יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מימון המונים- מהפכה בעולם היזמות
שים לב: קרא תחילה את המאמר מימון המונים- תם עידן הכסף הקל

עד השנים האחרונות, לצורך פיתוח מוצר חדש, או חידוש טכנולוגי, היזמים נאלצו לעבור בין הרבה מאוד משקיעים מוסדיים (גופי השקעות), או קרנות הון סיכון, במטרה לשכנעם להשקיע במיזם. בדרך כלל, תהליכים אלו ארכו חודשים רבים, והרבה מאוד מיזמים ירדו לטימיון מכיוון שלא נמצא משקיע שיהיה מוכן לממן את המיזם. היו כמובן תקופות נהדרות לגיוס כספים, כמו בסביבות שנות ה- 2000, שאז כל רעיון מצא מימון במהירות, ונהפך לסטארט-אפ קטן. כמובן, בעקבות התפוצצות בועת האינטרנט באותם שנים, גם הנכונות להשקיע קטנה משמעותית, כאשר המשקיעים נהפכו למאוד זהירים. 

ההתפתחות של תחום מימון המונים, או גיוס המונים (Crowdfunding) בשנים האחרונות יצר מהפכה בכל תפיסת היזמות. לא עוד ריצות בין משקיעים , ותהליכים שאורכים חודשים רבים, עם הרבה מאוד תסכול ועוגמת נפש. חוקי המשחק השתנו לחלוטין. מעכשיו, כל מה שצריך הוא רעיון מקורי, והכסף זורם אליכם כמעט ללא מאמץ או השקעה כספית (מעבר להשקעה בכך שהמיזם ישים ובר מימוש). כל אדם בעולם הוא כבר משקיע פוטנציאלי, ומספיק שכל אחד ישקיע סכום מאוד קטן, המכפלה יוצרת את הכוח. עשרת אלפים משקיעים, שכל אחד השקיע בסך הכול 10$, יוצרים השקעה של 100,000$. בנוסף, כל תהליך הגיוס מוגבל בזמן, שנע בדרך כלל בין 30-60 יום בלבד.

נשמע נהדר, כמעט אידאלי. ובכן, החיים לא כל כך פשוטים. כמו שנחלום, שאם כל אמריקאי ישקיע 1$ במיזם שלי, יהיה לי מעל 300 מליון דולר השקעה. כמובן שזה מגוחך, כי איך אצליח להגיע אל כל האמריקאים, ומעבר לכך- גם אם הגעתי, איך אצליח לשכנע אותם להשקיע דווקא במיזם שלי, ולא בעוד עשרות אלפי מיזמים שמוצעים לאותו קהל יעד? אכן אתגרי !

ובכן, השיטה קיימת ועובדת, ובכל יום נסגר מימון לעוד עשרות ומאות רבות של פרויקטים, שבעבר לא היה להם כל סיכוי לגייס מימון.
שני הנושאים העקריים שכל יזם אמור להתמודד איתם במיזמים המצפים לגיוס דרך אתרי מימון המונים הם:

1. איך להצליח ולהגיע לקהל רחב ככול האפשר, שיצפה דווקא במיזם שלי?

2. מה לעשות בכדי לשכנע את אלה שאכן הגיעו וצפו במיזם שלי, שגם יחליטו לבצע את ההשקעה?

בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של הקמפיין שלך, מומלץ להיות בקשר עם חברות הפקה שכבר הרימו כמה מיזמים מוצלחים, ולהנות מהניסיון שהם צברו.


ומה צופן העתיד?

כיום אם שואלים אותנו לגבי סיכויי גיוס מימון באמצעות קמפיין מימון המונים, אנחנו לא ממליצים ליזמים לפנות לאופציה זו. לדעתנו, הסיכוי כיום לגייס הוא מאוד נמוך, ונדרשת השקעה מאוד גדולה בקמפיין יחסי ציבור, כמה חודשים לפני העלאת הקמפיין, על מנת ליצור באז בשוק היעד כך שכאשר הקמפיין יעלה הוא ימשוך משקיעים פוטנציאלים. אחרת, הקמפיין שלכם "יעלם" בין 20-30 אלף הקמפיינים שרצים במקביל בכול אחד מאתרי מימון ההמונים. 

כיום אנחנו ממליצים לחזור לאפשרויות הגיוס של פעם, קרי- משקיעים מוסדיים, אנג''''לים או קרנות הון סיכון, או להכניס שותף איסטרטגי, שגם מביא מימון להשלמת הפיתוח והשיווק של המוצר. עבורם אנחנו ממליצים להכין "סרט למשקיעים".

מנהל עסק - מחפש מימון לפיתוח מוצר חדש?

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לפנייה למשקיעים?
 

ראו סרט תדמית למימון המונים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה מחפש מימון להשלמת פיתוח של מוצר מתקדם, מומלץ לפנות למשקיעים מוסדיים, באמצעות סרט תדמית שהותאם עבור משקיעים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות