יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מייחד סרטון תדמית לעסק?

כל עסק חייב סרטון תדמית לעסק

היום זה כבר ברור לכל בעל עסק, וממש לא משנה מה גודלו של העסק, שקשה לשרוד בעולם המדיה החדשה ללא סרטונים עבור העסק. הלקוחות כיום מחפשים מידע על עסקים, חברות ומוצרים כמעט רק דרך האינטרנט. הם לא בהכרח רוכשים און ליין, אבל בוודאות ברוב המקרים הם מקבלים החלטת קנייה על סמך המידע שהם מקבלים דרך האינטרנט. כלומר, כל עסק חייב 'לתפוש' את הלקוח כבר בשלב בו הוא מחפש מידע.

הדרך היעילה ביותר להעברת מידע באינטרנט הינה באמצעות סרטון, כי אנשים כיום כמעט ולא קוראים. דף אינטרנט שאין בו סרט זוכה בממוצע לזמן צפייה של שניות בודדות, לעומת עשרות שניות של דף אינטרנט עם סרט. 

אחריי שהבנו את הצורך, ננסה להציג בהמשך מה מייחד סרטון תדמית לעסק.

מנהל עסק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית לעסק של ציוד מעקב והאזנות (סרט וידאו)

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מבוסס על פריזנטורית המצולמת באולפן מסך ירוק, אשר מציגה את העסק, ובעריכה החלפנו את הרקע הירוק בתמונות סטילס או צילומי וידאו מתוך העסק.

סרטון תדמית לעסק של מיחזור אלקטרוניקה (סרט אנימציה)

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג את החברה עם הקונספט החדשני שהיא מייצגת, מבוצע באמצעות אנימציה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics).

מה מייחד סרטון תדמית לעסק?

השוני העיקרי בין סרט תדמית לעסק, לבין כל סרט תדמית אחר, היא הרצון להציג בשניות בודדות את הייחוד של העסק, תוך שימת דגש על מה שמבדל אותו מעסקים מתחרים, או מפתרונות חלופיים.

בכדי להשיג את המטרה הזו, בסרטון שאמור להיות מוצג באינטרנט, אנחנו ממליצים בתהליך ההפקה להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תחקיר- לבצע תחקיר מעמיק בעסק, ולגלות באמצעות אנשי שיווק מקצועיים מה באמת מייחד את העסק.

2. תסריט- להכין תסריט עבור הסרטון, בו מציגים בכול רגע נתון 'מה רואים' ו'מה שומעים'. חשוב שהתסריט לא יהיה ארוך יותר מסרט של עד דקה וחצי

3. צילום בוידאו- ברוב המקרים להעדיף סרט המצולם בוידאו בתוך העסק, עם אנשי העסק, הציוד והתשתיות. אין כמו מראה עיניים. אבל, ישנם מקרים שעדיף הכנת סרטון אנימציה, כמו למשל להצגת אפליקציות חדשות, חברות המציעות פתרונות קונספטואלים חדשים ומורכבים, שהכי קל להציג אותם באמצעות סרטון אנימציה. וכאשר סגורים על אנימציה, עדיף יישום בגרפיקה דינאמית (Motion Graphics), שנראה בדרך כלל מאוד הייטקיסטי.

4. מעורבות לקוח- מאוד חשוב שכל שלב יתבצע תוך מעורבות של הלקוח, ולהתקדם לשלב הבא בהפקה רק אחריי שהלקוח אישר את השלב הקודם. 

 

נושא חשוב בסרטוני תדמית לעסקים- האמינות!

בפרסום מקובל להשתמש במושג ק'אמת בפרסום', שמשמעותו שכל מה שמפרסמים יהיה נכון, מדוייק ואמין, כך שהציבור שצופה בפרסומת לא יוטעה על ידי הפרסומת. קודם כל, זה עיניין חוקי של איסור להטעות, כי זה בעצם לשקר ללקוח פוטנציאלי. אבל מעבר לעיניין החוקי, לקוח שהרגיש מרומה, לא רק שלא ירכוש את המוצר שמפרסמים, אלא להיפך- הוא יפרסם שעבדו עליו, באופן שיפגע בעסק.

כל זה נכון במדויק גם לסרטוני תדמית לעסקים. גם בסרטוני התדמית חשוב להקפיד על דיוק, נכונות ואמינות של המידע שנמסר ללקוחות. לקוח פוטנציאלי שמרגיש שהפרסום שבסרטון התדמית אמין- סכוי גדול שיהפך ללקוח בפועל. לקוח פוטנציאלי שמרגיש מרומה, עלול להשמיץ את העסק. היום בעידן הרשתות החברתיות, שיימינג ברשת הוא הכי קל לביצוע, מה שיכול לפגוע משמעותית בעסק. 

מה שאני מציע ללקוחות שמתכננים להפיק סרטון תדמית לעסק, הוא להיות עצמם. לא לנסות ולהתחפש למי שהם לא, כי לקוחות מזהים מיד זיוף, ומאבדים אמינות בעסק ובמוצריו. חשוב להציג את האמת של העסק, תוך הדגשת הבידול העסקי, כלומר באמת במה העסק יותר טוב מהמתחרים. כמובן, שלא צריך להגיד את 'כל האמת', זה לא בית משפט. אין צורך כמובן להציג את הבעיות שקיימות בעסק. בהחלט אפשר להתעלם מהם בסרטון התדמית. אסור בתכלית האיסור להציג דברים שלא קיימים בעסק, שוב בכדי למנוע אכזבה מהלקוחות.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית אחד, מתוך סדרה של סרטוני תדמית, אשר הפקנו למערכת תאורה חדשנית לבית, המבוססת על תאורת לד שניתן לשנות בה עוצמה וטמפרטורה של התאורה. כל סרטון תדמית מדגים סיטואציה ביתית שונה, ואיך התאורה מסייעת לפתור בעיות, וליצור אוירה מתאימה. מכיוון שקידום המערכת הוא ברשתות חברתיות, כל סרטון תדמית הותאם מבחינת האורך לרשתות (כ- 30 שניות), ואין קריינות, כל המסרים השיווקיים מועברים דרך הויז'ואל.

ראו סרטון תדמית לתערוכה עבור הופק עבור חברה ישראלית שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית לתערוכה של כ- 2 דקות, אשר שימש חברה ישראלית אשר פיתחה תוכנה יישומית לרכבים, ואותו הציגה לראשונה בתערוכה. סרטון התדמית מבוסס ברובו על קטעי וידאו שנרכשו ממאגרים Stock Footage, בליווי איורים של מבנה התוכנה, וכן תוצאות ניסויים שבצועו בהצלחה משילוב התוכנה ברכבים בתנועה. סרטון התדמית לא כולל קריינות, ראיונות או מוזיקה, כי מוצג בלופ בתערוכה ללא ערוץ סאונד. כל המידע מועבר בויז'ואל, הכולל וידאו וכותרות גדולות ומודגשות למסרים השיווקיים העיקריים.
עדכון אחרון: מאי 2022

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול ובקרת גידול קנאביס רפואי

חברת ריוסול הישראלית, פיתחה מערכת מתוחכמת לניהול ובקרת גידול קנאביס רפואי מאוד מתקדמת. אחרי שיווק מסיבי בארץ, החברה מעוניינת לשווק את המערכת גם בחו"ל. לצורך כך היא פנתה אליינו שנפיק עבורה סרטון תדמית למטרת ייצוא. בעקבות התחקיר, הבנו שבתחום הקנאביס הרפואי, שהוא תחום מאוד רגיש כידוע, קיימים מספר רב של הונאות. בכדי ליצור אמינות של התפרון של ריוסול, הפקנו סרטון תדמית זה המבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת בהצלחה בחממת גידול קנאביס רפואי בארץ. באופן כזה, קהל היעד יכול לראות את המערכת, איך היא משתלבת בחממה לאורך כל תהליך הגידול, ולהבין שיש לקוחות מרוצים שכבר משתמשים במערכת.

לסיכום, סרטון תדמית לעסק חייב לשקף לצופה בסרט את הייחוד של העסק, ובמה הוא יותר טוב מהתחרות, וכול זאת בעשרות שניות בודדות. חשוב שהלקוח יהיה מעורב בכול שלב ויאשר אותו, לפני שמתקדמים לשלב הבא.


למאמרים נוספים בנושא:  מה היתרונות של סרטון תדמית לעסק? - לחץ כאן

                                      מה עלות הפקת סרטי תדמית? - לחץ כאן

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות