יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מיוחד בסרט התדמית של פורום CFO?

מה פורום CFO ביקש מאיתנו להפיק עבורם?

פורום CFO הוא איגוד ישראלי של כל מנהלי הכספים הישראליים (CFO). הפורום ביקש מאיתנו להפיק עבורם סרט תדמית שיסכם את הפעילות שלהם בשנה האחורנה, לטובת מנהלי ה CFO הישראליים. בתחקיר שבצענו, הבנו שמתוכנן כנס שנתי של פורום ה CFO, בו הם מכנסים את מנהלי ה CFO שחברים בפורום, מציגים מה נעשה עבורם באותה שנה, ובנוסף- מציגים את 2-3 מנהלי ה CFO המצטיינים של אותה שנה. הצענו, שבמקום שנכין סרט תדמית קלאסי, שנפיק סרט תדמית שיתבסס על צילומים מתוך הכנס השנתי. ההצעה התקבלה, ונערכנו לצלם את הכנס השנתי. 

ראו את סרט התדמית המוגמר שהפקנו לפורום ה CFO:
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לפורום CFO

מדובר על הפקת סרט תדמית לפורום CFO. הסרט מבוסס על צילומי וידאו בכנס שנתי של הפורום, שתועד במלואו על ידי יהב הפקות, ובעריכה צמצמנו את הצילומים לסרט באורך של כ- 6 דקות. סרט התדמית מציג את עיקרי הפעילות של הפורום באותה שנה, מאפשר ל- 4 מנהלי CFO שונים לדבר על פעילות מיוחדת של הפורום, והקשר אליהם, ובעיקר- מציג את שני זוכי תחרות ה CFO המצטיין לאותה שנה, כפי שנבחרו על ידי צוות שיפוט שמונה על ידי הפורום.

לסיכום, תיעדנו את הכנס השנתי של פורום CFO, ובעקבות התיעוד הפקנו סרט תדמית לפורום, וכן שני סרטי תדמית נוספים, שהתמקדו בזוכים בפרס ה CFO המצטיין לאותה שנה. סרט התדמית של הפורום סקר את הפעילות המגוונת של הפורום לטובת ה CFO השונים.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!                                              סרט תדמית בעולם דיגיטלי


 

הפקת שני סרטים נוספים לזוכים בפרס CFO מצטיין

בנוסף לסרט התדמית שערכנו עבור פורום ה CFO, מתוך חומרי הגלם שצילמנו באותו ערב, ערכנו עוד 2 סרטים עבור הזוכים בתחרות ה CFO המצטיין. הדגש בשני סרטים אלו היה התמקדות רק בחלק של הזוכים, מה נאמר עליהם, ומה הם אמרו. שני סרטים אלו גם נחשבים כסרטי תדמית עבור פורום CFO, כי זו גולת הכותרת של פעילותם, שמשקפת את עומק החיבור שבין הפורום לבין ה CFO השונים, לאורך כל השנה.

ראו את סרטי התדמית שערכנו עבור 2 ה CFO המצטיינים של אותה שנה:

 סרט תדמית למירב דודק- CFO מצטיינת לשנת 2020

מדובר על סרט תדמית מקוצר, באורך של כ- 4 דקות, עבור מירב דודק, CFO של חברת אורביט. בסרט מציגים את שלב הזכיה, החלטת השופטים להעניק למירב את הפרס, ועיקריי הנאום של מירב אחריי הזכייה.

 סרט תדמית לקובי אלטמן- CFO מצטיינת לשנת 2020

מדובר על סרט תדמית מקוצר, באורך של כ- 4 דקות, עבור קובי אלטמן, CFO של חברת ICL. בסרט מציגים את שלב הזכיה, החלטת השופטים להעניק לקובי את הפרס, ועיקריי הנאום של קובי אחריי הזכייה.

 ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כדקה, אשר מציג את היתרונות של חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. הסרט על קטעים מתוך מגוון גדול של סרטי תדמית שהפקנו לעסקים שונים, בארץ ובחו"ל, כמעט מכל תחומי העסקים השונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות