יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
מה הקשר בין צ'ארלס דרווין וסרטוני תדמית?
היום לפני 210 שנים נולד צ'ארלס דרווין
דרווין, ביולוג וגיאולוג אנגלי, מגדולי חוקרי הטבע בכל הזמנים, כונה 'אבי תורת האבולוציה' שהפכה את פני הביולוגיה והשפיעה רבות על המדע. ב- 1859, לאחר כ- 20 שנות מחקר, דרווין פרסם את הספר 'מוצא המינים' המהפכני. בספר הוא הציג תיאוריה שלפיה מתקיימת בטבע מלחמת קיום תמידית, ורק החזקים שורדים בתהליך של 'ברירה טבעית'.

 

מה הקשר בין צ'ארלס דרווין וסרטוני תדמית?

גם בעולם השיווק מתקיימת מלחמת קיום תמידית, ובאמת רק החזקים שורדים. עסק שלא מצליח להתמודד שיווקית מול המתחרים, ברוב המקרים לצערו נסגר. אי אפשר לקיים עסק שלא מתפתח, ובוודאי שלא כזה שמפסיד. עסקים צריכים להרוויח ולהתפתח, ולצורך כך הם חייבים לשהקיע בשיווק. הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסקים הוא סרטון התדמית שמפיקים לעסק. 

 

האם באמת רק העסקים החזקים שורדים?

אין ספק שהעסקים החזקים, שמשקיעים בפיתוח ושיווק של העסק, לא רק שורדים אלא גם מצליחים. אבל, יש גם עסקים שהם לא בקטגוריה של 'הכי חזקים', ובכל זאת גדלים ומתפתחים. עסקים כאלה מצליחים לא בזכות זה שהם הכי גדולים, אלא בזכות זה שהם מצליחים לשכנע לקוחות שהם יותר טובים מהמתחרים. ליתרון זה קוראים 'בידול עסקי'.
לסיכום, סרטון תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסק. חשוב שהסרטון יציג את הבידול העסקי של העסק המציג, בכדי להבטיח התנעת תהליך מכירה של מי שצופה בסרטוני התדמית.אולי יעניין אותך גם:      הפקת סרטוני תדמית- עסק למקצוענים!


                                  מה הדבר הכי חשוב בהפקת סרטון תדמית?

מנהל עסק- מעוניין ללחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית לעסק חדשני בתחום ניהול קווי ייצור

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג בעיה קיימת, פתרון שעונה על הבעיה, ולקוחות מרוצים שהתקינו את המערכת ומה בפועל הם הרוויחו מיישום של המערכת המוצעת. באופן כזה מי שצופה בסרט מבין שלא רק שמדובר על פתרון קיים שעונה על צורך אמיתי, אלא שגם כרגע הוא הכי טוב בשוק. כלומר- יש לפתרון 'בידול עסקי' 

ראה לדוגמא סרטון תדמית לחברה שמאפשרת הזמנת קרוזים אונליין

גם כאן מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג פתרון חדשני המאפשר הזמנת קרוזים אונליין. הסרטון מציג את קלות ההזמנה, עם כל היתרונות הייחודיים שהפתרון מאפשר, מלווה בסרטוני וידאו של הספינות. מתוך הסרטון ברור שלפתרון יש ייחוד ביחס למתחרים, ויוצר יתרון תחרותי לחברה המציעה.
איך יוצרים בידול עסקי בסרטוני תדמית?
הדרך המומלצת להשגת 'בידול עסקי' לעסק עבורו אנחנו מפיקים סרטוני תדמית, היא על ידי יישום ההמלצות הבאות:

1. תחקיר-  בכדי להבין מה היתרון התחרותי של העסק, חייבים לקיים תחקיר מעמיק בעסק. חשוב שהתחקיר יבוצע על ידי נציג של חברת ההפקות, שיש לו ניסיון שיווקי רב בתעשייה. הוא נפגש עם מובילי העסק, לומד את היכולות של העסק, לומד את התחרות בשוק, וביחד מגבשים את המסרים השיווקיים תוך שימת דגש על המבדל מהתחרות, שלא בהכרח הוא הדבר החשוב ביותר בעסק. שוב, לא צריכים להיות הכי טובים בעולם. צריכים להיות יותר טובים מהמתחרים.

2. תסריט- מי שביצע את התחקיר, אמור להכין בריף אותו הוא מוסר לקופירייטר שמכין את התסריט. כשלב ראשון בהכנת התסריט, אנחנו מציעים קודם כל לגבש קונספט ויזואלי, כלומר- איך מומלץ להציג את המסרים השיווקיים. זה נעשה במשותף עם הלקוח, ורק לאחר מכן עוברים להכנת התסריט המפורט, ממנו ניתן להבין בצורה ברורה: מה הבעיה? מה הפתרון המוצע? ולמה הפתרון יותר טוב מהמתחרים? מאוד חשוב בתסריט להתעם מהתחרות. לעולם לא לציין את שם המתחרים, או אפילו להגיד שהפתרון המוצע יותר טוב מהמתחרים. הנוסח צריך תמיד להיות של 'מוביל שוק'. שמי שצופה בסרט ירגיש שהחברה המציעה היא הכי טובה בשוק, והמתחרים מנסים ליישם פתרון ברמה הזו, אך הם עוד לא שם. רק כך יובטח 'הבידול העסקי', ויצירת תדמית של 'מוביל שוק'.

3. צילומי וידאו- כבר נאמר מספיק פעמים ש'אין טוב ממראה עיניים', ואכן צילומי וידאו עושים את זה בצורה הטובה ביותר. חשיבות צילומי הוידאו היא ביצירת אמון בין מי שצופה בסרטון  התדמית לבין העסק. אמון מוביל לחיבור רגשי, וחיבור רגשי זה הצעד הראשון והחשוב ביותר בתהליך המכירה. לקוח שהתחבר לפתרון המוצע- ברוב המקרים ייצור קשר לקבלת פרטים נוספים, או אפילו- לביצוע רכישה בפועל.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה שהפקנו לאחרונה

החברה פיתחה מערכת לאגירת מים מהמזגן ברכבי עבודה. מתחקיר שבצענו במשותף עם החברה, הבנו שהם פיתחו מערכת שעונה על בעיה משמעותית ברכבי עבודה, ושמדובר בפתרון פשוט וקל ליישום ברכבי עבודה. בעבקות התחקיר, הפקנו סרטון תדמית קצר זה, אשר מציג את הבעיה ואת פתרונה באמצעות המערכת. בסרטון ישנה קריינות, אבל מכיוון שעיקר הקידום של הסרטון מתוכנן ברשתות חברתיות, שילבנו בסרטון כתוביות גדולות ומודגשות, שמכסות כמעט את כל הקריינות, כך שמי שצופה בסרטון בלי להפעיל את ערוץ הסאונד, יכול לקבל את כל המידע שמושמע בקריינות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת חירור מהפכנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, למכונת חירור מיקרונית של יריעות פלסטיק. המכונה אמורה להחליף מכונות קיימות בקווי ייצור של חברות רבות בתחום. אין סיכוי להחליף מכונות ייצור, אלא אם מגיעים עם פתרון שהוא מהפכה אמיתית בתחום, ולא רק שיפור של מערכות קיימות. את זה בדיוק מציג סרטון תדמית זה. הסרטון שם דגש על הטכנולוגיה המהפכנית של מכונה זו, שיוצרת שורה של ביצועים שאף טכנולוגיה קיימת לא מספקת, ועונה על שורת בעיות קיימות בטכנולוגיות הנוכחיות, שנפתרו לחלוטין בטכנולוגיה החדשה. אלה סיבות מצויינות להחליף את הטכנולוגיה הקיימת. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות