יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית ברגישות מרבית לתחום הפונדקאות!
עודכן: ספטמבר 2023

מי זו חברת משפחת תמוז?

חברת משפחת תמוז הינה חברה המתמחה בפונדקאות בארץ ובעולם. נושא הפונדקאות מאוד רגיש, ונוגע למשפחות שרוצות אבל לא יכולות להביא ילד לעולם. מדובר על תהליך מורכב, ארוך, יקר אשר גם מתבצע במדינות שונות בעולם. מידי פעם שומעים סיפורים על משפחות 'שתקועות' במקומות שונים בעולם, בגלל בעיות בירוקרטיות כאלה ואחרות.

 

איך מפיקים סרט תדמית לכזו חברה?

פנו אליינו מחברת משפחת תמוז, שנפיק עבורם סרט תדמית לחברה. אחריי תחקיר מעמיק בחברה, הבנו את הרגישויות הקיימות בתחום, ואת המורכבות של התהליך. הבנו, שמה שבעיקר מקדם את הפעילות של החברה, הן המלצות מפה לפה של לקוחות מרוצים. לכאורה, אפשר להפיק סרט תדמית שיספר על היתרונות העיקריים של החברה, להראות את אנשיה שכמעט כולם גידלו ילדים בפונדקאות. לחברה בהחלט יש הרבה יתרונות ובמה להתגאות. אבל, במשותף הוחלט שהכי יעיל יהיה להכין סרטי עדויות של לקוחות מרוצים. משפחות שיסכימו להיחשף, ושיספרו את סיפורם מול מצלמה. להקשיב לסיפור הצלחה, בתחום הפונדקאות, יהיה הרבה יותר יעיל מכל סרט תדמית שנפיק, ובפועל ישמש כאילו המלצה שמועברת מפה לפה ללקוחות פוטנציאלים נוספים.

אבל, מסתבר שהלקוחות הפוטנציאלים של משפחת תמוז הם סרייטים עם בעיה להוליד ילדים, אבל גם משפחות מקהילת הלהט"ב שמעוניינים לגדל ילדים, ופונדקאות היא אופציה טובה עבורם. לכן, ההמלצה הייתה להפיק שני סרטי תדמית של עדויות לקוחות מרוצים, משפה סרייטית ומשפחה מהקהילה.

ראו את שני סרטי התדמית שהפקנו למשפחת תמוז:
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית של פונדקאות במשפה מקהילת הלהט"ב

מדובר על סרט תדמית של כ- 3 דקות, אשר מציג את התהליך שעברה משפחה מהקהילה, עם הבעיות הכל כך מיוחדות להם, ואיך תמוז הייתה שם בשבילם לאורך כל הדרך, כולל תמיכה רגשית שהייתה כל כך חשובה.

אז מה מיוחד בהפקת סרט התדמית של חברת תמוז?

הפקת סרט התדמית לחברת תמוז הייתה מאוד מיוחדת, בעיקר בגלל תחום הפעילות הכל כך רגשי ומיוחד שלהם, ובא לידי ביטוי בנושאים הבאים:

1. לא סרטי תדמית קלאסיים- 
בעקבות התחקיר, הוחלט שהדרך הכי יעילה לקדם את החברה היא דרך סרטי תדמית שהם 'סיפורי הצלחה' פרטיים, שמציגים באור טוב את החברה. בכך, הפכנו את ההמלצה מפה לאוזן, שכל כך מקובלת בתחום, לסרטי תדמית שמעבירים את אותו מסר לקהל רחב

2. בחירת קהל יעד במדוייק- קהל היעד של תמוז מגוון, ונוגע בעיקר בשניים עיקריים: משפחות סטרייטים ומשפחות מהקהילה. לכל אחת בעיות משלה ושפה המותאמת לה, ודרישות שונות בעיקר רגולטוריות. לכן, הוחלט לא להפיק סרט תדמית של סיפור הצלחה בודד, אלא שני סרטי תדמית שמספרים שני סיפורי הצלחה, כל אחד מותאם לקהל היעד שלו (ורואים את סרטי התדמית למעלה)

3. חשיבות הכנות- ברור שבכל סרט תדמית יש חשיבות לאמת ולכנות בה הם מועברים, בכדי שלקוחות יתחברו לחברה ולמה שהיא מציעה. אבל, במקרה של תמוז, מכיוון שמדובר על תהליכים סופר מורכבים, ארוכים, יקרים, ובמיוחד שנדרש בהם תמיכה רגשית ברמה הכי גבוהה, אם סרט התדמית לא יציג סיפור כן ואמין, הנזק יהיה גדול מהתועלת של הסרט. לכן, בוצע מיון ארוך וקפדני של שתי משפחות שיסכימו להחשף מול מצלמה, כולל הילד שגדל מפונדקאות. בשלב האחרון של המיון, יהב הפקות השתתפו בפועל, בכדי לוודא שמדובר על משפחות שיוכלו להעביר בצורה טובה את הסיפור שלהם בצילומים של סרט התדמית. התקיים גם מפגש תחקיר מעמיק על כל משפחה, ואפילו מספר צילומי ניסיון, עד שהוחלט מי המשפחות שיהיו בשני סרטי התדמית.

4. צילומי וידאו בסביבה הבייתית- אין כמו מראה עיניים, וצילומי וידאו עושים את זה בצורה הטובה ביותר. הוחלט שהראיון על כל משפחה יתקיים בבית של כל משפחה, כולל צילומים של הילדים, וחדרי המשחק שלהם, כך שגם אלה שמציגים ירגישו הכי בנוח, אבל גם הצופים הכי יתחברו לסיפורי ההצלחה של שתי המשפחות. כל הצילומים נעשו במצלמות HD מקצועיות, עם תאורה מיוחדת שסיפקה אוירה חמה לראיונות. כמובן, כל ראיון ערך כמה שעות, וממנו גזרנו בעריכה את 3 הדקות הכי משמעותיות שגם מספרות את הסיפור, גם את הקשיים, ובעיקר- את התמיכה שכל משפחה קיבלה מחברת תמוז בתהליך.


 
לסיכום, כאשר עוסקים בנושאים רגישים כמו פונדקאות, סרטי תדמית שמספרים סיפור הצלחה של הלקוחות, הם הכי יעילים בקידום העסק. בכל מקרה חשוב שכל קהל יעד יקבל סרט המותאם עבורו, מדבר בשפתו, וטיפל בבעיות הייחודיות לו.
 למידע שימושי נוסף בנושא:      לתיק עבודות סרטי תדמית-  לחץ כאן                                             לעלות הפקת סרטי תדמית-  לחץ כאן


 

 סרט תדמית של פונדקאות במשפחת סטרייטים

מדובר על סרט תדמית של כ- 3 דקות, אשר מציג את תהליך הפונדקאות שעברה משפחה, שלא יכלה להביא ילד לעולם. הסיפור שלהם מרגש, עוקב אחריי התהליך שעברו, תוך התמקדות במה תמוז סייעה לאורך כל התהליך, ובעצם מאוד ממליצים לעבוד עם החברה. 

 ראו סרט תדמית לחטיבת חפצים אישיים של חברת טימנט שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 3 דקות, אשר מציג את חטיבת החפצים האישיים של חברת השינוע טימנט. הכוונה לטיפול שהחברה מבצעת למשפחות ישראליות שמבצעות רילוקיישן לחו"ל. מדובר על תהליך מאוד מורכב למשפחות, אשר בדרך כלל די מלחיץ אותם, בגלל חוסר ההכרות עם כל מה שנדרש לבצע בתהליך. מה שחברת טימנט מציעה זה טיפול בכל מה שקשור בתהליך, באופן שכל מה שרוצים להעביר מטופל על ידי טימנט מהארץ ועד לארץ היעד, באחריות מלאה של החברה. בכדי להראות עד כמה החברה משחררת את הלקוח, כל סרט התדמית מצולם בוידאו, באופן שעוקבים בצילומים אחריי רילוקיישן אמיתי של משפחה ישראלית, מהארץ ועד לחו"ל, כאשר רואים מה טימנט מבצעת בכל שלב, כך שסרט תדמית שכזה בעצם מהווה הוכחה לקהל היעד המאוד ספציפי, שהם בידיים טובות, ויכולים לסמוך על החברה, מקצה לקצה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות