יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך משנים הרגלים של לקוחות פוטנציאלים באמצעות סרטון תדמית?
עודכן: ספטמבר 2023

מה האסטרטגיה של אייקרוז?

חברת אייקרוז הינה חברה שמתמחה בקרוזי נופש (הפלגות) למקומות הכי מדהימים בעולם. החברה פועלת בארץ מעל 30 שנים, ודי מובילה בשוק הישראלי. כל המכירות בוצעו אחריי שאנשים פנו לחברה טלפונית, או הגיעו לחברה, ושוחחו עם סוכן נסיעות וביחד סגרו עסקאות של הפלגות. 

אבל, אנחנו חיים בעולם משתנה, בו החשיבות של סוכן נסיעות הולכת ופוחתת. יותר ויותר אנשים מזמינים חופשות ישירות באינטרנט, ומייתרים את משרדי הנסיעות. על מנת להשתלב בטרנד זה, אייקרוז החליטו להציע הזמנת קרוזים אונליין, דרך אתר הזמנות של החברה. מדובר על שינוי הרגלים של הלקוחות, ולכן נדרשו סרטוני תדמית מאוד מיוחדים שיתמכו בשינוי ההרגלים של הלקוחות, ויעודדו אותם להזמין קרוזים ישירות באתר החברה.

 

איזה סרטוני תדמית הוחלט להפיק?

בעקבות התחקיר המקיף שערכנו עם החברה, היה ברור ששינוי מהותי של ההרגלים חייב הפקה של שני סרטוני תדמית:

1. סרטון תדמית לאתר הזמנות קרוזים אונליין- סרטון כייפי שישדר את החוויה הנהדרת של הקרוז, כפי שניתן להזמין באתר

2. סרטון תדמית לשימוש נכון באתר עצמו- סרטון קצר שיסביר בצורה פשוטה כמה קל להזמין קרוזים באתר


ראו את שני סרטוני התדמית שהפקנו לחברה, ומה מיוחד בכל סרטון:
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

לסיכום, כאשר נדרש לשנות הרגלים של לקוחות, מומלץ להפיק סרטוני תדמית כאלו שישקפו ללקוחות חוויה חיובית, כאילו הם כבר רכשו בפועל את המוצר המוצע להם, ומה ההרגשה של אחריי ההזמנה. חשוב שהכל יהיה פשוט וברור, כולל סרטון תדמית לאיך מומלץ לבצע את ההזמנה.

 למידע שימושי נוסף בנושא:     לתיק עבודות סרטוני תדמית-  לחץ כאן                                             כל המידע בנושא הפקת סרטוני תדמית-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין של חברת אייקרוז

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג בצורה הכי כייפית את הזמנת קרוזים אונליין. בסרטון משובלים הרבה מאוד צילומי וידאו של ספינות קרוזים מהודרות, כולל מראה מתוך הספינות, וכל הטוב הנהדר שמתקבל בהפלגות. בנוסף, מצולמים מקומות אקזוטיים אליהם מפליגים, ושוב כל מקום מוצג בצילומי וידאו נהדרים, כולל אנשים נהנים. כל אלה, מספקים לכל מי שצופה בסרטון התדמית חוויה חיובית נהדרת, כאילו הוא כבר הזמין לעצמו את הקרוז, ומה ההרגשה אחריי ההזמנה. בנוסף, הסרטון מציג שתמיד אפשר ליצור קשר עם סוכנים מקצועיים של החברה, שיעזרו להם בתהליך ההזמנה, או אפילו בייעוץ לאן כדאי להזמין. בפועל, אחריי שהסרטון הושק ברשתות חברתיות, הוא זכה למעל 100 אלף צפיות(!), הגדיל משמעותית את ההזמנות מהחברה, ואפילו היו מעט פניות יחסית אל סוכני המכירות, כך שהסרטון בהחלט עשה את העבודה שלשמה הופק.

 סרטון תדמית לשימוש נכון באתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מבוסס על אתר ההזמנות של אייקרוז. כלומר, צפייה בסרטון משקפת את מה שהלקוחות אמורים לראות כשהם נכנסים לאתר הזמנות. ואז, הסרטון מציג 'צעד אחר צעד', את כל הפעולות שצריך לעשות בכדי להזמין, ואיך בדיוק זה אמור להתבצע, כולל שימונים והדגשות של השדות שצירך לפתוח ולמלא בהם פרטים אישיים וכד. הכל מוצג בצורה כייפית ומהנה, ובעיקר- בצורה הכי פשוטה, כך שגם מי שנרתע משימוש והזמנת מוצרים באינטרנט, מסוגל בקלות להבין ולהזמין. בנוסף, בכל שלב גם רואים קצת מספינות הקרוזים אותן מתכננים להזמין, או ממקומות הנופש אליהם מעוננינים להפליג. כל אלה מספקים עוד חוויה כייפית מנהנופש עצמו, כאילו הוא כבר הוזמן. סרטון תדמית קצר זה ששולב באתר החברה, הפחית למינימום פניות לסיוע בהזמנות.

 ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

גם סרטון תדמית זה, מציג את הייחוד של פתרון התוכנה שפיתחה חברת אקולוג'יק. למרות שמדובר על פתרון מבוסס תוכנה, הוחלט שעדיף סרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו, ולא סרטון אנימציה פשוט, בכדי בעיקר ליצור חיבור רגשי בין קהל היעד לבין הפתרון ההנדסי. לכן, רוב חלקי הסרט הם צילומי וידאו של הצגת הבעיה, ולאחר מכן הצגת חברת אקולוג'יק, שלה ניסיון רב בפיתוח פתרונות לעולם החקלאות, ובכך גם מחברים בין הקהל לבעיה, וגם לכך שיש חברה שניתן לסמוך עליה. את חלק התוכנה הצגנו בסרטון התדמית באמצעות צילומי מסך אקטיביים של התוכנה בפועל, כך ששוב קהל היעד יכול לראות במדוייק איך נראים מסכי התוכנה, במקום מסכים סתמיים שמקובל בסרטוני תדמית המבוססים על אנימציה, בהם מייצרים מסכים גנריים שמציגים מה מבוצע בתוכנה, ולא באמת איך הם נראים. כמובן, בכך גם מקבלים אמון רב יותר של קהל היעד בכך שיש פתרון עובד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות