו כאשר נדרשנו להפיק סרט הדרכה למוצר הדמיה לרופאי השיניים, שהינו מאוד מורכב טכנולוגית. בכדי להימנע מסרט אחד ארוך, הפקנו ארבעה סרטים קצרים:

- סרט מוצר על התכונות העיקריות של המוצר
- סרט הדרכה על החלק הפנורמי של המוצר
- סרט הדרכה על חלק ה- CT של המוצר
- סרט הדרכה על החלק הצפלומטרי של המוצר

ספר ההפעלה של מכשיר ההדמיה כלל 800 (!) עמודים. בכדי למנוע הפקה של סרט הדרכה מאוד ארוך,  הפקנו שלושה סרטי הדרכה נפרדים, כל סרט על חלק אחר של המכשיר. בנוסף כל סרט חולק "לפרקים", על מנת שהצופה ידע בכל שלב של ההדרכה, איזה נושא מוצג, וכמובן ניתן יהיה לדלג בין נושאים בהתאם לעיניין.

לסיכום, הפקה של סרט הדרכה עדיף על ספר הפעלה, וכאשר מדובר על מוצר מאוד מורכב טכנולוגית מומלץ להפיק מספר סרטי הדרכה אשר יציגו כל אחד חלק אחר של המוצר.אולי יעניין אותך גם:   העלאת סרט הדרכה ליוטיוב                                סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט!

מנהל עסק - מחוייב לספק ספר הפעלה למכשיר חדש?

מחפש כלי יעיל ולא יקר כתחליף לספר הפעלה?
 

ראו תחילה סרט הדרכה שהופק עבור מכשיר הדמיה רפואית מתקדם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

מקבץ מתוך הפקת סרטי הדרכה מהתקופה האחרונה

ראו מקבץ קצר מתוך הפקת סרטי הדרכה מגוונים שהפקנו בתקופה האחרונה. סרטי ההדרכה מבוססים ברובם על צילומי וידאו, כי הגענו למסקנה שהם הכי יעילים להדרכה. אדם שקנה מכשיר מסויים, מעדיף לראות הדגמה חיה של ההפעלה הנכונה והבטיחותית של המכשיר, ואת זה ניתן להעביר מצויין רק באמצעות סרטי הדרכה המבוססים על צילומי וידאו, בהם פריזנטור מטעם החברה שפיתחה את המכשיר מדגים את ההפעלה. אין ספק שזה עדיף עשרות מונים על פני ספר הפעלה רב עמודים שאנשים מתעצלים לקרוא.

סרט הדרכה למכשיר מדידה רפואי לאוכלוסיה המבוגרת

אולוסיה מבוגרת שאמורה להשתמש במכשיר רפואי, בדרך כלל מתקשה לקרוא את הוראות השימוש שמופיעות בספר ההדרכה עם עשרות העמודים עם הנחיות ארוכות ומפורטות. אין ספק, שהפקת סרט הדרכה פותרת לחלוטין את הצורך לקרוא את ספר ההפעלה, שלא לדבר על כמה ההנחיות פתאום נראות פשוטות וברורות. וזה בדיוק מה שעשינו בהפקה של סרט הדרכה למכשיר זה: הנחיות פשוטות בצורת 'צעד אחר צעד', על ידי קריינית שמציגה את ההוראות, ושחקנית שמדגימה את ההנחיות בצורה ברורה ופשוטה, כולל כותרות להדגשת צעדים עיקריים. זה הכלי היעיל ביותר להדרכה, במיוחד כשמדובר באוכלוסיה המבוגרת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות