יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מיוחד בהפקת סרט התדמית לחברת ב.מ. מצתים?

מי זו חברת ב.מ. מצתים?

חברת ב.מ. מצתים הינה חברה יצרנית, המתמחה בפיתוח וייצור מצתים לרכב, כבר משנת 1992. מדובר על חברה משתפחתית שמונה 37 עובדים, שמספקים שירות בכל הארץ. המוטו של החברה הוא האיכות של המוצרים והשירות של החברה. בשנת 2020 החברה עברה למרכז לוגיסטי חדשני, בשטח של כ- 6,000 מ"ר. במקום מערכות מיחשוב ולוגיסטיקה מהמתקדמות והעדכניות ביותר, על מנת לאפשר את התמיכה הלוגיסטית המיטבית.

חברה ביקשה להפיק סרט תדמית שיציג את המרכז החדש, וישקף את ערכי החברה, של איכות ושירות. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 ראו תחילה את התוצאה הסופית- סרט תדמית לחברת ב.מ. מצתים

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, המבוסס כולו על צילומי וידאו במרכז הלוגיסטי, כך שניתן לראות את הגודל העצום של המרכז, את הצוות הגדול שמתפעל את המקום, ואת המערכות ההנדסיות שתומכות במוצרים, ואת המערכות הלוגיסטיות המתקדמות שתומכות באספקות לכל הארץ.

לסיכום, הפקת סרט התדמית של חברת ב.מ. מצתים נועד להציג לקהל היעד את המרכז הלוגיסטי החדש של החברה, בשטח של כ- 6,000 מ"ר, ולהדגיש את הנושאים הכי חשובים לחברה שהם האיכות של המוצרים, והשרות שהחברה מספקת ללקוחותיה. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו הן קרקעיים והן מרחפן, במרכז הלוגיסטי.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      הפקת סרט תדמית לעסק- דברו בשפה של קהל היעד                                               סרט תדמית לעסק- יניב תוצאות רק בעבודת צוות


 

מה מיוחד בהפקת סרט התדמית של ב.מ. מצתים?

מה שמיוחד בסרט התדמית לעסק זה, הם הנושאים הבאים:

1. צילומי וידאו מרחפן- בכדי שלקף את הגודל העצום של המרכז הלוגיסטי החדש, ביצענו צילומי רחפן מעל המרכז, עם מצלמה מיוצבת באיכות גבוהה, כאשר הצילומים של המקום נעשו מכיוונים שונים. בנוסף, חלק מהצילומים בתוך המרכז הלוגיסטי העצום, צולמו גם הם באמצעות הרחפן, כך שניתן היה לראות את המקום 'מלמעלה', גם בתוך המבנה.

2. צילומי וידאו בתוך המרכז- מצלמת הוידאו עוברת דרך כל המקומות שמרכז הלוגיסטי, החל מהחדרים בהם המרכז מנוהל, דרך החדרים בהם מבוצעת בקרת איכות וניהול לוגיסטי של המקום, וכן בחלל העצום בו מאוחסנים כל המצתים השונים, והיכולת תפעול המתקדמות שבמקום. 

3. דגש על האיכות והשירות- מכיוון שזה הנושא החשוב ביותר בהצלחה של החברה, הפקת סרט התדמית התמקדה בנושאים אלו, והציגה אותם דרך צילומי וידאו, כך שקהל היעד יוכל לראות 'במו עייניו' כיצד זה מבוצע בפועל.

4. מגוון עצום של סוגי מצתים- בסרט התדמית מוצגים הספקים העיקריים של המצתים, כך שניתן לראות את המגוון העצום של סוגי המצתים שהחברה מספקת.

5. קריינות מקצועית- סרט התדמית מלווה לכל אורכו בקריינות מקצועית באנגלית, על ידי קריין שהוא American Native Speaker, על מנת לשדר את הבינלאומיות של החברה.

 ראו עוד דוגמא של סרט תדמית לחברה יצרנית של בנייה מודולרית

מדובר על הפקת סרט תדמית לחברה שמתמחה בבנייה מודולרית, עם מרכז ייצור ענק, שמאפשר את עיקר הבנייה במפעל, מה שמקצר משמעותית את זמן הבנייה בשטח, ואת העלויות. גם סרט תדמית זה מבוסס על צילומי וידאו, הן מרחפן מעל חלק מאתרי הבנייה, וגם קרקעיים במרכז הייצור. גם סרט זה מלווה בקריינות מקצועית באנגלית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות