יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה מיוחד בסרטי התדמית של חברת דן דנט?

מה היה כל כך מיוחד בהפקת סרטי התדמית של דן דנט?

דן דנט, הינה החברה המובילה בארץ באספקת ציוד רפואי מתקדם לרופאי שיניים ומרפאות רנטגן. כאשר פנו אליינו מהחברה, הם היו מעוניינים להפיק סדרה מאוד גדולה של סרטי תדמית, ובכללם:

- סרט תדמית לחברה
- סרט תדמית לתערוכה
- סרט תדמית לכל אחד ממוצרי הדגל של החברה
- סרט הדרכה לכל אחד מהמוצרים של החברה

מדובר היה בהפקה מאוד גדולה, שחייבה שיעבוד של מירב המשאבים של יהב הפקות לטובת הנושא, וכן כל המשאבים של חברת דן דנט. בנוסף, היה ברור שלא ניתן לצלם את הסרטים במכוני רנטן פועלים, כי לא ניתן להשבית את העבודה השוטפת של המכונים לטובת הפקת סרטי התדמית. הפקה כזו חייבה תכנון לוגיסטי מוקדם מאוד מדוקדק, שגם יענה על צרכי כל המעורבים, וגם יפגע מינימום בעבודה השוטפת של החברות.

ראו תחילה חלק מסרטי התדמית שהפקנו לחברת דן דנט:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 סרט תדמית למכשיר KAVO OP 3D

מדובר על סרט תדמית של כ- 3 דקות, אשר מציג מכשיר סיטי פנורמי משולב למכוני רנטגן. כל ההבסרים וההדגמות מבוצעות על ידי מנהל החברה, בעזרת שחקנית שעליה הודגמו כל היתרונות של המכשיר.

מה היה האתגר העקרי בהפקת סרטי התדמית לחברה?

האתגר העיקרי בהפקת סרטי התדמית עבור חברת דן דנט, היה ההתארגנות הלוגיסטית, כך שתמנע הפרעה לעבודה השוטפת של כל המעורבים. הפקה כזו חייבת הרבה מאוד מעורבים משתי החברות, הרבה מאוד ציוד צילום, תאורה הקלטה וטלפרומפטר להצגת כל הטקסטים. בכדי להמודד עם כזו הפקה, מה שהמלצנו ובוצע כך בסופו של דבר היה:

1. כל הצילומים בוצעו באחד מחדרי החברה, שהוסף לצורך העיניין לחדר טיפולים במכון רנטגן. באופן כזה לא הפרענו לעבודה שוטפת של מכונים, ויכולנו לצלם ללא מגבלות.

2. כל הציוד המיוחד שצולם, שכלל מכשירים מאוד יקרים ומורכבים, שלא נמצאים נמצאים בדרך כלל בחברה, אלא מסופקים רק ללקוחות שהזמינו, הובא המיוחד לחברה לקראת תערוכה שבה החברה השתתפה ותכננה להציג את כל אחד מהמוצרים. כמובן, אי אפשר היה לאחסן ציוד כל כך גדול בחברה בו זמנית, לכן תואם שהציוד יגיע אחד אחרי השני, בהתאם לצילומים.

3. נקבעו ימי צילום נפרדים, במרווח מספק כך שניתן יהיה בכל פעם להכין את חדר הטיפולים עם ציוד אחר, ובכל יום צילומים סיימננו את כל מה שנדרש עבור כל מכשיר בנפרד, עבור סרט התדמית עבורו, ועבור סרט ההדרכה עליו. זה כמובן חייב ימי צילום מאוד ארוכים, אבל זה היה עדיף על הפסד ימי עבודה נוספים. 

4. מכיוון שמנהל החברה הוא הסמכות המקצועית בכירה והמוכרת בתחום, הוחלט שאת כל ההסברים וההדגמות יבצע מנהל החברה, מה שגם היה מאוד יעיל ומקצועי, וגם חסך עלות גבוהה להקלטת קריינות. את כל הטקסטים הכנו מראש, והעלנו לטלפרומפטר שהובא במיוחד לימי הצילומים.

5. את סרט התדמית לחברה, וסרט התדמית לתערוכה, בססנו על צילומי סטילס קיימים בחברה, ושילבנו בגרפיקה דינאמית, כך שלא נדרשו ימי צילום מיוחדים נוספים עבורם.
 


לסיכום, מדובר בהפקה מאוד גדולה, שצרכה משאבים רבים משתי החברות לצורך הפקת כל סרטי התדמית. בתכנון לוגיסטי מוקדם ומורכב, הצלחנו להפיק את כל סרטי התדמית במינימום פגיעה בשתי החברות.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     תיק עבודות סרטי תדמית- לחץ כאן                                             עלות הפקת סרטי תדמית- לחץ כאן


 

 סרט תדמית לחברת דן דנט

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מבוסס על צילומי סטילס של המוצרים שמציעה החברה, משולבים בסרטון באמצעות גרפיקה דינאמית כייפית. סרט התדמית מלווה בקריינות מקצועית ובמוזיקה מתוך מאגרים.

 סרט תדמית למכשיר  KAVO OP 3D Pro

מדובר על סרט תדמית ארוך כ-4 דקות, אשר מציג את היתרונות המיוחדים של מוצר הדגל של החברה, מכשיר סיטי, פנורמי, צפלומרטי. כל ההסברים והדגמות מבצועות על ידי מנהל החברה, שהוא גם הסמכות המקצועית בתחום. לכל ההדגמות נעזרנו בשחקנית.

 סרט תדמית לתערוכה של חברת דן דנט

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר הותאם במיוחד להצגה בתערוכה. עקרונית, הבסיס הוא סרט התדמית של החברה, רק ללא ערוץ הסאונד מכיוון שלא משמעים קריינות ומויזקה בתערוכות. בנוסף שילבנו מידע על החברה, שחשוב להציג בתערוכות.

 סרט תדמית למכשיר KAVO SCAN

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר בו מציגים את מכשיר הסריקה הדיגיטלי לרופאי שיניים, שמחליף כיום את הפילם עליו מצלמים בצילומי רנטגן. גם כאן כל ההסברים וההדגמות מועברים על ידי מנהל החברה.

 סרט תדמית למכשיר  KAVO OP 2D Pro

מדובר על סרט תדמית  כ-2 דקות, אשר מציג את היתרונות של מכשיר פנורמי דיגיטלי שהחברה מספקת למכוני רנטגן ולרופאי שיניים. שוב, כל ההסברים וההדגמות מועברים על ידי מנהל החברה, שהוא הסמכות הטכנית הבכירה בתחום. ההדגמות שוב מועברות על שחקנית.

 ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

לשכת עורכי הדין מטילה הרבה מאוד מגבלות על פירסום עורכי דין. לכן, במטרה לחזק את התדמית המקצועית של משרד עורכי הדין של עו"ד כפיר דיין דובב, הפקנו סדרה של כ- 10 סרטי תדמית מקצועיים, בהם מנהל המשרד הציג למצלמה טיפים ונושאים חשובים בתחום הפעילות של המשרד. עבור הצגת כל הסרטים, הוכנו מראש טקסטים, וביום הצילומים הוספנו מכשיר טלפרומפטר, אשר הורכב על גבי המצלמה, כך שכל הטקסטים הוצגו למנהל המשרד במהלך הצילומים. בכדי להבטיח מובנות של כל המידע, הוספנו כתוביות לכל מה שנאמר במהלך כל סרט תדמית מקצועי. זה גם חשוב עבור צפייה בפייסבוק, שאז בדרך כלל צופים בסרטים ללא סאונד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות