יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה מיוחד בהפקת סרטוני התדמית של חברת מורנו תעשיות?

מה הייחוד של מוצרי התאורה של מורנו תעשיות?

חברת מורנו תעשיות, פיתחה שרשרות תאורה מבוססות לד, שניתן להתקין במקומות שונים בבית, ובאמצעות דימר מיוחד, ניתן לשנות גם את עוצמת התאורה, וגם את גוון (טמפרטורה) של התאורה, כך שהתאורה המיוחדת יכולה לשנות אוירה במקומות בהן היא מותקנת. התלבטנו איך ניתן להציג את הייחוד של התאורה, וההחלטה הייתה ליצור סביבות בייתיות שונות, בהן משנים את התאורה על מנת לפתור בעיה קיימת. הכנו עשרה תסריטים שונים, לעשרה סרטוני תדמית שונים, ואותם צילמנו בסביבה בייתית.

לפני שנציג איך כחברת הפקות התמודדנו עם האתגרים של צילום הפתרון של מורנו תעשיות, ראו מספר סרטוני תדמית שהפקנו לחברה.
 

 סרטון תדמית לסיטואציה: ארוחה רומנטית

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, בו זוג מנסה להנות מארוחה רומנטית, אבל נכשלת כי התאורה לא מתאימה לאוירה רומנטית. רק לאחר שינוי האוירה על ידי שינוי התאורה- הזוג נהנה מארוחה רומנטית.

מה היו האתגרים בהפקת סדרת סרטוני תדמית זו?

נבהיר כאן עם איזה אתגרים התמודדנו כחברת הפקות, ומה הפתרונות שיישמנו לכל אתגר:

1. דגש על שינוי אוירה על ידי שינוי תאורה- האתגר המרכזי בהפקת סרטוני תדמית אלו, הייתה איך להדגים שהתאורה החדשה שחברת מורנו תעשיות מציגים היא לא רק 'שינוי תאורה', אלא דגש על 'שינוי אוירה באמצעות שינוי תאורה'. לצורך כך, בעזרת הקופירייטר של יהב הפקות, הכנו 10 תסריטים שונים של סיטואציות בייתיות, בהן מוצגת בעיה באותה סיטואציה, ואיך שינוי האוירה דרך שינוי התאורה פותר את אותה בעיה. 

2. צילום בסביבה בייתית- מכיוון שהתאורה מותאמת לסביבה בייתית, לצורך הצילומים שכרנו בית פרטי בתל אביב, שנראה מושקע, ושיש בו מספיק חדרים על מנת להציג את כל עשרת הסיטואציות הבייתיות שהוצעו על ידי הקופירייטר. בנוסף, גוייסו 4 שחקנים שישחקו: אבא, אמא ושני ילדים. השחקנים תפקדו בצילומים בהתאם לסיטואציות השונות.

3. אתגר צילום שינוי האוירה- כמובן שהשפעה של התאורה ניתן לראות רק בלילה, כאשר אין אור מבחוץ. אבל, על מנת להדגים את כל עשרת הסיטואציות הבייתיות, נדרשו בסביבות 14 שעות צילום, וכן מכיוון שבצוות הצילומים היו גם שחקנים שהם ילדים, היינו צריכים להחשיך את הבית כבר משעות הבוקר, בלי שזה יורגש בצילומים. לצורך כך, כיסינו מבחוץ את כל הפתחים של הבית, או לפחות של החדרים בו בוצעו הצילומים בשעות היום.

4. סרטונים לרשתות חברתיות- הדרישה הייתה שכל סרטון תדמית יהיה באורך של עד 30 שניות, בו תודגם הסיטואציה הבייתית עם הבעיה, תבוצע שינוי אוירה ואז נציג את פתרון הבעיה. כמובן, מכיוון שכל סרטוני התדמית יועדו לרשתות חברתיות, לא שולבו בסרטונים קריינות, והדרישה הייתה שכל הסיטואציה תהיה ברורה לחלוטין רק מצפייה בסרטון של עד 30 שניות. אין ספק- אתגר לא פשוט להפקה ולעריכה. בפועל, ערכנו 10 סרטוני תדמית לכל הסיטואציות, כולם באורך עד 30 שניות, כשהם ברורים לחלוטין ומציגים את פתרון הבעיות באותן סיטואציות, דרך שינוי התאמת האוירה הנכונה על ידי שינוי התאורה.

5. סרטונים בכמה פורמטים- את כל סרטוני התדמית הפקנו בשני פורמטים: פורמט רחב סטנדרטי ברזולוציה של 1920x1080, עבור פייסבוק, ובפורמט מרובע ברזולוציה לא סטנדרטית של 1080x1080, עבור אינסטגרם. לא היה הבדל בתכנים של הסרטונים, אבל בשל הפורמט השונה, נדרשו תיקוני עריכה במעבר מפורמט רחב סטנדרטי, לפורמט מרובע לא סטנדרטי.


לסיכום, בסרטוני התדמית של חברת מורנו תעשיות, נדרשנו להציג יכולת שינוי אוירה בסביבה בייתית, על ידי שינוי תאורה, כל זה בתוך 30 שניות, ללא קריינות. לצורך כך הכנו עשרה תסריטים שונים עם סיטואציות בייתיות בהן שינוי אוירה פתר בעיה מוכרת.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     איזה עסק צריך סרטון תדמית?-  לחץ כאן                                             חשיבות הפקת סרטון תדמית- רק בלי לחץ!-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית לסיטואציה: אמא ובת בסלפי

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, בו מציגות אמא ובת נסיונות לצילומי סלפי שנכשלים. רק אחריי שינוי התאורה, לסביבה יותר ידידותית לצילומי סלפי- כולם מרוצים.

 סרטון תדמית לסיטואציה: עזרה בשיעורי הבית

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, בו אמא מנסה לעזור לביתה להכין שיעורים, אך התאורה מרדימה את הילדה. רק אחריי שינוי האוירה דרך שינוי התאורה, הבת עובדת באופן עצמאי ובכייף.

 סרטון תדמית לסיטואציה: סרט משפחתי

מדובר על סרטון תדמית של כ- 30 שניות, בו משפחה מנסה לצפות בסרט בטלוויזיה, אבל לא מצליחים כי התאורה לא מתאימה. רק אחריי התאמת התאורה לאוירה נדרשת לסרט, מצליחים כולם להנות מהצפייה.

 ראו סרטון תדמית למוצר שמאפשר בישול חוץ בפיקניקים

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כ- 50 שניות, שבוצע עבור חברת וול-דן, יבואנית של ציוד בישול חוץ של חברת מוריקה מפינלנד. גם בהפקת סרטון תדמית זה היו הרבה אתגרים של צילום בלילה סביב מדורה, ונדרשנו להעביר את כל המסרים במינימום זמן, וללא קריינות, על מנת שהסרטון יתאים להפצה בפייסבוק.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים