יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה מיוחד בהפקת סרט התדמית לחברת 'יש ביטוח'?

מי זו חברת הביטוח 'יש ביטוח'?

חברת הביטוח 'יש ביטוח' הינה חברת ביטוח קטנה יחסית, שהתמחתה בביטוח בתחום הבריאות, עם דגש על אנשי קבע ופורשים, כבר מעל 10 שנים. בתחום הביטוח קיימת תחרות גדולה בין כל הסוכנויות, כאשר כל חברה שואפת להציג את היתרונות שלה ביחס לסוכנויות ביטוח אחרות. בתהליך הפקת סרט התדמית לחברה, התבקשנו להציג את ארבעת הנושאים המרכזיים של 'יש ביטוח', במטרה לבל אותם מהתחרות, והם: מקצועיות, חדשנות, יצירתיות ושירות. חשוב להדגיש שאת אלה, בצורה זו או אחרת, גם חברות אחרות מציגות. בשיתוף עם הלקוח, המלצנו לשים דגש על נושא היחס האישי, מאנשים הכי מקצועיים, תוך התמקדות בקהל היעד. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 ראו תחילה את התוצאה הסופית- סרט תדמית לחברת הביטוח 'יש ביטוח'

מדובר על סרט תדמית לעסק באורך של כ- 2 דקות, אשר מבוסס כולו על צילומי וידאו בתוך העסק, כך שניתן לראות ולשמוע את מובילי העסק, החל מהמנכ"ל, למנהלי לקוחות עיקריים, כאשר כולם ממוקדים ביחס אישי תוך מתן שירות הכי מקצועי לציבור הלקוחות שלהם. מכיוון שהסוכנות פונה בעיקר לאנשי קבע ופורשים, הנושא מצויין במפורש בסרט התדמית.

לסיכום, הפקנו סרט תדמית לעסק של סוכנות הביטוח 'יש ביטוח', תוך התבססות על צילומי וידאו בעסק, עם ראיונות קצרים של מובילי ההחל מהמנכ"ל ועד למספר מנהלי תיקים עיקריים, במטרה להפיק סרט שמדגיש את היחס האישי והמקצוענות של החברה.

 למידע שימושי נוסף בנושא:      מה היתרונות השיווקיים של סרט תדמית לעסק?                                               עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים?


 

מה מיוחד בהפקת סרט התדמית ל'יש ביטוח'?

מה שמיוחד בסרט התדמית לעסק זה, הם הנושאים הבאים:

1. צילומי וידאו של המשרדים- סרט התדמית מבוסס על צילומי וידאו שקיימנו בתוך המשרדים של חברת 'יש ביטוח', תוך ליווי של העבודה העבודה השוטפת, ואחריי הכנה מדוקדת של המקום, כך שניתן לראות את התשתיות המרשימות של העסק, חדרי ישיבות, את ריבוי העובדים, ושמדובר על עסק משמעותי, ולא 2 אנשים שהקימו סוכנות ביטוח. כל צילומי הוידאו הם ברמה הכי גבוהה, כולל תאורה מקצועית 

2. ראיונות עם מובילי החברה- בסרט שמים דגש על ראיונות עם מספר עובדים בחברה, החל מהמנכ"ל ומספר נציגי לקוחות מובילים, במטרה שקהל היעד יוכל לראות ולשמוע את מובילי החברה, ולקבל חיזוק ליחס האישי של כל אחמאנשי החברה, ובנוסף לקבל אינדיקציות על המבדלים של החברה, שהם: מקצועיות, חדשנות, יצירתיות ושירות.  

3. דגש על מיקוד עסקי- חשוב היה להציג בסרט התדמית לעסק זה, שלא מדובר על עוד סוכנות ביטוח 'כולבו', בה ניתן לקבל כל סוג ביטוח שמענייאותך, וכל לקוח 'ברוך הבא'. סוכנות 'יש ביטוח' מכבר מעל 10 שנים בביטוחי בריאות בעיקר לאנשי קבע ופורשים, וזה רק קהל היעד שלה, ובו היא התמקצעה. זה הופך את הסוכנות למובילה בתחומה, בעיקר בזכות העסקי בקהל יעד ספציפי.

4. שילוב סיפור הצלחה- מקובל להפיק סרטונים קצרים של סיפורי הצלחה, במיוחד בעסקים שנותנים שירות, כמו סוכניות ביטוח, עורכי דין וכן הלאה. בסרט תדמית זה, שילבנו סיפור הצלחה אחד משמעותי בסוף הסרט, ממוקד בקהל היעד, על מנת לחזק את הביטחון של קהל היעד במקצועויות של הסוכנות.

5. ללא קריינות מקצועית- בהרבה סרטי תדמית של סוכנויות וחברות ביטוח, מקובל שעיקר הסרט מבוסס על קריינות מקצועית, שמציגה את הייחוד של העסק. בסרט תדמית לעסק זה המלצנו שכל הסרט יהיה מבוסס על קולות של אנשי העסק, מה שמחזק את הקשר האישי החזק שבין העסק לקהל היעד.

 ראו עוד דוגמא של סרט תדמית לסוכנות ביטוח 'פתרונות עדיפים'

מדובר על סרט תדמית לעסק בתחום סוכנויות ביטוח שנקראים 'פתרונות עדיפים'. גם סרט תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו באיכות גבוהה בסוכנות הביטוח, וגם כאן רואים ושומעים מספר מנהלים מובילים בסוכנות, במטרה להציג גם את היחס האישי של הסוכנות, וכן את היתרונות הספציפיים של סוכנות זו. ניתן בסרט לראות את התשתיות הרבות של העסק, וכן את ריבוי העובדים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות