יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
מה הקשר בין סרטוני תדמית והונאות אשראי ברשת?
ב 2018 חצי מהצרכנים ברשת נפלו קורבן להונאת אשראי
נתון ממש מהמם: כל אדם שני שרכש פריט כולשהו ברשת, נפל קורבן להונאת אשראי. כידוע, הקניות אונליין גדלות בקצב מדהים. אין ספק כיום הרשת הפכה להזדמנות נהדרת לבצע רכישות. אבל, לצערי זה גם יצר הזדמנות לנוכלים לבצע הונאות מכל מקום בעולם, כאשר הסיכוי להתפס ממש נמוך, כי מי שמבצע את ההונאה יכול בקלות להסתיר את זהותו, ולהעלם אחריי כמה הונאות, בכדי להופיע מחדש באתר הונאות אחר. 
 

אז לא כדאי למכור מוצרים ברשת?

ברור שכדאי, כי מדובר על שוק ענק, הפועל בכל מקום בעולם ובכל זמן (24/7). יותר ויותר ספקים מציעים מוצרים אונליין, והשוק רק גדל. אבל, צריך לקחת בחשבון שהלקוחות כיום מאוד חשדניים. הם חוששים מהונאות. המטרה של מנהלי השיווק שמתכננים לשווק מוצרים היא לחזק את הבטחון של הלקוח הפוטנציאלי בחברה ובמוצרים. את זה הכי מומלץ לבצע באמצעות סרטוני תדמית של העסק והמוצרים, כאשר מקפידים על כמה כללים חשובים שמחזקים את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים.
לסיכום, סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים ושירותים ברשת. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים, שיחזקו את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים בחברה ובמוצרים, כדי שיקבלו החלטת קנייה.אולי יעניין אותך גם:      סרטוני תדמית עם פריזנטור


                                  צילום סרטון תדמית לעסק באולפן מסך ירוק

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך לרכב

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, המצולם בוידאו בתוך רכב נוסע, ומדגים בצורה הכי אמינה ופשוטה: מה הערך של המוצר ללקוח, איך הוא מותקן ברכב, ואפילו איך נראות התצוגות של הציוד בזמן נסיעה. כל המידע שבאמת חשוב ללקוח, ומועבר בתוך כדקה

ראה לדוגמא סרטון תדמית למערכת ניהול מתקדמת לגידול קנביס רפואי

כאן מדובר על סרטון תדמית יותר מקיף, מכיוון שמדובר על מערכת מאוד מתקדמת לגידול קנביס רפואי. אבל גם כאן הכל מוצג באמצעות צילומי וידאו של המערכת, ובעיקר איך היא נראית ומותקנת אצל לקוח מרוצה, ובמה היא תורמת להצלחת הגידול המורכב של הקנביס.
על מה להקפיד בהפקת סרטוני תדמית למוצרים שנמכרים ברשת?
במידה ומעוניינים לקדם מכירת מוצרים ברשת, אנחנו ממליצים שבכל הפקה של סרטוני תדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. צילום בוידאו- על מנת לחזק את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים, הדבר החשוב ביותר לדעתי הוא שההפקה של סרטוןני התדמית תהיה מבוססת בעיקר על צילומי וידאו. באופן כזה לקוחות יכולים לראות את העסק והמוצרים, כולל איך משתמשים בהם, על ידי לקוחות מרוצים אחרים. מומלץ לצלם כל מה שיחזק את הבטחון של הלקוח: תשתיות של החברה, אנשים שבעסק, המוצרים כפי שמשתמשים בהם לקוחות אחרים, הציוד מותקן אצל לקוח מרוצה, וכן הלאה.

2. הציגו ערך ללקוח- בכדי לחבר את הלקוחות לחברה ולמוצרים, הם צריכים להבין 'בשביל מה זה טוב'. אם לקוח מבין איזה בעיה המוצר יכול לפתור לו- קל לו יותר לקבל החלטת קנייה. חשוב לכן להציג ללקוח את הערך שהוא יכול לקבל מהמוצר, ולא מפרטים צחשמליים מורכבים, שלא אומרים כלום ללקוח הממוצע.

3. הצגה פשוטה וברורה- סרטון התדמית צריך להיות כזה שעונה ללקוח כמעט על כל הדברים שמטרידים אותו, כשהכל מוצג בצורה פשוטה וברורה. אם ללקוח נשארות שאלות- הוא עלול לוותר על המוצר, או לפנות לחברה אחרת. צריך להניח שלקוחות לא יטרחו להתקשר לחברה ולברר עוד פרטים, או להיכנס לאתר החברה בכדי ללמוד עוד על המוצר. כלומר- בכדי שלא לאבד את הלקוח- סרטון התדמית צריך להיות מספק בכדי לקבל החלטת קנייה.

4. הנעה לפעולה- סרטון התדמית חייב להסתיים בהנעה לפעולה, כאשר מעבר לכך שמעודדים אותו לבצע את הרכישה, ברור לגמריי מה נדרש על מנת לבצע את הרכישה. 

 

ראו סרטון תדמית לחברת אקטיב מערכות שהפקנו לאחרונה

חברת אקטיב מערכות מפתחת ומייצרת מכשירים לטיפולים קוסמטים-רפואיים. סרטון תדמית זה הופק במטרה לחזק את המיתוג של החברה כמובילה בתחומה. לצורך כך בצענו תחקיר מעמיק בחברה, והפקנו סרטון תדמית קצר זה, באורך של כדקה, אשר מציג את הבידול של החברה ביחס למתחרים, תוך הצגת מגוון המוצרים של החברה, תוך כדי פעולה, כך שקהל היעד יוכל לראות בעיחניים את המוצרים.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למצלמת דרך חדשנית לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מקדם שיווקית מצלמת דרך חדשנית. בכדי לחזק את הבטחון של הלקוחות בפתרון, המצלמה מצולמת בתוך רכב נוסע, כך שהלקוחות יכולים לראות 'במו עינייהם' את המערכת בפעולה, ומה ניתן לקבל באמצעותה. כל התכונות מוצגות ביתרונות למשתמש, וערכים שהוא יכול לקבל מהמצלמה, ולא באמצעות פרמטרים חשמליים שלא אומרים כלום למשתמש הרגיל. כמובן, בסוף הסרטון יש הנעה לפעולה. סרטון זה, הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית שהפקנו לחברה  המשווקת.