יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איזה סרטי תדמית הכי מתאימים להצגת תחום מיחזור אלקטרוניקה?
עודכן: ספטמבר 2023

מה היה האתגר בהפקת סרטי התדמית של חברת שורו?

חברת שורו הינה חברה ישראלית וותיקה, שמטפלת בנושא מיחזור אמצעים אלקטרוניים.  לפני כמה שנים יצא חוק מיחזור אלקטרוניקה, שמחייב את כל העסקים שיש להם אמצעים אלקטרוניים שיצאו משימוש למחזר, ולא סתם לזרוק לזבל. החוק מחייב, אבל רוב העסקים לא מכירים את הנושא, ורובם זורקים לזבל את הציוד שיצא משימוש. 

חברת שורו רצתה להביא לידיעת בעלי עסקים את חובת המיחזור, לעודד אותם שכדאי להם למחזר, ושחברת שורו היא החברה המובילה בתחום, עם תשתיות רבות שתומכות בכל תהליך המיחזור המורכב. לכאורה, להציג קונספט חדש בדרך כלל הכי מתאים להפיק סרט תדמית באנימציה שמסביר את הנושא. אבל, סרט תדמית באנימציה לא יכול להציג את התשתיות הרבות שיש לחברת שורו, שתומכות בתהליך המיחזור. 

לכן, הוחלט על ההפקה של סרטי התדמית הבאים:

1. סרט תדמית באנימציה- שיציג בצורה מפורטת את הקונספט החדש, ולמה לא רק חובה למחזר אלא גם כדאי לבעלי העסקים למחזר.

2. סרטי תדמית באנימציה מקוצרים- הכוונה להפיק כמה סרטי תדמית קצרים, שאותם ניתן להעלות לרשתות חברתיות, בכדי לקדם את הנושא של המחזור.

3. סרט תדמית המצולם בוידאו- מדובר על סרט שיציג בפועל את התשתיות המיוחדות הרבות שיש לחברת שורו, לצורך תמיכה בכל תהליך המחזור.


ראו למטה את כל סרטי התדמית שהפקנו לחברת שורו:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית המצולם בוידאו (2 דקות)

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר בתחילתו מוסבר בקצרה מה כולל תהליך המיחזור המוצג באנימציה, ומיד מעבר להסבר זה מוצגות כל התשתיות הפיזיות של חברת שורו, אשר תומכות בכל התהליך, כאשר הכל מצולם בחברה בוידאו. ניתן לראות את כל המכונות המיוחדות שמבצעות את המיחזור, ואת המעבדות והאנשים שמבצעים השמשה של חלק מהמכשירים, כך שניתן יהיה למכור אותם ברשת.

מה היתרונות של הפקת סרטי תדמית אלה?

שילוב של מספר סרטי תדמית, חלקם בוידאו וחלקם באנימציה, יש מספר יתרונות:

1. סרט תדמית באנימציה הוא הכי יעיל בהסברה של קונספט חדש, ומתאים לאתר הבית של העסק, להצגה בכנסי לקוחות או במפגשים עם לקוחות, ולהצגה בתערוכות.

2. סרט תדמית מקוצר באנימציה מתאים להפצה ברשתות חברתיות, בהם מצפים לסרטי תדמית קצרים וממוקדים, כשהעדיפות היא לסרטי תדמית באורך של 30-60 שניות.

3. סרט תדמית בוידאו יכול להציג בצורה הכי יעילה את היכולות המיוחדות והתשתיות של חברה, שמייחד רק אותה. לכאורה, אפשר גם באנימציה להציג את התשתיות, אבל את זה יכולה להציג כל חברה שיש לה גרפיקאי ואנימטורים טובים. לצלם בוידאו יכולה רק חברה שבאמת יש לה את התשתיות האלה, ולכן גם מומלץ לצלם כאלה תשתיות בוידאו.

 
לסיכום, להציג קונספט חדש הכי יעיל להפיק סרט תדמית באנימציה. להציג תשתיות של עסק, הכי יעיל להציג את זה בסרט תדמית המצולם בוידאו. לעסק שמנסה לקדם קונספט חדשני עם תשתיות רבות שתומכות בכך- עדיף להפיק כמה סרטי תדמית, חלקם בוידאו וחלקם באנימציה.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     עלות הפקת סרטי תדמית-  לחץ כאן                                            מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?-  לחץ כאן


 

 סרט תדמית באנימציה (2 דקות)

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, את הקונספט החדש של מיחזור אלקטרוניקה, מה הוא כולל, מה הוא מחייב, אבל גם מה היתרונות לבעלי העסקים לביצוע מיחזור אלקטרוניקה. המטרה לעודד את בעלי העסקים לבצע מיחזור אלקטרוניקה, לטובת הסביבה, לטובתם ובכדי לעמוד בדרישות החוק. 

 סרט תדמית קצר באנימציה (30 שניות)

מדובר על סרט תדמית עוד יותר מקוצר, לאורך של כ- 30 שניות, שאותו גם ניתן להעלות לרשתות חברתיות, ואפילו לאינסטגרם בו מצפים לסרטי תדמית ממש קצרים. סרט תדמית קצר זה מתמקד רק בתהליך המיחזור, מה הוא כולל וקריאה לפעולה, כך שעיקר המסרים מועברים אפילו בזמן הקצר של 30 השניות של הסרט.

 סרט תדמית מקוצר באנימציה (60 שניות)

מדובר על אותו סרט תדמית באנימציה, רק שהפעם הוא מקוצר לאורך של כ- 60 שניות. סרט מקוצר זה יותר מתאים להפצה ברשתות חברתיות. באורך המלא (כ- 2 דקות) הוא משמש בעיקר לאתר הבית של החברה, ולהצגה במפגשים עם לקוחות. ברשתות חברתיות חייבים להיות יותר קצרים וממוקדים, ולכן סרט תדמית של 60 שניות יותר מתאים.

 ראו סרט תדמית באנימציה לאפליקציה חדשה שהפקנו לאחרונה

גם סרט תדמית קצר זה (באורך של כדקה) נועד לקדם שיווקית אפליקציה חדשה, שמאפשרת השכרת דירות אונליין. כיום, כשאף אחד לא שש לצאת ולהסתובב בכדי לשכור דירה, כולל להיפגש עם הרבה אנשים זרים, אפליקציה כזו היא פתרון נפלא. בכדי לקדם שיווקית את האפליקציה, שמציגה קונספט די מהפכני בתחום השכרת דירות, היה ברור שסרט תדמית באנימציה הוא הפתרון הכי מתאים לכזו אפליקציה. אפליקציות פחות מהפכניות, אנחנו בדרך כלל ממליצים על הפקת סרטי תדמית בוידאו, ושילוב צילומי מסך אקטיביים של האפליקציה, כך שלקוחות יוכלו לראות את המסכים בפועל של הא5פליקציה או התוכנה החדשה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות