יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
תרומת סרטון תדמית לפייסבוק שופס
עודכן: אוקטובר 2023
מהו פייסבוק שופס (Facebook Shops)?
בחודשים מרץ-אפריל 2020 חל גידול אקספוננציאלי במכירות אונליין, שהיה שווה ערך לגידול ב- 5 השנים שלפני כן. זה כמובן קרה בעקבות משבר הקורונה, שהעביר הן את המוכרים והן את הקונים לרכישות אונליין בדיגיטל. לצורך המכירות אונליין, העסק נדרש לפתוח 'חנות וירטואלית', שתאפשר את המכירה והרכישה בצורה מאובטחת, כולל תמיכה בכרטיסי אשראי, עם הגנה מירבית ומניעת הונאות. מדובר בדרך כלל על עלות די גבוהה לעסק, ובדרך כלל לקוח כמה שבועות להתאים את אתר העסק לתמיכה בכך.

בשל הצורך המתגבר, והעלויות הכבדות, יצאה חברת פייסבוק בתוכנית שנקראת Facebook Page Shop, אשר מאפשרת לכל עסק, ללא כל עלות, להתחיל למכור מוצרים דרך פייסבוק, ולהתחרות ישירות באמזון שהגיעה לשיאים בלתי נתפסים. מעבר לכך שהקמת החנות הוירטואלית הינה בחינם וללא עמלות סליקה, החנות תופיע בכל האמצעים של פייסבוק, קרי: פייסבוק, אינסטגארם, מסנג'ר, ווטסאפ. בכך, פייסבוק שופס הופכת כל פרופיל עסקי לחנות וירטואלית, מיידית ובחינם. 

 

ואיך זה קשור לסרטוני תדמית?

מכירות אונליין הפכו לערוץ המכירה הכי משמעותי כיום, וככול הנראה גם בהמשך. לקוחות כבר לא צריכים 'לכתת רגליים' בקניונים בכדי לראות ולגעת במוצרים חדשים. הם רוצים אותם במיידי, במחירים הוגנים, ומכל מקום בעולם שיכול לספק להם את המוצר. חנות אונליין מאפשרת את זה. מה שמקדם מכירות בצורה הכי יעילה בחנויות אונליין הם סרטוני תדמית קצרים, שמציגים את המוצרים בצורה 'בלתי אמצעית', ואם בנויים נכון הם גם הכי מעודדים לרכישה של אותם מוצרים. לכן, צריך לדעת איזה סרטון תדמית להפיק לכל מוצר חדש שמעוניינים לקדם דרך החנות הוירטואלית.


ראו תחילה דוגמאות של סרטוני תדמית שהופקו לצורך קידום מוצרים בחנות וירטואלית:

על מה להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לחנויות אונליין?

לכל מי שמתכנן לבנות חנות וירטואלית, מומלץ בהפקה של סרטוני התדמית להצגת המוצרים, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. להעדיף להציג מוצרים שימושיים, לא מאוד יקרים או יוקרתיים, ורק להם להפיק סרטון תדמית

2. לכל מוצר שנבחר, להפיק סרטון תדמית נפרד

3. אורך מומלץ של הסרטון- כ- 30 שניות

4. מומלץ להרבות בצילומי וידאו, מה שיוצר חיבור רגשי בין הקונה הפוטנציאלי והמוצר, גם כאשר מדובר בחנות וירטואלית

5. להפיק סרטון תדמית באנימציה, במידה ומדובר בקונספט חדש, תוכנה או אפליקציות מתקדמות, כי הם הכי מפשטים את הנושא.

5. לסיים כל סרטון בקריאה לפעולה

לסיכום, פייסבוק שופס הינה אופציה חינמית ומיידית להפוך כל פרופיל עסקי לחנות וירטואלית. סרטוני תדמית למוצרים השונים הם הכלי הכי יעיל לקדם מכירות באותן חנויות.למאמרים נוספים בנושא:   הפקת סרטוני תדמית ליציאה מהסגר וחידוש הצמיחה                                       סרטוני תדמית לקמפיין בדיגיטל

מנהל שיווק- מעוניין לשנות אסטרטגיה שיווקית?

שוקל לפתוח חנות וירטואלית עבור העסק?
 

ראה סרטון תדמית לשיטת תיקוני פחחות חדישה

סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 40 שניות, נועד לקדם מכירות ולעורר מודעות לשיטת תיקוני פחחות חדישה, שהיא גם זולה, גם לא מחייבת תיקוני צבע, ובעיקר- לא פוגעת בערך הרכב מבחינת הביטוח. סרטון התדמית מציג בוידאו בעיה שכמעט כל נהג נתקל בה, שבמקרים רבים התיקון גורם לירידת ערך הרכב בצורה משמעותית. בסרטון מציגים את השיטה החדשה, תוך הדגמה בפועל כשהכל מצולם בוידאו, כך שקהל היעד יכול להתחבר לנושא, ובסיום מניעים לפעולה. סרטוני תדמית קצרים כאלה הם הכי מעודדים לרכישה כאשר מוצגים בחנות וירטואלית.

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך חדשנית

סרטון תדמית זה, באורך של כדקה, הותאם במיוחד לקידום מכירות אונליין של מצלמת דרך חדשנית. בסרטון זה, ההתאמה בוצעה על ידי כך שהמצלמה מוצגת כפתרון 'להורים מודאגים', כאלה שנותנים את הרכב לילדים בערבים, ודי דואגים עד שהם חוזרים הבייתה. כלומר, התכונות של המצלמה, שרלוונטיות להורים המודאגים, מוצגות בצורה ברורה, בצילומי וידאו של המצלמה כפי שהיא מותקנת ברכב, כך שקהל היעד יכול להתחבר לנושא מיידית. 

ראה סרטון תדמית לחברת מיחזור אלקטרוניקה

סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 30 שניות, הופק בכדי להגדיל את המכירות של חברת שורו, שהתמחתה במיחזור אלקטרוניקה. מכיוון שמדובר על קונספט חדש, שנוצר בעקבות חוק המיחזור אשר מחייב בעלי עסקים למחזר ציוד אלקטרוניקה שיצא משימוש, סרטון תדמית זה הוא סרטון אנימציה. מניסיוננו, קוספט חדש הכי יעיל להציג בסרטון אנימציה קליל קצר וחביב, שבמקרים רבים אפילו הופך לויראלי, מה שעוד יותר מגדיל את התפוצה שלו, ואת הסיכוי להגדלת מכירות של החברה עבורה הופק הסרטון. 

ראה סרטון תדמית לחומר ניקוי מקצועי

סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 40 שניות, הופק בכדי להגדיל את המכירות של מוצר ניקוי כללי מקצועי, אשר מוצע עכשיו לציבור הרחב, ולשימוש בייתי, לעומת קהל היעד של חברות ניקוי מקצועיות. הצגת המוצר בחנות אונליין הוא הכי יעיל לכזה סוג של מוצרים, וסרטון תדמית זה עושה את זה בצורה מדוייקת: פריזנטורית חביבה מטעם החברה, מציגה את המוצר המקצועי, ומדגימה שימושים אפשריים של המוצר, תוך הוכחת היעילות שלהם, גם כאשר מבוצעים על ידי כל אחד, לעומת 'מנקים מקצועיים'. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים