יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מידע שימושי בנושא הפקת סרטי תדמית
אחרי הפקה של מאות סרטים לעסקים, ועבודה עם רוב סוגי העסקים בארץ ובעולם, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, רכזנו מידע שימושי רב, שיכול לעזור לכל מי שמתכנן להפיק סרט עבור העסק שלו. המידע מחולק לפי הנושאים השונים הקשורים בהפקת הסרטים, וכולל נושאים כגון: הפקה, מימון ועלויות, שיווק, וכן הפצה של הסרטים.

חשיבות סרטי תדמית

בשנים האחרונות התפתח מאוד הפרסום במדיה החדשה, קרי- פרסום באמצעות האינטרנט. הפתרון השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק במדיה החדשה הוא סרט תדמית. על חשיבות סרטי תדמית לעסקים- קרא כאן כולל דוגמאות רבות

קובץ מאמרים מקצועיים בנושא הפקת סרטי תדמית

ראו כאן קובץ גדול של מאמרים מקצועיים, כשכולם מוכוונים לספק מידע שימושי בנושא הפקת סרטי תדמית לעסקים. מומלץ לקרוא, לפני שפונים לחברת הפקות סרטי תדמית, לצורך הפקת סרט תדמית לעסק שלכם. כולל דוגמאות רבות

המדריך המלא להפקת סרטוני תדמית

הפקת סרטוני תדמית הינו תהליך מורכב למדי, וכולל שלבים ופעילויות רבות. בקבוצת מאמרים זו נסקור את ההיבטים השונים הקשורים בהפקה, ומה אתה כבעל עסק יכול להרויח מהפקת סרטון תדמית לעסק. קרא כאן, כולל דוגמאות

התאמת סרטוני תדמית לתחומי עסקים שונים

לכל תחום עסקי, יש מאפיינים שונים, צרכים שונים וקהל יעד שונה. לכן, לכל תחום עסקי נדרש להתאים סרטון תדמית שמתאים בצורה מיטבית לאותו תחום. בקובץ מאמרים זה, אנחנו מציגים סרטוני תדמית שמתאימים לכל תחום.

הפקת סרטי מוצר- המדריך המלא

סרטי מוצר הם אחד הסוגים של סרטי תדמית, אשר נועדו להציג מוצר מסויים של החברה, תוך הדגשת הבידול של אותו מוצר ביחס למוצרים מתחרים. המטרה העיקרית בהפקת סרטי מוצר היא בקידום מכירות של קו המוצרים.

הפקת סרטי הדרכה- המדריך המלא

תחום שמאוד התפתח בשנים האחרונות הוא תחום הפקת סרטי הדרכה והפקת סרטוני הדרכה. כיום, מומלץ להפיק סרט הדרכה ובטיחות, ולהפיק סרטון הדרכה, כאשר נדרש לבצע הדרכות ללקוחות או לעובדים, או כתחליף לספרי הפעלה

עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים

מעוניין לדעת מה עלות ההפקה של סרט תדמית, סרט מוצר או סרט הדרכה? ראה כאן מידע מפורט שיכול לחסוך לך הרבה כסף בהפקת סרטון התדמית לעסק שלך. פנה אליינו, המומחים להפקת סרטי תדמית לעסקים, ונציע גם לך פתרון.

צפייה בסרטי תדמית לעסקים

כיום, סרטי תדמית לעסקים מועלים לאינטרנט, בעיקר לאתרי שיתוף סרטים כמו Youtube, ומשם מוטמעים באתרי החברות. קרא כאן על אפשרויות הצפייה בסרטי תדמית ובסרטוני תדמית, על גבי האינטרנט, במחשבים וטלפונים חכמים.

המדריך לשיווק יעיל באמצעות סרטים

סרטי תדמית וסרטוני תדמית הם הכלים השיווקיים היעילים ביותר לקידום עסקים. ראו כאן קובץ מאמרים נרחב, על איך להשתמש בסרטי התדמית ובסרטוני התדמית בצורה הכי יעילה לשיווק העסק במדיה החדשה.

הפקות מיוחדות

במטרה לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה ביותר, אנחנו מציעים עוד הפקות הנדרשות לעסקים, כגון: חבילת קידום באמצעות סרטים, סרט לתערוכה, סרט למשקיעים מוסדיים, סרט לאירוע עסקי, סרטי אנימציה, וסרטים דוקומנטריים.

מאחורי הקלעים של הפקת סרטי תדמית

הפקת סרטי תדמית וסרטוני תדמית מורכבת, בדרך כלל אורכת זמן רב, וכוללת אנשי מקצוע רבים שמעורבים בתהליך ההפקה. בקובץ מאמרים זה ננסה לשתף אתכם באחורי הקלעים של הפקת סרט תדמית וסרטון תדמית, כולל דוגמאות.

הפקת סרט לאתר מימון המונים

אחד התחומים החמים ברשת, הוא גיוס מימון לפיתוח מוצרים באמצעות אתרי מימון המונים (Crowdfunding). קיימים כיום אתרי מימון המונים רבים, הן בארץ והן בחו"ל, באמצעותם ניתן לגייס סכומים משמעותיים לפיתוח מוצרים

סרטוני תדמית בנימה אישית- טור חודשי של עוזי יהב

זהו הבלוג של עוזי יהב, מייסד ומנהל יהב הפקות, בו אשתף בכל חודש את החוויות האישיות שלי בתהליך ההפקה של סרטוני תדמית, ונושאים רלוונטיים בתחום. אשמח לכל תגובה, או מידע משלים בתחום הפקת סרטי תדמית.

הצהרת נגישות

בדף זה מוצגת הצהרת הנגישות של אתר יהב הפקות, כולל כל מה שביצענו על מנת להנגיש את האתר. ניתן לפנות בכל שאלה אל: עוזי יהב, yahav.video@gmail.com, או בטלפון - 054-7745440.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות