יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה הקשר בין קורונה וסרטוני תדמית?
מגפת הקורונה משתקת את המשק
זה התחיל כמו אירוע מטריד שקרה בסין, ובתוך שבועות ספורים הפך למגפה עולמית, שמשתק את עולם המסחר הבינלאומי. אין כמעט טיסות, אין כנסים אין תערוכות, יש עיכוב בקבלת סחורות, ובעיקר- הפחתה משמעותית של צריכה פרטית ורכישות עסקיות. כולם יושבים על הגדר ומחכים להתפתחויות. 

אבל, עסקים לא יכולים באמת 'לשבת על הגדר'. יש עובדים שצריכים לקבל משכורות, חייבים לרכוש חומרי גלם להזין את מכונות הייצור, וצריך לתמוך בלקוחות קיימים. כל אלה מחייבים את העסק להמשיך ולתפקד, גם בעיתות משבר. ברור שמחפשים איך להקטין הוצאות. אפשר לדון עם העובדים על הפתחתת שכר לתקופה מוגבלת, עד 'יעבור זעם', אפשר להקטין רכישות מלאי למינימום ההכרחי, ואפשר לעצור רכישת מכונות ייצור חדשות, או אמצעי פיתוח מתקדמים, ולהסתפק בינתיים במה שיש. 

אבל, ישנם גם עסקים שמחליטים קודם כל לעצור את כל פעולות השיווק, ולהקטין למינימום, אם בכלל, את תקציב השיווק. ברוב העסקים, תקציב השיווק הוא כ- 10% מהמחזור. מדובר על הוצאה כבדה, שאת הפירות שלה רואים בדרך כלל בטווח הארוך. ברור שהפחתת הוצאה של 10% מהמחזור, מאפשרת 'חמצן' לעסק לפחות לחודש חודשיים, בתקווה שעד אז הבעיה תחלוף. רק שלא רק שהבעיה לא תחלוף בתוך חודש חודשיים, להיפך- היא תחמיר. ועסק, שהפסיק את השיווק, בתוך תקופה קצרה יתקע לחלוטין. היחידים שיפנו אליו הם לקוחות קיימים. אבל, מה עם לקוחות חדשים? אלה לא יגיעו לחברה, כי היא לא מפרסמת. 

לפני שנבחן מה כן ניתן לעשות בנושא תקציב השיווק, ראו מספר סרטוני תדמית שהופקו לצורך קידום מכירות מהיר:
לסיכום, גם בתקופות של משברים, לא מומלץ לגעת בתקציב השיווק. מומלץ להתמקד בשיווק באינטרנט, תוך שימוש מירבי בסרטוני תדמית שיווקיים דרך צינורות השיווק של גוגל והרשתות החברתיות והעסקיות.למאמרים נוספים בנושא:   כמה עולה סרטון תדמית לעסק?  - לחץ כאן                                       הפקת סרטון תדמית ללא צילומי וידאו- לחץ כאן

מנהל עסק- חושש מתקיעת העסק עקב מגפת הקורונה?

מעוניין להגדיל מכירות גם בתקופת משבר פיננסי?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך חדשנית

מדובר על סרטון תדמית של כדקה,  אשר נועד לקדם מכירות מהיר של המצלמה החדשנית למנהלי צי רכבים. במקום להפיק סרטון תדמית כללי על המצלמה, תוך הצגת התכונות שלה, סרטון תדמית זה מתייחס לקהל יעד מאוד ספציפי, ומציג לו איך המצלמה החדשה יכולה לפתור לו את היכולת לשלוט על צי רכבים גדול, כולל האפליקציה הייעודית עבורו. הכל מוצג בצילומי וידאו פשוטים וברורים, והקריינות מדברת רק לקהל היעד. סרטון התדמית הגדיל משמעותית את המכירות לקהל היעד.

ראה לדוגמא סרטון תדמית למכשירי מעקב מבוססי GPS

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מקדם מכירות של ציוד מעקב מקצועי מבוסס GPS, גם למגזר הפרטי, בכדי להרחיב את קהל הלקוחות הרגיל של העסק. סרטון התדמית מציג את הפתרונות המגוונים של העסק במיכשור מקצועי שנועד למעקב, באמצעות צילומי וידאו של המוצרים והתוצרים שלהם בשטח, מוצגים על ידי פריזנטורית של החברה, אשר צולמה באולפן מסך ירוק.
אז מה אתה אומר, לא לגעת בתקציב השיווק?
לא, ברור לי שעסק שנמצא במצב של חייב לשלם משכורות, אבל ההכנסות פחתו בצורה משמעותית, כי כמעט ואין קונים, צריך למצוא כל דרך להקטין את ההוצאות של העסק, וכל חסכון ואפילו זמני מבורך. אבל, תקציב השיווק הוא האחרון שבו מומלץ לגעת, וגם אם כן- אפשר להקטין אותו במידה מוסיימת, אבל בטח שלא לסגור את הברז לחלוטין, כי אז באמת לא יהיה שיווק לעסק, ומכאן הדרך לסגירת העסק מאוד קצרה.

מה שאני ממליץ לעסקים בכאלה תקופות, זה לבצע את המהלכים הבאים:

1. להתמקד בשיווק באינטרנט- לא להשקיע תקציבי שיווק בכנסים, תערוכות, או נסיעות של אנשי שיווק לחו"ל, כי גם כך יש מגבלת טיסות משמעותית. אבל האינטרנט פתוח 24/7, ואין כל חשש למסחר באינטרנט. אפשר בהחלט להמשיך ולקיים מסחר מלא דרך האינטרנט, ולהתאים את המערכות של העסק לתמיכה בכזה סוג של מסחר. 

2. סרטוני תדמית- הכלי הכי יעיל באינטרנט- היום זה כבר ידוע, שהכלי השיווקי היעיל ביותר באינטרנט הוא סרטון תדמית. גם ההוצאה להפקה של סרטון תדמית הינה חד-פעמית, ומסתכמת באלפי שקלים בודדים, עד עשרות אלפים, בהתאם לעסק ולמוצריו. לכן, לא להשקיע בפרסומים מחוץ לאינטרנט, כמו רדיו וטלוויזיה, אלא לבסס את האיסטרטגיה השיווקית רק על פרסום במדיה החדשה מבוסס סרטוני תדמית שהופקו לצורך כך. 

3. סרטון תדמית לעסק, סרטוני תדמית למוצרים- לעסק קטן אנחנו ממליצים להפיק סרטון תדמית בודד לעסק, שיתמקד בייחוד של העסק ביחס למתחרים, כך שללקוחות יהיה קל לקבל החלטה ולבחור בעסק שמציג את סרטון התדמית. אבל, לעסקים בינוניים וגדולים, מומלץ להפיק סדרת סרטוני תדמית: סרטון תדמית לעסק, וסרטון תדמית לכל אחד מקווי המוצרים. כאשר ההפקה מבוצעת במקביל, עלות ההפקה הרבה יותר נמוכה מאשר הפקה של כל סרטון תדמית בנפרד, וניתן בעשרות אלפי שקלים בודדים לקבל חבילה של סרטוני תדמית שתגדיל את המכירות, גם בזמנים קשים.

4. פרסום ממומן ומטורגט- גוגל ורשתות חברתיות מאפשרים פרסום ממומן, מה שנקרא Pay Per Click, בו העסק משלם רק עבור לקוחות שהקליקו על הפרסום, וגם אז מדובר על עשרות שקלים בודדים לקליק. כמובן, עדיך לטרגט לקוחות פוטנציאלים, על ידי הגדרה מדוייקת של קהל היעד, וניתן להגיע לחרזולוציית הגדרות מאוד מדוייקת, כך שלא 'מתבזבזים קליקים'. 

ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשתי שנות הקורונה

מדובר על מקבץ קצר מתוך מגוון סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות, בהן כולנו סבלנו מהקורונה. מסתבר, שלחברות הפקת סרטוני תדמית שנים אלו היו שנות פריחה, כי כמעט כל עסק הבין שהדרך הכי יעילה וזולה לשווק את העסקים והמוצרים החדשים היא באמצעות הפקת סרטוני תדמית, וקידומם דרך המדיה החדשה. גם רוב סרטוני התדמית שהפקנו, היו מבוססים על צילומי וידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יכלו לראות את המוצרים, כאילו הם מבקרים במקום העסק, מה שנמנע מהם בימי הקורונה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג תוכנה לסנכרון בין לאומי של כל התהליכים החל מהגידולים, הפצה בין לאומית ועד להצגת הגידולים ברשתות השיווק. מדובר על תוכנה חדשנית ומתקדמת, מבוססת ענן של מייקרוסופט, כאשר ביצועי התוכנה מוצגים באמצעות צילומי מסך אקטיביים של התוכנה בפועל. סרטון התדמית כולל בנוסף הצגה של החברה שפיתחה את התוכנה, מצולמים בוידאו, בכדי לחזק את הבטחון של מי שמתכנן לרכוש את התוכנה, שמדובר על חברה רצינית שתמשיך לתמוך במוצר לאורך זמן.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות